Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? Mi történh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Mi történhetett? Mi van vele?

Figyelt kérdés

Előre mondom, hogy elég hosszú lesz, de nagyon-nagyon fontos lenne. :( Köszönöm!


Interneten megismerkedtem egy férfival (33 éves). 3 hónapig csak neten tudtunk beszélgetni a hatalmas távolság miatt, facebookon meg skype-on, de akkor minden nap, mindenhol, bármiről, akár 12-14 órákat is egyhuzamban. Nagyon jól kijöttünk, teljesen egy hullámhosszon voltunk, együtt akartunk lenni. Néha volt olyan, hogy egyik napról a másikra minden baja volt, semmi nem volt jó, bunkózott, bántóan viselkedett, majd el is tűnt 4-5 napra. Volt, hogy 2 hétre is. Aztán persze mindig előkerült, mintha mi sem történt volna... Soha nem akart arról beszélni, hogy mi a baja, mindig azt mondta, hagyjuk, nem lényeg, mindegy, hadd ne mondja, mit érez. Viszont mikor jó időszakai voltak, aranyos volt, figyelmes, törődő, tervezett velem. 3 hónap után végre találkoztunk. Az első randi is automatikusan nála volt. Szerintem jól sikerült, és úgy gondolom, hogy jól érezte magát. Egész éjszaka simogatott, szorosan magához ölelt, puszilgatta a hajam, a homlokom, becézgetett, egymáshoz bújva aludtunk. Az első csókra ébredés után került sor, és azt még sok másik követte. Mikor eljöttem tőle, kikísért a buszhoz, csókkal váltunk el. Még aznap beszéltünk Facebookon, minden ugyanolyan volt, mint előtte, elhülyültünk, aranyos volt, semmi változás, tényleg. Másnap már szűkszavúan reagált, harmadnapra eltűnt. Úgy voltam vele, hogy oké, biztos rossz passzban van. Eltelt egy hét, semmi... Ráírtam, megkérdeztem mizu, találozunk-e a hétvégén. Azt írta, hogy lehet... Természetesen nem találoztunk, és nem is írt. A hétvégét követően pár nappal megkérdeztem, hogy mikor tudná odaadni az órám, amit nála hagytam. Sokkal később válaszolt, és csak annyit, hogy neki mindegy. Megkérdeztem, hogy másnap jó-e. Ezt már el sem olvasta... Többet nem írtam neki, felesleges lett volna. 3 héttel később törölt az ismerősei közül... A lakótársam, egyben legjobb barátom nagyon felhúzta magát, eleve ő hallgatta végig a szenvedésem, neki sírtam, ő nézte, ahogy tönkremegyek és elhagyom magam. Felidegesítette magát, és csak annyit írt, hogy ő nem akar belefolyni ebbe az egészbe, de az órám adja már vissza. Erre annyit írt vissza, hogy oké, adja meg a címet, és elküldi POSTÁN. Nekem még ezt sem volt képes megírni... Jó, megtörtént a címcsere. Kérdezte a lakótársam, hogy megérkezik-e 10 nap alatt, mert utána más lesz a cím. Annyit válaszolt, hogy nem tudja,de szerinte igen. 4-5 nappal később meg is érkezett... a lakótársam nevére címezve. Tudta, hogy ő az, akivel együtt lakom, meséltem már róla, a nevét is tudta, mégsem volt képes még csak az én nevemre címezni sem... Aznap, mikor megérkezett az óra, le is tiltott Facebookon, pedig már rég nem voltunk ismerősök sem, és nem is írtam neki már hetek óta, nem is terveztem... Szerintetek mi történhetett? Miért csinálta ezt? És miért így? Sokszor mondogatta, hogy ő nem kapcsolatra született, 3 éve egyedül van, a leghosszabb kapcsolata is alig 2 évig tartott. Furcsállottam is, hiszen okos, vicces, intelligens, normális, jóképű férfi. Mi lehet a háttérben? Miért így kellett ezt intézni? Még ha összevesztünk volna, vagy valami... de nem. Mikor legutoljára beszélgettünk a randi után teljesen jófej, aranyos, vicces volt, olyan, mint előtte... aztán csak eltűnt. Annyi kérdésem van, válasz pedig egy sem. Nem értek semmit, nem tudok semmit, folyamatosan csak azt kérdezem magamtól, hogy miért... :(( Köszönöm előre is!


2014. aug. 19. 17:11
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Csak simogatások, csókok, ölelkezés volt, és még be sem próbálkozott. Simogatta a combom, de megkérdezte még azt is, hogy zavar-e.
2014. aug. 19. 18:28
 12/42 A kérdező kommentje:
Ennek fényében mi a véleményetek az ügyről?
2014. aug. 19. 18:29
 13/42 anonim ***** válasza:
Ugyanaz.
2014. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

3as válaszoló: Nem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy nem akar megbántani. Pont ezt csinálja. Nem képes velem élőben 1 percre találkozni, nem képes egy borítékot nekem címezni? Ezek a legnagyobb bántások! Ha legalább megmondaná, mi van, mi a baj, mi történik vele, mit gondol, tök mindegy, mi lenne, nem fájna ennyire...


