Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok csak hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok csak hülye, vagy direkt piszkálásból csinálják? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Nem értem,ha rákeresek itt 1 kérdésre amire azt írom a keresőbe hogy 14 éves akkor csupa olyan kérdéseket ad ki hogy:miért kell a mai fiataloknak szexelnie? Miért van az hogy a mai 13-14 évesek összefekszenek fűvel fával???"ha belegondoltok minden szexről vagy akár randiról szóló kérdésetek arról szól hogy a 13-14 évesek így,a 13-14 évesek úgy,meg hogy az én időmben,holott vannak olyan prédikátorok is ezen az oldalon,akik minket leajnároznak,meg lek*rvázzák azt,aki 14 évesen el akarja veszteni a szüzességét,meg hogy 16 éves korára nagy ribanc lesz meg ilyenek...holott(!!!)Ő is akkor 14 éves korában vesztette el,persze ők csak szerelemből!!!!De azok akik ugyanúgy szeretik egymást és le akarnak feküdni egymással,azok már r*bancok???De mindegy,mert ez engem nem érdekel...csak már nekem is csípi a szemem az,hogy egyes felnőtteknek nincs más dolga,minthogy a mai fiatalokat piszkálja,cseszegesse...most komolyan ez engem nem érdekel,mert én rám nem vonatkozik se a szerelem,szex téma,nem volt egy barátom sem,nem csókolóztam még...szóval mielőtt leszólnátok valakit,tisztelt felnőttek,kérlek titeket hogy nézzetek a tükörbe!mert ez már nagyon idegesítő...köszönöm!
2010. jan. 15. 16:46
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
akkor 13 évesen egyre megy...és engem ne hülyézzél le te kis k*rva :D
2010. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ku*va de mindegy...

Mondom h azota nem vagyok olyn.. de mindegy..

leszarom.^^

2010. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Miért?! "Azóta" már nem kérsz pénzt szex után?


Az a baj amit még az elején próbáltam megértetni, hogy a kis porba fingók, nem ismerik az érzelmeket...

12 évesen biztos baromi szerelmes lehettél, hiszen még 14 évesen sem lehet fogalmad arról, hogy mi is a szerelem...

12 évesen, legfeljebb csak rajongtál valakiért...


És miután nem okoz neked problémát lefeküdni egy fiúval aki megtetszik(mondjuk egy buliban), így mire elmúlsz 18-20 éves nem is fogod megtudni milyen szerelmesnek lenni, mert rengeteg rossz tapasztalatot szerzel magadnak és majd mindenkinek azt fogod hangoztatni, hogy a pasik milyen szemetek, mert csak dugni akarnak...

Aki hagyja magát...

A magadfajta lányok lesznek 30 felett feministák...

2010. jan. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
19:37 te ugy beszelsz mintha ilyen 30 eves lennel az en idomben ez kesz rohely es szanalom!!! attol hogy te ilyen bena vagy es nem volt epnzetek gepre arrol mi nem tehetunk de hogy most 17-18 evesen is ilyen bena vagy. meg hogy inkabb tv zunk ez kesz rohely
2010. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
07:18 miert ne lehetne szerelem ez anyira szanalom hogyne lehetne 13 evesen en is szerelmes voltam es 17 eves koromig egyut voltunk te idiota attol hogy idosebb vagy valakinel attol meg nem biztos hogy neked jobb erzelmeid vannak mint neki esku mintha 90 es eveket irnank hogy a gyereknek nem lehet igaza dehogy is nem lehet attol hogy gyerek sajnos ez a felnottek gonosz vilaga amit mi kialakitunk a gyerekeinknek de szerencse hogy az ilyen csekeny IQ ju felnotekbol nincs sok!! es remelem nem is lesz
2010. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

13:34...

Még szerencse, hogy az IQ hányadosom 143... Különben biztos megsértődtem volna!


Majd, ha annyi idős leszel, mint Én, majd akkor meglátjuk, hogy ki fog kit szánalmasnak nézni, arról meg nem is beszélve, hogy érettebben és tapasztaltabban Te is másképpen fogsz látni bizonyos helyzeteket és dolgokat...

12 évesen a szerelem nem olyan, mint 18-24 éves korban...

De Te ezt mégis honnan tudnád? Na ez a szánalom...

2010. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
szerintm meg az hogy nagy felnot letedre egy 17 eves gyerekel veszekedsz neten keresztul :D
2010. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
ez igaz!
2010. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Hát szerintem van 13 évesen is "szerelem", de nem az az igazi mindent elsöprő, mint azzal akivel jó esetben összeházasodol. nekem is volt egy barátom általános 7.-8.ban, de ahogy elballagtunk vége lett bizonyos okokból. Megismertem utána a páromat, és ez igazi szerelem. Az csak egy nagyon erős érzelem volt, de nem szerelem.
2010. jan. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

21.59 én őszintén sajnállak,mert amit átéltél én is átéltem,de ne így gondolj Rá,hogy volt egy gyereked,mert az még nem gyerek..

Sok lánynak volt abortusza,jó lehet,hogy nem 13 évesen,de a mai világban még ez is előfordul..

Én az első szerelmemtől lettem terhes,méghozzá azon az éjszakán amikor szakítottunk,és csak " elbúcsúztunk " egymástól..

Mondhatom életreszóló búcsú lett a vége,mert az abortusszal járó lelki terheket csak én cipelem.

Természetesen senki nem tudja,csak az Anyám,jobb ezt nem bolygatni..

Undorító kórház,a bánásmód és egyebek..

hmm nem volt egy leányálom.. :(

2010. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!