Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy meleg srác vagyok. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy meleg srác vagyok. Azt nem értem, hogy az emberek többsége miért általánosít és miért utál minket melegeket, azért, mert a TV-ben meg felvonulásokon meg egyéb helyeken női ruhába meg kifestve jelennek meg?

Figyelt kérdés
Pedig Mi nem is vagyunk ilyenek, mert az már a transzfesztita. Ez pedig két külön fogalom. Általában fiúsak vagyunk és ezért nem veszik észre egyesek...Így eltudunk vegyülni, hogy ne bántsanak minket meg ienek....De amúgyis fiúnak születtünk, csak a saját nemünkhöz vonzódunk, szóval még szép, hogy fiúsak vagyunk...
2010. jan. 12. 16:48
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
7%
mert az emberek hülyék :)
2010. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam meleg. Enyhén szólva ribancosan viselkedik. Tudod, én nem a melegeket utálom (persze nem is szeretem őket, de eltudom fogadni) csak azt rühellem, ahogy egyesek reklámozzák magukat. Miért? Erre válaszoljon nekem valaki. Én se vonulok fel, hogy "nini HETERO vagyok" és nem is beszélek úton útfélen a szexuális szokásaimról. Persze biztos van, aki nem ilyen, de az a baj, hogy ma melegnek lenni divat.
2010. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
21%

ki a f@szomat érdekel leszarom hogy mit mondotok ti bu.zik isten azért teremtett 2 nemet hogy azok párosodjanak és nem azért hogy a férfiak bu.zik legyenek a nők meg lezbik tőletek terjed el az éc ezért ítél el titeket mindenki büszke lehetsz magadra gratulálok és a szüleid meg szégyenkeznek miattad hogy a fia b.uzi és még itt is bejelented! hát ez szép.

(45/N)

2010. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Igen ezt Én se értem.Szerintem sokan már csak direkt csinálják, hogy idegesítsék az embereket.Steiner Kristóf is amit leművel...Sose értettem, hogy ez miért jó...Én csak a legjobb barátaimnak mondtam el meg a családnak...Semmire nem lenne jó, ha reklámoznám..."Az emberek hülyék" válasz is nagyon tetszett.Nem hittem volna, hogy ien hamar válaszolni fogtok.Örülök neki, hogy írtatok.
2010. jan. 12. 17:07
 5/58 anonim ***** válasza:
31%
*teremtett isten 2 nemet
2010. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
az emberek hülyék?És a b.uzik a legokosabbak igaz?Miért lene már hülye a normális családos ember akinek vannak gyerekei és egy férje/felesége?
2010. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Már bocs, de az AIDS a biszexektől terjed...Látszik, hogy mennyire nem vagy tájékozott.Ugyanis a biszexek mit csinálnak???Izélnek lánnyal, aztán meg mennek fiúhoz.Jah és azoktól terjed még akik nem védekeznek...Szal ennyi meg egy bambi.És ez az "Istenes" kijelentésed....Honnan tudod, hogy létezik vagy, hogy egyáltalán ő teremtett??Mert a tudósok úgy tartják, hogy a majmoktól származunk...
2010. jan. 12. 17:11
 8/58 A kérdező kommentje:
Én egy szóval se mondtam, hogy mi lennénk a legokosabbak, de elítélni se kellene minket.Ilyennek születtünk és kész.
2010. jan. 12. 17:12
 9/58 A kérdező kommentje:
Jah és megtanulhatnál helyesen írni pl.: "éc", ezt úgy írjuk, hogy AIDS....Mennyi idős vagy???Tippelek 12...
2010. jan. 12. 17:14
 10/58 anonim ***** válasza:
13%
én ha b.uzi lennék szégyenemben a föld alá süllyednék én nem kellene okoskodnos hogy ADIS mert írják úgy is hogy éc meg amúgy is azért nem vagyok otthon ezeknél a dolgoknál mert nem vagyok se bu.zi se lezbi és büszke vagyok rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!