Egyébként meg ha nem érezte volna velem jól magát, gondolom nem ölelgetett, puszilgatott, becézgetett volna. Vagy ha mégis, biztos bepróbálkozott volna, hogy akkor legalább megdugjon, és utána szívódjon fel..szerintem. Meg ha már az elején tudta, hogy ez lesz, nem egy hónap után töröl/tilt mindenhonnan. Ezért nem értek semmit.

2014. aug. 19. 18:43
 15/42 anonim ***** válasza:

Akkor ennek fényében azt gondolta, hogy ő egy ellenállhatatlan fickó, és majd ráveted magad, mert bevállalós nőnek nézett, aki dobja magát azonnal (ott aludtál, tehát ha akar, simán megkap), de csalódott, nem volt kedve kezdeményezni.

Mindenképpen tartom az előzőt is, tuti van egy raklap nő, akiket húzogat. Valami másra számított, nem akar veled bíbelődni, egy tipikus nulla ember, le kell szarni.

2014. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom, hogy tovább kell lépni, meg minden, de akkor is... amíg nem értem, addig nem fogom tudni tisztázni magamban :(


Nem volt kedve kezdeményezni? Simogatni, ölelkezni volt kedve hajnal 5-ig, sőt, ébredés után csókolózni is volt kedve. Érdekes... Én semmit nem kezdeményeztem egyébként, nem nyomultam, nem kényszerítettem semmire. Ráadásul azt nem értem, hogy másnap, mikor beszéltünk, még minden ugyanolyan volt, mint előtte... :(


Egyébként biztos csajozik, 3 éve egyedül van, tuti felszed néha-néha valakit. Viszont mióta ismerem, tényleg minden nap beszélgettünk (kivéve mikor így eltünedezett, mert az is problémája volt kb., hogy forog a föld, és az élő fába is belekötött), napi szinten kb 14 órákat, főleg délutántól hajnalig. Szóval nem tudom, szerintem ez azt kizárja, hogy tartósabb kapcsolata lenne...


Az óráról annyit: Amerikából hozta édesapám, és borzasztó drága volt. Ezért nem hagytam annyiban.


Igyekszem egyébként elfelejteni, túltenni magam rajta, csak szeretném egy kicsit megérteni, néhány kérdésemre választ kapni... :(

2014. aug. 19. 18:58
 17/42 anonim ***** válasza:

Hidd el megértelek, én olyan szituban vagyok, hogy totál idiótának érzem magam, és nincs válasz, sosem lesz, nem értem, és a falba verném a fejem, annyira dühít, hogy nem tudok semmit.. De néha csak a nagy semmi a válasz, hogy a másik egy balfék, egy barom, és slussz.

Mondanám, hogy annyira nem jöttél be neki, de akkor minek csókolgat..az is lehet, hogy egyszerűen a ribis nőkhöz van szokva, te szeretkezésre lennél jó, de ő.. (nem írom le csúnyán, de érted, mire célzok..).

Majd elmúlik, de azért tényleg túlságosan nagy feneket kerítesz neki, ez egy netes dumcsipartner volt, ezek szerint majdnem szexuális együttléttel, aminek a végén átment futó bolondba.

Barom, ennyire egyszerű a válasz.

2014. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Esküszöm, jól esik, amiket írsz :D Tudom, hogy valahol igazad van, és össze kéne szednem magam, nem elfogultan nézni rá...
2014. aug. 19. 19:14
 19/42 A kérdező kommentje:
De ha nem akart tőlem semmi komolyat, miért érte meg neki az, hogy 3 hónapon keresztül ennyi időt belefektessen az egészbe? Tényleg napi több, mint 10 órát beszéltünk, otthon, melóhelyen, suliban, boltban, buszon, fürdés közben, ágyban, mindenhol... Ennyi idő alatt vagy 15 másikat felszedhetett volna még pluszban a ki tudja, mennyi mellett... Meg miért nem szakított meg velem minden kapcsolatot akkor egyből? Miért kellett húzni 1 hónapig a törlést, tiltást? Mennyi kérdés, Istenem... :( Nem lehet mindegyikre az a válasz, hogy egy barom. Vagy mégis? Legalább csak ez az agyalós, önmarcangolós időszak múlna már el...
2014. aug. 19. 19:23
 20/42 anonim ***** válasza:

Túl sok a lehet és a ha, te is érzed.. Nem tudok válaszolni neked, de tudnék olyat mesélni, el sem hinnéd. Ezeket nem lehet megérteni, megfejteni, sosem fogod megtudni az okokat.

Így idősebben külső szemmel nekem szex nélkül az jön le, amit írtam, láttam már olyan pasast, akit a ribizli vonzott, normális nővel nem tudott mit kezdeni. Lehet, hogy ilyen, lehet, hogy skizofrén, nem tudom. De, magad írtad, voltak jelek, csak nem foglalkoztál velük.

Elment a harci kedve, de az ölelés jól esett neki is, vagy bármi lehetséges, az idejét meg azért töltötte veled, mert éppen nem volt jobb dolga gondolom.

Sajnálom, ezen csak az idő fog enyhíteni, de annyit javasolnék, amikor legközelebb kétséged támad, azonnal kérdezz rá, és ha egyszer ilyen, egyszer olyan, azt se tűrd, én képes voltam belemenni egy ilyenbe, kockáztattam, de persze én jöttem ki szarul az egészből.

Tanulj az esetből, és máskor légy határozottabb, ennyi haszna legalább volt a dolognak:)

2014. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!