Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok csak hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok csak hülye, vagy direkt piszkálásból csinálják? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Nem értem,ha rákeresek itt 1 kérdésre amire azt írom a keresőbe hogy 14 éves akkor csupa olyan kérdéseket ad ki hogy:miért kell a mai fiataloknak szexelnie? Miért van az hogy a mai 13-14 évesek összefekszenek fűvel fával???"ha belegondoltok minden szexről vagy akár randiról szóló kérdésetek arról szól hogy a 13-14 évesek így,a 13-14 évesek úgy,meg hogy az én időmben,holott vannak olyan prédikátorok is ezen az oldalon,akik minket leajnároznak,meg lek*rvázzák azt,aki 14 évesen el akarja veszteni a szüzességét,meg hogy 16 éves korára nagy ribanc lesz meg ilyenek...holott(!!!)Ő is akkor 14 éves korában vesztette el,persze ők csak szerelemből!!!!De azok akik ugyanúgy szeretik egymást és le akarnak feküdni egymással,azok már r*bancok???De mindegy,mert ez engem nem érdekel...csak már nekem is csípi a szemem az,hogy egyes felnőtteknek nincs más dolga,minthogy a mai fiatalokat piszkálja,cseszegesse...most komolyan ez engem nem érdekel,mert én rám nem vonatkozik se a szerelem,szex téma,nem volt egy barátom sem,nem csókolóztam még...szóval mielőtt leszólnátok valakit,tisztelt felnőttek,kérlek titeket hogy nézzetek a tükörbe!mert ez már nagyon idegesítő...köszönöm!
2010. jan. 15. 16:46
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
figyelj,a szex,szerelm-nél van a randizás is...az is baj ha oda írok?
2010. jan. 15. 18:45
 22/56 A kérdező kommentje:
*szerelemnél
2010. jan. 15. 18:45
 23/56 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból nem kellene ilyen témában állást foglalnod mondjuk 18 éves korod előtt, mert még nincs tapasztalatod, nem tudsz mihez viszonyítani. Kicsi vagy még, uncsim is 13 éves lány, de sose jutna eszébe szexuális jellegű fórumokon, hasonlókon mászkálni, az Ő érdeklődése még kimerül a tini zenekarokban, és ez így van jól.
2010. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
lehet hogy az "uncsitesód"is ezt megcsinálja,csak te nem tudsz róla...
2010. jan. 15. 19:10
 25/56 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy miért probléma egyeseknek,hogy foglalkoztatja a szex,szerelem stb..

Én is belefutottam pár "kedves,és jóságos " válaszadóval,aki próbálta átformálni a véleményemet.

Azért tisztázzuk már,ide BÁRKI írhat aki regisztrált,tehát nem értem,hogy mi a probléma..

Tiniként engem is érdekel a szex,igen 13-14 évesen,nos a szüzességemet 15 évesen vesztettem el,mert szerettem volna kipróbálni,hogy milyen érzés és ennyi..

Tudom a szüzesség elvesztése,sokaknak óriási lépés,de számomra csak egy kísérlet volt..lehet fikázni..

2010. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
**sorry: válaszadóba
2010. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

az én időmbe rohadtul nem volt divat anno netezni..... talán az osztályfőnöknek volt nete egyedül az osztályba majd szép lassan 1-2 gyereknek (apja szigorú engedélyével) hozzáférhetett a géphez. MSN-ezni se volt divat. ez kb 6-7 éve volt amikor 13 éves voltam. Szóval nagyon jól elvoltunk mi fiúk ha csak max smárolhattunk vagy nézhettük a csajok seggét ahogy lassacskán fejlődtek. 14 évesen volt 1. szgépem és 16 évesen volt saját netem otthon. Még akkor se mindenkinek volt Myvipje Iwiw stb. Azt se tudtuk mi az a társkeresés üzenetküldözgetés de szép lassan hírré ment. SZóval én a társkeresési és szexuális témába belemerültem 17 éves Fiu létemre anno és rohadtul megbántam hogy 5000 órát eltöltöttem a monitor előtt úgy hogy kb 1 értelmes kapcsolatom se volt a SZÁMITÓGÉPEZÉS-NETEZÉS miatt. Ez mellett persze eljártam bulizgatni óvatosan !!!! Haragszom a gépre és a netre is mert itt MINDENT MEGTEHETSZ akár 13 éves vagy akár 73 éves. Lényegtelen. De én el nem tudnám hinni hogy fantáziálgatnom kellett volna a gép előtt 12-3 éves koromba :S:S


Manapság azért nincs normális csaj 20 év alatt 20 fölött ritkább a hülye bitch... mert sok időt a gép előtt bambulva töltenek el és ahelyett hogy kimozdulnának ismerkedni és élőbe beszélgetni energia italt iszogatni a haverokkal... inkább görnyednek a gép előtt és jobbnál jobb fotókat készítenek a fürdőszobába tangás képeket (13 éves kislány)..... A 13 éves kislánynak megtetszik az ha felteszi egy internetes portálra a szexinek nevezett fejletlen fotóit; rengeteg hódolója bókolója van. Ebből önbizalmat szereznek majd teli önbizalommal élőben pedig mindenki egy csicska Ő a tökéletes "miss ego" címszó alatt nem talál értelmes pasit és már kínjába lefekszik kb 14 évesen valami jött ment csavargóval akinek oldaltfésült haja van, majd 2 hét után dobja a pasiját mert uncsinak tartja és neki kell új fütyi a már nem szűz nuncijába.



Jóhogy 20 éves fejemmel haragszom a lányokra ugyanis PONT ez miatt mert nagyon is érdekel a szex titeket nem találok egy ÉRTELMES lányt se. Mert az értelmes se nem netezik (ha igen nem erre használja) vagy pedig nem is buliba lesz. Értelmes lány 18+ és valahol eladóként dolgozik valami üzletben a környékemen.



ebben bízom. a net és a buli már réges rég nem jó!!! de Ti netezgessetek csak, bulizgassatok csak :)


20/F

2010. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

"a net és a buli már réges rég nem jó!!! "



akkor te most úgy őszintén:mit csinálsz?tv-t nézel?

2010. jan. 15. 19:46
 29/56 anonim ***** válasza:
Mivel hogy jelenleg nincs senkim és munka időmöm kívül szoktam a lakáson egyéb tennivalókat farikcsálni így java részét ez teszi ki. TV-zni kajálás közbe szoktam és gépezni meg már este fele ülök le amikor kedvem van.
2010. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Nem csinálja meg, valahogy nem izgatják az ilyenek. Mindent megbeszélünk, gyakorlatilag a húgom. Én sem vagyok még idős :D Most voltam 19 és engem sem érdekelt 13 évesen.
2010. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!