Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy meleg srác vagyok. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy meleg srác vagyok. Azt nem értem, hogy az emberek többsége miért általánosít és miért utál minket melegeket, azért, mert a TV-ben meg felvonulásokon meg egyéb helyeken női ruhába meg kifestve jelennek meg?

Figyelt kérdés
Pedig Mi nem is vagyunk ilyenek, mert az már a transzfesztita. Ez pedig két külön fogalom. Általában fiúsak vagyunk és ezért nem veszik észre egyesek...Így eltudunk vegyülni, hogy ne bántsanak minket meg ienek....De amúgyis fiúnak születtünk, csak a saját nemünkhöz vonzódunk, szóval még szép, hogy fiúsak vagyunk...
2010. jan. 12. 16:48
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok nem 45 és azért járok tesire (gyógytesi) egyetemen mert gerincferdülésem van és neki is
2010. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.A legtöbb információ hasznos volt számomra pl.:a majmokról is...Egyébként véletlenül került a helyesírás rovatba.Valahogy nem figyeltem oda.Na mostmár mindegy:)
2010. jan. 16. 04:17
 53/58 anonim válasza:
Figyelj nem akarok bunkó lenni, de én felkötnélek a beleidnél fogva egy fára... de nem baj viseld büszkén a rózsaszín háromszöget :)
2010. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, hogy bunkó vagy vagy sem.....Nagyívben leszarom, azokat akik így gondolkoznak, mint Te...Megtanultam kezelni a konfliktusokat.....
2010. febr. 20. 12:30
 55/58 anonim válasza:
Megtanultad kezelni? Miért, gyúrós b*zi vagy? Vagy kisírod magad a helyzetekből?
2010. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 A kérdező kommentje:
Nem csak, tudod, ha olyan paraszt lennék, mint Te, akkor kapálni járnék......Jah, ha pedig fájna a bunkóság, szerintem már nem is élnél....."Élni és élni hagyni">Aki nem így viselkedik, az nem is érdemli meg az életet....
2010. febr. 26. 22:28
 57/58 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az általánosítás elsősorban az affektáló és rózsaszín göncökben császkáló emberkék miatt alakult ki. Ez csupán magamutogatás, az, hogy valaki meleg vagy sem, nem ilyen, külső jegyekben nyilvánul meg. Igen, bevallom, ezeket az embereket én sem tartom valami nagyra (nem szeretnék csúnyát mondani), a "normális" melegekkel azonban semmi bajom nincs.
2010. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Azért mert mióta a csapból is ratyiparádék meg a homoszexuálisok folynak, azóta egyes homoszexuális hajlamú egyének már hajlamosak nyíltan is ajánlatot tenni meg a beteg ajánlataikkal, általuk heteroszexuálisként ismert egyéneket is zaklatni. Sajnos munkahelyen összehozott a sors nem egyszer ilyen alakokkal, szerencsére sikerült őket lerázni ha nem is egykönnyen. Ez is csak azóta van mióta ilyen nagy "elfogadtatásban" van részetek. Az emberek többségét szerintem egyáltalán nem érdekli, hogy egyes homokos hajlamú egyének mint csinálnak 4 fal között az otthonukban vagy esetleg egyes meleg szórakozóhelyeken. De ne akarják már ezt a heteroszexuális, családra, gyermekekre vágyó emberekre rákényszeríteni mert az egész, elég nyilvánvalóan nagyon ebbe az irányba mutat...
2012. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!