Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? Mi történh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Mi történhetett? Mi van vele?

Figyelt kérdés

Előre mondom, hogy elég hosszú lesz, de nagyon-nagyon fontos lenne. :( Köszönöm!


Interneten megismerkedtem egy férfival (33 éves). 3 hónapig csak neten tudtunk beszélgetni a hatalmas távolság miatt, facebookon meg skype-on, de akkor minden nap, mindenhol, bármiről, akár 12-14 órákat is egyhuzamban. Nagyon jól kijöttünk, teljesen egy hullámhosszon voltunk, együtt akartunk lenni. Néha volt olyan, hogy egyik napról a másikra minden baja volt, semmi nem volt jó, bunkózott, bántóan viselkedett, majd el is tűnt 4-5 napra. Volt, hogy 2 hétre is. Aztán persze mindig előkerült, mintha mi sem történt volna... Soha nem akart arról beszélni, hogy mi a baja, mindig azt mondta, hagyjuk, nem lényeg, mindegy, hadd ne mondja, mit érez. Viszont mikor jó időszakai voltak, aranyos volt, figyelmes, törődő, tervezett velem. 3 hónap után végre találkoztunk. Az első randi is automatikusan nála volt. Szerintem jól sikerült, és úgy gondolom, hogy jól érezte magát. Egész éjszaka simogatott, szorosan magához ölelt, puszilgatta a hajam, a homlokom, becézgetett, egymáshoz bújva aludtunk. Az első csókra ébredés után került sor, és azt még sok másik követte. Mikor eljöttem tőle, kikísért a buszhoz, csókkal váltunk el. Még aznap beszéltünk Facebookon, minden ugyanolyan volt, mint előtte, elhülyültünk, aranyos volt, semmi változás, tényleg. Másnap már szűkszavúan reagált, harmadnapra eltűnt. Úgy voltam vele, hogy oké, biztos rossz passzban van. Eltelt egy hét, semmi... Ráírtam, megkérdeztem mizu, találozunk-e a hétvégén. Azt írta, hogy lehet... Természetesen nem találoztunk, és nem is írt. A hétvégét követően pár nappal megkérdeztem, hogy mikor tudná odaadni az órám, amit nála hagytam. Sokkal később válaszolt, és csak annyit, hogy neki mindegy. Megkérdeztem, hogy másnap jó-e. Ezt már el sem olvasta... Többet nem írtam neki, felesleges lett volna. 3 héttel később törölt az ismerősei közül... A lakótársam, egyben legjobb barátom nagyon felhúzta magát, eleve ő hallgatta végig a szenvedésem, neki sírtam, ő nézte, ahogy tönkremegyek és elhagyom magam. Felidegesítette magát, és csak annyit írt, hogy ő nem akar belefolyni ebbe az egészbe, de az órám adja már vissza. Erre annyit írt vissza, hogy oké, adja meg a címet, és elküldi POSTÁN. Nekem még ezt sem volt képes megírni... Jó, megtörtént a címcsere. Kérdezte a lakótársam, hogy megérkezik-e 10 nap alatt, mert utána más lesz a cím. Annyit válaszolt, hogy nem tudja,de szerinte igen. 4-5 nappal később meg is érkezett... a lakótársam nevére címezve. Tudta, hogy ő az, akivel együtt lakom, meséltem már róla, a nevét is tudta, mégsem volt képes még csak az én nevemre címezni sem... Aznap, mikor megérkezett az óra, le is tiltott Facebookon, pedig már rég nem voltunk ismerősök sem, és nem is írtam neki már hetek óta, nem is terveztem... Szerintetek mi történhetett? Miért csinálta ezt? És miért így? Sokszor mondogatta, hogy ő nem kapcsolatra született, 3 éve egyedül van, a leghosszabb kapcsolata is alig 2 évig tartott. Furcsállottam is, hiszen okos, vicces, intelligens, normális, jóképű férfi. Mi lehet a háttérben? Miért így kellett ezt intézni? Még ha összevesztünk volna, vagy valami... de nem. Mikor legutoljára beszélgettünk a randi után teljesen jófej, aranyos, vicces volt, olyan, mint előtte... aztán csak eltűnt. Annyi kérdésem van, válasz pedig egy sem. Nem értek semmit, nem tudok semmit, folyamatosan csak azt kérdezem magamtól, hogy miért... :(( Köszönöm előre is!


