Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a fővárosi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a fővárosi tini lányok nagy része az érett 30-40 éves férfiakra bukik vagy ez csak urban legenda amit a fiatal felsült fiatal fiúk találnak ki?

Figyelt kérdés

Illetve kérdezném még az idősebb feleségeket, hogy tényleg sok férj cseréli le őket egy fiatal nőre?

Én 37 éves férfi vagyok és életem során csak egy ilyenről tudok amikor a 2 gyerekes apa lecserélte a feleséget a 20éves titkárnőre...

Pedig sok milliárdos és gazdag férfit ismerek.(mondjuk lehet, hogy titokban nőknek fizetnek vagy szeretőt tartanak, de nekem ez a kapuzárási pánik furcsa...)

Örömmel veszem ha részletes történetet is írtok aki akar erről beszélni...



2014. aug. 11. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7-es aki a világot bejárta:) Köszi legalább te megnevetettél.
2014. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Érdekes módon a kérdésemre nem sikerült válaszolnod. Meghaladja a képességeidet?:)
2014. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!