Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? Mi történh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Mi történhetett? Mi van vele?

Figyelt kérdés

Előre mondom, hogy elég hosszú lesz, de nagyon-nagyon fontos lenne. :( Köszönöm!


Interneten megismerkedtem egy férfival (33 éves). 3 hónapig csak neten tudtunk beszélgetni a hatalmas távolság miatt, facebookon meg skype-on, de akkor minden nap, mindenhol, bármiről, akár 12-14 órákat is egyhuzamban. Nagyon jól kijöttünk, teljesen egy hullámhosszon voltunk, együtt akartunk lenni. Néha volt olyan, hogy egyik napról a másikra minden baja volt, semmi nem volt jó, bunkózott, bántóan viselkedett, majd el is tűnt 4-5 napra. Volt, hogy 2 hétre is. Aztán persze mindig előkerült, mintha mi sem történt volna... Soha nem akart arról beszélni, hogy mi a baja, mindig azt mondta, hagyjuk, nem lényeg, mindegy, hadd ne mondja, mit érez. Viszont mikor jó időszakai voltak, aranyos volt, figyelmes, törődő, tervezett velem. 3 hónap után végre találkoztunk. Az első randi is automatikusan nála volt. Szerintem jól sikerült, és úgy gondolom, hogy jól érezte magát. Egész éjszaka simogatott, szorosan magához ölelt, puszilgatta a hajam, a homlokom, becézgetett, egymáshoz bújva aludtunk. Az első csókra ébredés után került sor, és azt még sok másik követte. Mikor eljöttem tőle, kikísért a buszhoz, csókkal váltunk el. Még aznap beszéltünk Facebookon, minden ugyanolyan volt, mint előtte, elhülyültünk, aranyos volt, semmi változás, tényleg. Másnap már szűkszavúan reagált, harmadnapra eltűnt. Úgy voltam vele, hogy oké, biztos rossz passzban van. Eltelt egy hét, semmi... Ráírtam, megkérdeztem mizu, találozunk-e a hétvégén. Azt írta, hogy lehet... Természetesen nem találoztunk, és nem is írt. A hétvégét követően pár nappal megkérdeztem, hogy mikor tudná odaadni az órám, amit nála hagytam. Sokkal később válaszolt, és csak annyit, hogy neki mindegy. Megkérdeztem, hogy másnap jó-e. Ezt már el sem olvasta... Többet nem írtam neki, felesleges lett volna. 3 héttel később törölt az ismerősei közül... A lakótársam, egyben legjobb barátom nagyon felhúzta magát, eleve ő hallgatta végig a szenvedésem, neki sírtam, ő nézte, ahogy tönkremegyek és elhagyom magam. Felidegesítette magát, és csak annyit írt, hogy ő nem akar belefolyni ebbe az egészbe, de az órám adja már vissza. Erre annyit írt vissza, hogy oké, adja meg a címet, és elküldi POSTÁN. Nekem még ezt sem volt képes megírni... Jó, megtörtént a címcsere. Kérdezte a lakótársam, hogy megérkezik-e 10 nap alatt, mert utána más lesz a cím. Annyit válaszolt, hogy nem tudja,de szerinte igen. 4-5 nappal később meg is érkezett... a lakótársam nevére címezve. Tudta, hogy ő az, akivel együtt lakom, meséltem már róla, a nevét is tudta, mégsem volt képes még csak az én nevemre címezni sem... Aznap, mikor megérkezett az óra, le is tiltott Facebookon, pedig már rég nem voltunk ismerősök sem, és nem is írtam neki már hetek óta, nem is terveztem... Szerintetek mi történhetett? Miért csinálta ezt? És miért így? Sokszor mondogatta, hogy ő nem kapcsolatra született, 3 éve egyedül van, a leghosszabb kapcsolata is alig 2 évig tartott. Furcsállottam is, hiszen okos, vicces, intelligens, normális, jóképű férfi. Mi lehet a háttérben? Miért így kellett ezt intézni? Még ha összevesztünk volna, vagy valami... de nem. Mikor legutoljára beszélgettünk a randi után teljesen jófej, aranyos, vicces volt, olyan, mint előtte... aztán csak eltűnt. Annyi kérdésem van, válasz pedig egy sem. Nem értek semmit, nem tudok semmit, folyamatosan csak azt kérdezem magamtól, hogy miért... :(( Köszönöm előre is!


2014. aug. 19. 17:11
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Fura, hogy beletaláltál ebbe a skizofrén témába... Rengetegszer eszembe jutott, hogy vagy skizo vagy bipoláris zavara van... Vagy valami hatalmas csalódás, tragédia érhette is őt, nem tudom. Vannak furcsa dolgai. Eleve a metal, hardcore zenék, amiket hallgat... mind arról szól, hogy az élet sz.r, mindenki sz.r, szerelmi bánat, stb... Aztán az is fura, hogy elég magányosnak tűnik. Nagyon sok időt tölt facebookon, és a régi barátai is eltűntek, kb 2-vel tartja a kapcsolatot... Elég megfejthetetlen egy pasi.
2014. aug. 19. 20:23
 22/42 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne ne sajnáld, ezek a legrosszabbak, komolyan mondom.
2014. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Igen? Mert mindenki mondja, hogy tuti van valami vele, és ez az egész nem arról szólt, hogy én nem voltam neki jó vagy valami, hanem róla és a saját gondjairól, de nem tudom eldönteni, hogy csak azért mondják, hogy jobb legyen, vagy mert tényleg ez jön át nekik, és így gondolják.
2014. aug. 20. 01:32
 24/42 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj, és nem bántásból írom, hogy tipikus női aggyal túlragozod. Őszintén, ha bolond, kéne? Ugye nem. Bunkó, zavaros, hullámzó kéne? Nem. Tök mindegy, mi az ok, ahogy írtam, sok a "ha, talán", most pl az jutott az eszembe, mi van, ha valakijével összeveszett, feleség, szerető, tökmindegy, ismizni akart, de amikor ott voltál, nem tudott megizélni, nem ment neki? Utána már nem akart semmit, hogy ne kavarj be, hátha kibékülnek..

