Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy meleg srác vagyok. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy meleg srác vagyok. Azt nem értem, hogy az emberek többsége miért általánosít és miért utál minket melegeket, azért, mert a TV-ben meg felvonulásokon meg egyéb helyeken női ruhába meg kifestve jelennek meg?

Figyelt kérdés
Pedig Mi nem is vagyunk ilyenek, mert az már a transzfesztita. Ez pedig két külön fogalom. Általában fiúsak vagyunk és ezért nem veszik észre egyesek...Így eltudunk vegyülni, hogy ne bántsanak minket meg ienek....De amúgyis fiúnak születtünk, csak a saját nemünkhöz vonzódunk, szóval még szép, hogy fiúsak vagyunk...
2010. jan. 12. 16:48
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
43%

kedves Alex!

Hol itt a kérdés mert azt nem találom csak azt vettem észre hogy hirdeted hogy meleg vagy és fel a akarsz vágni vele.

üdv:egy 20 éves lány

2010. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Ezt a szöveget még keresztanyámtól tanultam, akit nagyon Szeretek.Rendben van, akkor tegeződjünk.Úgy amúgyis könnyebb írni.Te alapból utálsz minket vagy csak amiatt amiket a TV-ben meg egyéb helyeken látsz??
2010. jan. 12. 17:42
 23/58 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy az emberek többsége miért általánosít és miért utál minket melegeket, azért, mert a TV-ben meg felvonulásokon meg egyéb helyeken női ruhába meg kifestve jelennek meg? >>>>>>>Ez a kérdés
2010. jan. 12. 17:43
 24/58 A kérdező kommentje:
Pedig úgy hidd el Nekem, hogy mi a párommal próbálunk normálisan élni....És eddig senki nem vette észre rajtunk...Szóval tényleg nem értem, h miért ez az ellenségeskedés, amikor nem mondtam Neked semmi rosszat.Me g Én Nekem alapból nem olyan a természetem.Mindig barátságos vagyok másokkal, ezért van sok barátom.
2010. jan. 12. 17:46
 25/58 anonim ***** válasza:
54%

Azért, mert ez a jelenség nem normális. Én vallásos vagyok (keresztény katolikus) és nekem az van a hitemben, hogy Isten férfinek én nőnek teremtette ezt a nagy és "csodás" világot, és azért, hogy ők ketten benépesítsék a földet. Az én vallásomban ez nagy bűn. Meg nekem alapból únszimpatikusak vagytok. Ezt nem rosszbol mondom, de én inkább kerülöm az ilyeket... Már bocs. Ha vallásos vagy, kerülöd az ilyen "ferde" ingereket, mert hidd el, Jézussal le lehet győzni. Sőt! Szerintem nincsenek is ilyen ingerek, csak a sátán adja be nektek, hogy kisértsen, de ezek bonyolult dogmák..

Remélem nem bántottam meg senkit a válaszommal. :) Ez az én véleményem =)

2010. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

Nos hát szerintem "titeket" melegeket azért utálnak az emberek mert a TV-ben azt látják hogy a meleg nem fiúsan viselkedik hanem mint egy ribbanc és rólad is ezt gondolják.

Amúgy meg ha mondjuk a buszon megtetszik neked egy fiú akkor odamész hozzá és elmondod neki hogy tetszik neked vagy hogy?

2010. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
Erről szó sincs.Nekem egyébként is van egy egy éves kapcsolatom és nagyon boldog meg Szerelmes vagyok.De amikor anno ismerkedtem akkor chat-en, mert nem voltam ennyire naív...Meg nem akartam verést.Mindennek meg van a maga helye szerintem és az ideje is.
2010. jan. 12. 17:54
 28/58 anonim ***** válasza:
0%
17:47-el egyet értek szerintem nincs olyan hogy a fiúkhoz vonzódsz én lány vagyok és amikor ülök a buszon akkor látok nagyon csinos lányokat de nem szeretek beléjük csak tetszik a haja meg ilyenek.Olyan nincs hogy beleszeretsz egy fiúba fiú létedre
2010. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
értem csak azért kérdeztem mert az osztályomba jár egy lezbi lány és egy szer elhívott engem beszélgetni és mondta hogy tetszem neki és hogy szerelmes belém én meg szóhoz se jutottam.
2010. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
A Te dolgod, hogy mit gondolsz.Velem mégis megtörtént.Jah és mellesleg 12 éves korom óta tudom magamról.Úgyhogy erről nem állok le vitázni.A Szerelem határtalan.Mellesleg egy olyan dolog, amit kézzel nem lehet megfogni.A legcsodálatosabb emberi érzés.Enyit erről
2010. jan. 12. 17:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!