Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a lányok, hogy nekik nem számít a külső, meg hogy nem a külsőre mennek, amikor ez nincs így?

Figyelt kérdés
Én nem ítélem el ezért őket, de szerintem ez rohadt egy álszent duma.

2014. júl. 30. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe ne számítana, csak mást nem tudnak kitalálni, és mivel változtatni úgyis nehéz, és sokak nem annyira kitartóak, így el lesznek küldve ennyivel...


Nekem nincs sok pénzem, ellenben a filléres fizetésemből, előnyt kovácsolok magamnak, szétgyúrt test, márkás mostani divatnak megfelelő ruhák, és lám elmegyek diszkóba, nem azzal az indokkal küldenek el hogy nem vagy az esetem meg ilyenek, hanem szimplán amiatt, mert mondjuk épp barátnőivel van és nem hapsizni jött.


K**va egy világ van, de ki kell használni minden lehetőséget, ha az szükséges a sikerhez hogy vagány legyél

22F

2014. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem mondjuk hogy nem számít a külső, mert számít!
2014. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem... Ezt szerintem senki se szokta "benyögni", csak azt mondják, hogy nem ez az elsődleges. De nyilván mindenkinek számít, tehát hazudik aki azt mondja, hogy nem. Nyilván nem jönne össze senki egy fogatlan gennyes-pattanásos kopaszodó emberrel, akármennyire szép a bensője...
2014. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Számít a külső! Hogyne számítana.
2014. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ezt csak vígasztalás képpen mondják. Amikor feladod a társkeresést mondván -oh én ronda vagyok, nekem úgysem lehet barátnőm...

És ezt így el is mondod nekik, akkr mindig ezzel a 'külső nem fontos' dumával jönnek. Igazából egy kis önbizalmat akarnak beléd tuszkolni. (ez inkább álszentségeskedés tőlük, mert ha már úgy is mind elutasít akkor minek éltetni a reményt)

Nekem is monták ezt a külsös szöveget, aztán rá pár napra ugyan az a csaj meglátott egy sportosabb, karakteres arcú kollégát, ès 10percig azt kellett hallgatnom hogy az milyen helyes, jópasi.

2014. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ahj persze nem számít a pénz

a legszebb párkapcsolatot is megmérgezi a pénztelenség


ha nincs pénz, akkor idegesség van

ha idegesség van, akkor vita van

ha vita van...


ha nincs pénz, akkor nem tudtok elmenni kikapcsolódni

ha nem tudtok elmenni kikapcsolódni, akkor nézhetitek otthon a tv-t

ez egy idő után elég monoton fosch


aki szerint a pénz nem számít az még kisgyerek


Lehetsz te akármennyire is boldog. Lehet tökéletes párod. Lehet gyönyörű kisgyereked, de ha most kaptál egy 120 ezer ft-os gázszámla kiegyenlítő csekket és ketten együtt kerestek jó esetben 180-at, akkor ez bizony eléggé lefogja törni a boldogságotokat.

2014. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem például nem az az első hogy hogy néz ki. Hanem a személyisége milyen az illetőnek. Persze vannak határok nálam is.
2014. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Engem egy srác elküldött privátban a fenébe, mert összejöttem egy olyan sráccal, aki alapból nem az esetem és nem tetszik a teste sem különösképp. Azt mondta ocsmány féreg vagyok :,D Na most erre varrjatok gombot :,D
2014. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Igen is számít a kűlső de nem a legfontosabb. Nekem is van egy srác mondjuk 3 évvel idősebb nálam, de mind1. Elöször élőben nem beszéltünk tudtam, h néz ki. Eleve nem is nagyon érdekelt mert nyomúlt de beleszerettem idővel és ő is szerelmes belém viszont nem a leghelyesebb a világon. de én szeretem és nem a külselyét hanem a személyiségét. Ha eleve élőben beszéltem volna vele akkor is ez lenne mert nem a külselye az amivel magára ragadott persze az is fontos de nem az a lényeg. Ez viszont nem mindenki szerint van így van akinek a kűlső számít van akinek a pénz és van akinek csak személyiség személyektől függ. viszont ha borzalmasan nézel ki akkor nem fog beléd szeretni annyi lány/nő
2014. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16-os.


Nem kell így negatívkodni. Egyrészt ilyen esetben tenni kell valamit a "csodáért" nem csak úgy várni rá. Másrészt pedig ha nincs pénz, meg van adósság, akkor sem kell összeveszni, az a legnagyobb baromság, ha emiatt megy az örökös vita. Ott rontódik el minden. Aki pénz miatt veszekszik a párjával, az elrontja az egészet.


Amúgy úgy gondoltam, hogy ha ilyen helyzetbe lennék majd a barátommal akkor sem hagynám el, merthogy nincs pénz.


Mindent meg lehet oldani, legalábbis az én családomba bármi pénzprobléma váratlan segítségekkel mindig megoldódott, nem kellett hozzá a veszekedés, és én ebbe hiszek, és ha hiszek benne akkor nagyobb az esélye, hogy úgy is lesz, mint annak, hogy nem.


Lehet valami nehéz, de sok minden hozzáállás kérdése, vagyis fejben dől el.

2014. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!