Amiket írtam, mind lehetséges verziók, teljesen mindegy az igazság a te szempontodból, úgysem fogsz választ kapni, csak kínzod magad.

Mondom, én is ilyen vagyok, de akkor tudom ezeket elásni, amikor egy igen kedves barátnőm jól beolvas nekem, és rájövök, mennyire igaza van:)

Szóval bocsi, de édes mindegy, volt-e szex, ez egy bolond, és az is mindegy, hogy beteg-e, vagy csak a személyisége ilyen, semmire nem mentél volna vele egy szexen kívül, felesleges rajta rágódni.

Lapozz, mielőtt belehülyülsz.

2014. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Igazad van. És tudom is, az a baj... Csak nehéz abbahagynom. Tipikus nő vagyok, igen :D
2014. aug. 20. 03:11
 26/42 anonim ***** válasza:

Én gondoltam, hogy nem volt szex, mivel nem írtad. De meg akartam kérdezni.

Az ilyen esetekben az a legzavaróbb, hogy nem tudod miért csinálta, mivel nem adott válaszokat. Legsuttyóbb dolog a két letiltás volt. Benne lehet a pakliban, hogy megijedt valamitől, mégsem tetszettél neki annyira, rájött, hogy nem akar tőled semmit, van valakije, nem szokásom ilyeneket írni, de talán meleg, vagy impotens, esetleg más betegsége van. Az is elképzelhető, hogy valóban szexet akart, de akkor abban a pillanatban nem ment neki. Lehet, hogy külső hatás, talán valamitől, vagy valakitől óvni akart téged (lehet pont saját magától). Attól is tarthatott, hogy megtudsz róla valamit. Rólad nem derülhetett ki valami?

2014. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Nem tudom... Semmit nem tudok már. Szerintem az, hogy van valakije, kizárható, hiszen akkor nem tudott volna velem minden nap délutántól hajnalokig beszélgetni, nem? Meg miután eltűnt, akkor is állandóan Facebookon lógott. Oké, ahogy írtam, voltak olyan napok, hetek, mikor eltűnt, de akkor biztos volt valami baja, mert előtte mindig bunkó, bántó volt velem, semmi nem volt jó neki, mindig azt kereste, mibe lehet belekötni. Mikor kérdeztem tőle, mi a baj, sosem mondta, csak hogy hagyjuk, mindegy, semmi, nem fontos. Egyszer sikerült belőle kihúznom annyit, hogy "hadd ne mondjam, mit érzek"...Meg egyszer direkt a szemére vetettem, hogy olyan, mintha direkt keresné az okokat, hogy mibe lehet belekötni, és hozzátettem cinikusan, hogy persze, lehet, tévedek. Erre azt válaszolta, hogy: vagy lehet, hogy nem. De ha így is van, akkor is nem oszt-nem szoroz... Aztán eltűnt napokra, majd felbukkant, mintha mi sem történt volna. Szóval szerintem ilyenkor nem nők miatt tűnt el.


Ha meg mégsem tetszettem neki, miért ölelgetett, miért simogatott még akkor is, mikor azt hitte, már alszom, miért becézgetett félálomban, miért szorosan egymáshoz bújva aludtunk? És miért csókot meg másnap nem is egyszer? Gondolom addigra tizenegykét óra együttlét után el tudta dönteni, hogy tetszem-e neki így is, vagy nem. Meg mondom, miután hazajöttem tőle, ugyanúgy beszélgettünk még Facebookon, mintha mi sem történt volna, mikor írtam neki, hogy megyek fürödni, szórakozott, hogy jöhet-e velem, majd összebújunk a kádban, stb. Mint a randi előtt...


Vagy ha mégis mindezek ellenére arról van szó, hogy nem tetszem neki, nekem miért nem válaszolt még arra sem, hogy mikor adja vissza az órám? Ha a barátom nem kéri számon rajta, miután engem letörölt, soha nem kaptam volna vissza. Erre elküldte postán, hogy még 1 percre se kelljen látnia. Sőt, mondom, még az én nevemre sem volt képes címezni, hanem a barátoméra, akivel tudja, hogy együtt lakunk. EZ MI?? Még ha összevesztünk volna, vagy valami, de nem... Aznap este még elhülyéskedtünk facebookon, többé már nem válaszolt. A tudatlanság, zavar, kételyek, a megválaszolatlan kérdések fájnak a legjobban...

2014. aug. 22. 17:44
 28/42 A kérdező kommentje:
Rólam nem derülhetett ki semmi. Egyszerűen nincs minek kiderülnie, mert mindent tudott rólam.
2014. aug. 22. 17:46
 29/42 anonim ***** válasza:
Mindent elmondtál neki ?
2014. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az egész életemet, de a legfontosabb dolgokat tudta rólam. Valótlant meg nem állítottam soha. Illetve nincs is olyan dolog az életemben, ami szégyellnivaló vagy gáz lenne, ami kiábrándíthatna akárkit is.
2014. aug. 22. 22:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!