Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy meleg srác vagyok. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy meleg srác vagyok. Azt nem értem, hogy az emberek többsége miért általánosít és miért utál minket melegeket, azért, mert a TV-ben meg felvonulásokon meg egyéb helyeken női ruhába meg kifestve jelennek meg?

Figyelt kérdés
Pedig Mi nem is vagyunk ilyenek, mert az már a transzfesztita. Ez pedig két külön fogalom. Általában fiúsak vagyunk és ezért nem veszik észre egyesek...Így eltudunk vegyülni, hogy ne bántsanak minket meg ienek....De amúgyis fiúnak születtünk, csak a saját nemünkhöz vonzódunk, szóval még szép, hogy fiúsak vagyunk...
2010. jan. 12. 16:48
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

a HIV vírusnak eredetileg semmi köze sem volt az emberekhez, jellemzően a majok betegsége. afrikában terjedt át az emberre és onnan aztán az egész világra. eleinte valóban a homoszexuálisok fertőződtek meg többnyire, mivel nyilván nem védekeztek óvszerrel, de mára ez a tendencia megváltozott. több heteroszexuális fertőzött van, mint homoszexuális. úgyhogy ez az AIDS a b*ziktól jön felfogás hogy is mondjam...szóval csak magadat járatod le vele. mert lehet azt modnani, hogy te utálod őket, de akkor legalább ne mondj hülyeségeket, mert magad is annak látszol.

amúgy én úgy gondolom, hogy ha én elfogadom azt, hogy valaki meleg, akkor ő sem fog felvonulásokra járni. ha nem az lenne, hogy amint kiderül a nemi identitása azonnal nekiesnek, mint süket az ólajtónak és lenézik, látványosan undorodnak tőle, akkor hidd el, az ő magánéletük is otthon maradna. de amíg vannak ilyen emberek, addig tudod mit, én is ezt tenném. és jókat röhögnék, ahogy majd felrobbannak a dühtől. te töltöd az időded gyűlölködéssel, nem én. 45 éves létedre az eszembe se jutott, hogy élni és élni hagyni?

2010. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

valamelyik írta hogy az emberek a majmokból fejlődtek ki :D

az emberek nem a majmokból fejlődtek ki a majmoknak és az embernek csak közös ŐSE volt az emberszabású majon és abból az indultak fejlődésnek a majmos és az emberek

pl.:

majmok<-----------emberszabású majmok---------->ember

2010. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
nos tehát elmagyarázom voltak az emberszabású majmok más néven az ún az emberszabásúakból elkezdett visszafejlődni egy faj vagyis egyre butusabbak lettek romlott a látásuk kisebbek lettek összegörnyedtek stb. de közbe az emberszabásúak elkezdtek fejlődni is javult látás felegyenesedtek stb. na és ezekből lett az ember tehát nem a majmokból a majmoknak és az embernek csak ugyan az az őse.:)
2010. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
megvan a kedves kérdező írta a majmosat nem akartalak kioktatni csak hogy gondolom jól jön az infó :D ennnyivel többet tudsz
2010. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim válasza:
Na én ezt mind értem, de hogy kerül ez a helyesírás rovatba???
2010. jan. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Engem egyátalán nem zavarnak a homoszexuális férfiak. Nem riaszt, és nem is zavar, teljesen normális embereknek tartom őket. Volt egy kollégám is aki az volt, de soha senki nem bántotta. Ez intelligencia kérdése. Nagyon sok a buta ember, és ami viszont feltűnt, hogy férfiak a legvérmesebbek a vitában, ők a gyűlölködők, a mocskos szájúak, ha homoszexuálisokról van szó. A leszbikus nőket viszont ők szeretik a legjobban nézni! Én nő vagyok, akkor én meg utáljam a leszbikus nőket?? Nem, mert velük sincs semmi bajom. Sőt a felvonulással sincs bajom. Egy focimeccs szurkolói nagyobb balhét csinálnak, még ha sokkal kevesebben is vannak. Nem tehet róla senki, hogy kihez, milyen nemhez vonzódik. Olyan viszont van, hogy mai fiatal lányok divatból egymássak csókolóznak és stb. Ez inkább divat és elhatározás kérdése, nem azért mert ilyenek, hanem azt hiszik ez menő. De bármily furcsa, ez sem zavar. Sokkal nagyobb gondok zavarnak, mint például a gonosz, buta, tudatlan emberek, de hogy ki kihez vonzódik, és milyen formában, az nem tud kihozni a sodromból. És ez az egész családomra vonatkozik. Szüleimtől nagymamán át mindenkire. Soha nem mondtunk rosszat homoszexuálisokról, és hála istennek hogy ilyen családban élek. Sőt, még férfi barátom sem volt olyan, aki gyűlölte volna őket, vagy köpködött volna rájuk, mint sok más. Ez valószínű hogy az intelligencia. Ilyen emberek vesznek körül.
2010. jan. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim válasza:

Kedves tegnap 17:06!

"isten azért teremtett 2 nemet hogy azok párosodjanak és nem azért hogy a férfiak bu.zik legyenek a nők meg lezbik". És poénnak szánta, hogy Évát megb@szták a fiai (vagy akár Ádámot is)? Vagy hogyan szaporodtunk tovább a híres hitünk szerint? Ennek ellenére a felvonuló, magamutogató ratyikat mélyen megvetem, de nem fogom a "Szent Könyvre"!

2010. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim válasza:

Kedves tegnap 17:47!

"Én vallásos vagyok (keresztény katolikus) és nekem az van a hitemben, hogy Isten férfinek én nőnek teremtette ezt a nagy és "csodás" világot" -ha az Istened oly jó, miért teszed idézőjelbe a csodás szót???- és azért, hogy ők ketten benépesítsék a földet -benépesítés: anya, apa, fiaik...- Az én vallásomban ez nagy bűn -nem úgy, mint az anyab@szás...- Meg nekem alapból únszimpatikusak vagytok. Ezt nem rosszbol mondom, de én inkább kerülöm az ilyeket... -Isten nem válogat, és a Biblia szerint megbocsájt-.

Ráadásul ha Noé mindenből tényleg csak kettőt mentett, kezdődik előlről a belterj;)!

2010. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
de miért ide írtad ezt a kérdést?
2010. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim válasza:

"ő mindig tesin is amikor olyan feladat van hogy párba kell lenni akkor mindig velem akar lenni.meg ebédnél mellém ül."


"Ja és 45 vagyok te gyógyegér"


Csak nekem fura hogy egy 45 éves nő egyetemen tesire jár?


A kérdésedre válaszolva pedig igen, a legtöbben pont ezek miatt utálnak titeket, holott nem is ismernek egy meleg fiút sem, csak ezeken a felvonulásokon látnak ilyen idiótákat , így hát ez fog eszükbe jutni amikor szóba jön a meleg téma. Még az is benne van a pakliban, hogy általában a nagyhangú, agresszív, kötekedő majmok utálják a melegeket, és hozzájuk csatlakoznak a többiek, tudod, hogy ne lógjanak ki a sorból... A normális, rendes embereknek nincs bajuk veletek, addig, amíg diszkréten élitek a magánéleteteket, és pl. nem smároltok a buszmegállóban. Te viszont írtad, hogy nem vered nagy dobra, ha így tennének a többiek is, sokkal kevesebb konfliktus adódna ebből az egészből :)

2010. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!