Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok csak hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok csak hülye, vagy direkt piszkálásból csinálják? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Nem értem,ha rákeresek itt 1 kérdésre amire azt írom a keresőbe hogy 14 éves akkor csupa olyan kérdéseket ad ki hogy:miért kell a mai fiataloknak szexelnie? Miért van az hogy a mai 13-14 évesek összefekszenek fűvel fával???"ha belegondoltok minden szexről vagy akár randiról szóló kérdésetek arról szól hogy a 13-14 évesek így,a 13-14 évesek úgy,meg hogy az én időmben,holott vannak olyan prédikátorok is ezen az oldalon,akik minket leajnároznak,meg lek*rvázzák azt,aki 14 évesen el akarja veszteni a szüzességét,meg hogy 16 éves korára nagy ribanc lesz meg ilyenek...holott(!!!)Ő is akkor 14 éves korában vesztette el,persze ők csak szerelemből!!!!De azok akik ugyanúgy szeretik egymást és le akarnak feküdni egymással,azok már r*bancok???De mindegy,mert ez engem nem érdekel...csak már nekem is csípi a szemem az,hogy egyes felnőtteknek nincs más dolga,minthogy a mai fiatalokat piszkálja,cseszegesse...most komolyan ez engem nem érdekel,mert én rám nem vonatkozik se a szerelem,szex téma,nem volt egy barátom sem,nem csókolóztam még...szóval mielőtt leszólnátok valakit,tisztelt felnőttek,kérlek titeket hogy nézzetek a tükörbe!mert ez már nagyon idegesítő...köszönöm!
2010. jan. 15. 16:46
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
19:37 Egyetértek, 19 éves lány
2010. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
ÉS annyit meg még hozzáfűznék, hogy aki ilyen bőszen védi a 14 év alatti és körüli szexet, nem tudom mit szólna, ha a kislánya (vagy inkább jövendőbeli kislánya) kis tangás képeket tenne fel magáról a netre, amit 20 éves korára valszeg megbánna, de akkor már úgyis mindegy lenne, mert midenki kurv@'nak tartaná, ha nem is lenne az, lenne híre. Főleg az ilyen kislányoknak kezd el egyszer csak gömbölyödni a hasa, és megérkezik a kis jövevényt, akit anyuci meg apuci tart el, ha megteheti, ha meg nem megy a lelencbe. :S A szülőknek figyelni kellene mit néz a gyereke, semmi sorja még 13 évesen a szexnek.
2010. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

Akkor engem is lehet minösiteni egy nagy ku*vának.Mivel már 12 éves korom ota nem vagyok szűz.És egyáltalán nem azért csináltam hogy nagyobb legyek hanem mert szerelmes voltam.És még azis vagyok.Mivel azota együtt vagyok vele.Mondjuk szakitottunk is már.És nem azt mondom h fél magyaroroszág végig ment rajtam de egy jó páran igen.És NEM vagyok ku*va még mielött azt hinné valaki.Egyáltalán nem arrol van szó,egyszerüen csak szeretem kiélni az életemet.De persze a barátommal.Mondjuk egy éjszakás kalandjam is voltak nem egy és nem is kettö.



De ezeket már nagyon megbánta h mehtettem.Mert most 14 éves létemre mindenki azt hiszi h egy NAGY k*urva vagyok.Mikor ez egyáltalán nem igy van.Nekem is vannak érzelmeim.ugy mindt minden egyess embernek.És most már csak ugy fekszem le valakivel ha tényleg szeretem,és együtt is vagyok vele.Ebbe a 2 évbe megtanultam hogy nem jó amit csinálok.Mert elve bármien fertözést elkaphatok,Lehet éces is [ bocsi de nem tom hogy kell irni ] és hát erre rájöttem h nem valami jó dolog.

És hát most annak örülök h azzal vagyok együtt akivel elveszettem.Mert rájöttem h nálla jobban senkit sem szeretek.


Most lehet itélkezni.



14/L

2010. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

"De ezeket már nagyon megbánta h mehtettem.Mert most 14 éves létemre mindenki azt hiszi h egy NAGY k*urva vagyok.Mikor ez egyáltalán nem igy van."


NA erről beszélek!!!! Ezért mondom, hogy még fiatal egy 13 éves lány a szexre. Én 15 voltam, és fiatal voltam. Utólag már tudom. Pedig együtt vagyunk még, de akkor is, tök jó lett volna érettebben. Sőt, egyre többet gondolok arra milyen lett volna a nászéjszakán. Pedig szeretem a pasim, meg a szexet is vele, de olyan romantikus lett volna.

