Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy meleg srác vagyok. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy meleg srác vagyok. Azt nem értem, hogy az emberek többsége miért általánosít és miért utál minket melegeket, azért, mert a TV-ben meg felvonulásokon meg egyéb helyeken női ruhába meg kifestve jelennek meg?

Figyelt kérdés
Pedig Mi nem is vagyunk ilyenek, mert az már a transzfesztita. Ez pedig két külön fogalom. Általában fiúsak vagyunk és ezért nem veszik észre egyesek...Így eltudunk vegyülni, hogy ne bántsanak minket meg ienek....De amúgyis fiúnak születtünk, csak a saját nemünkhöz vonzódunk, szóval még szép, hogy fiúsak vagyunk...
2010. jan. 12. 16:48
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
20/L
2010. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy van aki megcsinálja...Azért remélem, hogy szépen küldted el és nem voltál durva.:)
2010. jan. 12. 17:59
 33/58 anonim ***** válasza:
hát teljesen ledermedtem és szóhoz se jutottam megfordultam és elmentem WC-re azóta is (3 napja volt) simogat meg ölelget.:S hogyan mondjam meg neki hogy száljon le rólam?
2010. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Szerintem próbáld neki finoman megmondani, hogy Te nem vagy leszbikus.Lehet, hogy azért hiszi, hogy mégis az vagy, mert hagyod, hogy simogasson.A másik dolog, amit eltudok képzelni, hogy nem is leszbikus csak szivat Téged.Jóban voltatok??Hanyadik osztályba jártok?
2010. jan. 12. 18:05
 35/58 anonim ***** válasza:
hát 1 és fél éve ismerem egyetemen vagyok másodikos és nem szivat mert tényleg lezbi mert az osztálytársammal járt és csókolóztak meg simogatták megy fogdosták egymást meg szexeltek és egy fél éve szakítottak amúgy meg jóban vagyok vele.
2010. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

De igen. a homoszexualitás normális. a megszokottól eltérő, de nem rendellenesség, hanem csak alternatív szexuális viselkedés. Én nem vagyok meleg, de a történelem is számtalanszor igazolta, hogy attól senki nem válik kevesebbé, vagy rosszabb emberré, hogy homoszexuális.


Én sem szeretem bizonyos homoszexuálisok magamutogatását, viszont bennem kb ugyanennyi visszatetszést keltett a Budapest-parádé, vagy ugyanúgy zavar, ha egy heteró pár nyalifalizik velem egy légtérben.


A szexualitás magánügy, de elítélni embereket olyan dolgokért, amikről nem tehetnek, nagy igazságtalanság.


Ha vagy akkora színész, mint Ian McKellen, olyan jó énekes, mint Michael Stipe, olyan költő, mint Szapphó volt és oly hatalmas, mint Nagy Sándor volt, akkor talán lehetsz előítéletes a melegekkel.

2010. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor finoman közöld Vele.Bár egy dolgot nem értek.Hogyha Te nem vagy leszbi, akkor miért hagyod, hogy simogasson meg ienek.Ezt azért is furcsálom, mert a hetero emberek ezt nem nagyon szokták megtűrni....Volt egy ismim, akit ezért vertek meg...Mondtam is neki, hogy ne csináljon hülyeségeket...
2010. jan. 12. 18:12
 38/58 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm ez a legutóbbi komment jól esett.Jó tudni, hogy vannak még normális, toleráns emberek is.:)
2010. jan. 12. 18:24
 39/58 anonim ***** válasza:
mert nem akarom megsérteni mindig amikor elkezd simogatni akkor én odébb megyek meg egyre többet ölelget bár a mi társaságunkban mindenki ölelgeti a másikat de nem vagyunk lezbik se biszexek csak úgy barátságból de ő mindig tesin is amikor olyan feladat van hogy párba kell lenni akkor mindig velem akar lenni.meg ebédnél mellém ül.
2010. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a kérdést nem ide kellet volna írni :)
2010. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!