2014. aug. 19. 17:11
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Na jó, most mondta a barátom, aki írt neki, hogy őt is letiltotta, szóval kezdem azt hinni, alapból is van valami baja a pasinak :D Nem tudom, mit gondolt, ha eddig nem írtam neki, és a barátom sem írt neki az órás dolog után, hogy majd fogok? Ugyan már...
2014. aug. 26. 16:30
 32/42 anonim ***** válasza:
Miért várta volna, hogy írj neki ?
2014. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam ilyet. Egyszerűen én letiltásomra még azt gondoltam, azért történt, mert számításba vette azt is, hogy majd zaklatom, hisztizek, felrovok neki mindent, stb. Csupán azon csodálkozom, hogy a barátomat vajon miért tiltotta le, pláne úgy, hogy nem írt neki egy szót sem többé miután lebeszélték az óra visszajuttatását... :D Arra akartam utalni az előző kommentemmel, hogy különösebb oka nem volt rá, hiszen nem írogatott neki sem ő, sem én, sem senki más, és nem rögtön azután tiltotta le, hogy beszéltek, hanem napokkal később...
2014. aug. 27. 01:31
 34/42 A kérdező kommentje:
Sőt, több, mint egy héttel később. Elég érdekes ez az egész, biztos van valami stikkje. Már nem is bánom annyira, hogy így alakult, ahogy.
2014. aug. 27. 01:32
 35/42 anonim ***** válasza:
Kínosan érezte magát :D
2014. aug. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Érezheti is :D Viszont ez akkor is gyerekes, férfiatlan és abszolút érthetetlen. Mindegy, már felfogtam, és kezdtem elfogadni, hogy válaszokat nem fogok kapni, és itt a vége a történetnek.
2014. aug. 27. 11:50
 37/42 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság, nem jelentkezett azóta a srác mégis? :)
2014. dec. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Dehogy is :) Augusztus vége óta új barátnője van...
2014. dec. 15. 21:30
 39/42 anonim ***** válasza:
Ó...akkor ezért tiltott le, nehogy megtudd… Mindenesetre elég gerinctelen srác lehet. Nyilván nem pár hét alatt szedte össze a másik csajt, hanem gondolom párhuzamosan játszadozott veled is mellette. Azért még így is kérdés, hogy mégis miért tette ezt veled...
2014. dec. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Pontosan nem tudom, mióta vannak együtt, annyit tudok, hogy a találkozásunk után másfél hónapra már csapta neki a szelet, de azt nem tudom, hogy akkor együtt voltak-e már vagy sem.


Ez is olyan sorsszerű volt, hogy megtudjam... körülbelül egy a négymilliárdhoz esélye volt. Facebookon böngésztem, épp csak egy pillantást vetettem a "kit ismerhetek" szekcióra, pedig sosem szoktam nézni. Ott volt ez a lány... Profilképén egy végig kitetovált karú sráccal. Az arcokat nem láttam, kis kép volt, de furcsa érzés fogott el, mintha láttam volna már ezt a tetovált kart. Nagyon különleges mintája van, ezer közül felismerném. Akkor kicsiben még nem voltam biztos benne, tulajdonképp nem is mertem arra gondolni, hogy ő az, csak elfogott a deja vu, meg egy különleges, rossz érzés, de nem tudtam volna megfogalmazni. Rámentem a lány adatlapjára, nagyban is megnéztem a képet... ő volt az. Nem akartam hinni a szememnek, de mikor láttam alatta a lány kommentjeit, amikből egyértelmű volt, hogy válaszolgat valakinek, vannak ott még kommentek, akkor tudatosult, hogy igen, tényleg ő, és az ő kommentjeit nem látom, mert letiltott ugye. Gyorsan beléptem egy nagyon régi, inaktív facebook profilomba, amiről ő nem is tudott, így nem tilthatott le. Ott volt minden... Sok közös képpel, kommenttel együtt. És tudod, mi volt a legdurvább? Az, hogy van a lánynak egy képe, amihez szóról szóra ugyanúgy beírta ugyanazt augusztus végén, amit az én egyik képem alá márciusban. Ez akasztott ki a legjobban...


Pár napra kicsit megborított a dolog, újra magam alá kerültem, fájt, csalódtam, de hiszek a sorsban, és abban, hogy nekem ezt látnom KELLETT, ahhoz, hogy végleg túl tudjak lépni ezen. Olyan szintű undort és szánalmat éreztem akkor és ott irányába, hogy leírni sem tudom. Most már nincs felé semmi ilyen erőteljes negatív érzésem, egyszerűen szánalmasnak tartom a viselkedését, és azt, amit velem tett. Persze, fáj-fáj, hiszen valamilyen szinten egy kudarc volt, egy hatalmas csalódás, de akkor is nevetséges ez az egész. Ilyennek kellene lennie egy normális, 33 éves felnőtt férfinek? Mert én kötve hiszem. Egyébként arról még mindig tényleg nincs elképzelésem, hogy miért csinálta. Mindenesetre nagyon köszönöm, sikerült elérnie, hogy abszolút ne tudjak nyitni férfiak felé, illetve az ő közeledésüket se tudjam őszintén, nyitott szívvel fogadni, nem is szólva a bizalomról...

2014. dec. 17. 22:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!