2010. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

Igen én is igy vagyok ezzel.Amugy én vagyok az elözö kommentelö.Dehát.:S Tulgyorsan akartam felnöni.:S Ami persze nem lett az.Mondjuk a szüleim is tudják hogy nem vagyok szűz.És a saját anyám is Ku*vának néz.:S És ne tudd meg ez mien rossz nekem.Mert aztmondja h nagyon könnyüvérü vagyok.De most figyi : 2 éve nem vagyok szűz.Akivel elvesztettem jártunk 5 hónapot.Uttána teljesen kifordultam magamból.És mindekivel össze vissza dugattam magam.:s Amit iszonyatossan megbántam.Aztán összejöttem egy sráccal akit nagyon szerettem.És aztán lefeküdtem vele.és nem is az hogy megbántam mert nem bántam meg hanem az volt ebben a storyban a legrosszab hogy lefeküdtem vele és rá 1 hétre dobott:s Aztán nem is kellet már nekem pasi.Uttána megint összejöttem azzal akivel elöször lefeküdtem.És már majdnem egy éve hogy együtt vagyunk.És nekem Ö az igazi.Akivel le tudnám élni az egész életemet.És nem arra kell h megdgjon.Mer ilyen is volt h csak azért voltam vele.De rájöttem h ez annyira szánalmas.-.-" és mára már bár még gyerek vagyok érett nöként viselkedek.Aki meghozza a saját döntéseit.Mondjuk anyukám is bele szokott szolni.de általába a nehéz döntéseket én saját magam hozom.Mivel anyukám és apukám elváltak és anyukámal és testvéremmel élek ezért anyukám mindent megtesz hogy ne legyek k*rva.. de beleszokta mondani a pofába is hogy kislányom te egy k*rva vagy.:S ne tudjátok meg szerintem sosem hogy mien érzés ha egy anya ezt mondja a 14 éves lányának..

Szerintem hülyeség elveszteni a szűzeséged 13-14 évesen.

Várd ki a megfelelő pillanatott. És akkor tedd meg..

Én is mint minden más kommentelö csak jót akar mindenkinek..

És az volt életem legrosszab pillanata mikor terhes lettem.:S Aztán meg kaparáson kötöttem ki 13 évesen.Nem egy jó érzés nekem elhiheted.És annyira rossz wolt.:S Wolt egy "gyerekem" akit el kellet vettetnem mert iszonyat fiatal lettem wolna hogy felneveljem.. söt szerintem kiszülni sem birtam wolna......

Szerintem ennyi eléég.

2010. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

"Mivel már 12 éves korom ota nem vagyok szűz.És egyáltalán nem azért csináltam hogy nagyobb legyek hanem mert szerelmes voltam"

12 évesen szerelmes aha...és biztos tök érettek voltatok hát gratulálok


"egyszerűen csak szeretem kiélni az életemet"

ehhez nem kell k*rvának lenni


"Mondjuk egy éjszakás kalandjam is voltak nem egy és nem is kettö. "

14 évesen azta mindenit:D és ne nézzenek k*rvának ?????


"Lehet éces is [ bocsi de nem tom hogy kell irni"

ezért ne szexelj mert le se tudod írni azt h AIDS!!!! ne haragudj már de erről tanítttak is vagyis kiselőadások stb..ott se jársz még de dugol össze vissza!!

2010. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

21:59 te úgy hazudsz mint a vízfolyás!!!!! az anyukád lek*rváz hagyjuk már... meg a w-id..aztán dugatod magad össze vissza..ne mond már nekem h egy 12 évest megdugnak úgy " össze vissza"

ja éééés h kiszülni se tudtad volna...esetleg meg..

2010. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 21:34. Igen, ezért mondtam, hogy én nem bántani akarok senkit, és nem nézlek k*rván@k, csak próbálom megértetni a 13 évesekkel, hogy nagy hibát követnek el.
2010. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Te nagyon hülye vagy.. Nem 12 évesen dugattam magam össze vissza de mindegy..

Ja és egyáltalán nem hazudok.. nem szoktam.. de mivel nem ismersz ezért nem tudod mien vagyok.. de mindegy....

És akkor sem vagyok ku*va.. nem vagyok olyan mindt régen..

de nem fogok regényeket inrni. Ha ku*vának tartotok akk annak leszarom.(Y)



Utolso kommentelö tudom hogy nem akartál.:D

2010. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
:) OKS
2010. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!