Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok csak hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok csak hülye, vagy direkt piszkálásból csinálják? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Nem értem,ha rákeresek itt 1 kérdésre amire azt írom a keresőbe hogy 14 éves akkor csupa olyan kérdéseket ad ki hogy:miért kell a mai fiataloknak szexelnie? Miért van az hogy a mai 13-14 évesek összefekszenek fűvel fával???"ha belegondoltok minden szexről vagy akár randiról szóló kérdésetek arról szól hogy a 13-14 évesek így,a 13-14 évesek úgy,meg hogy az én időmben,holott vannak olyan prédikátorok is ezen az oldalon,akik minket leajnároznak,meg lek*rvázzák azt,aki 14 évesen el akarja veszteni a szüzességét,meg hogy 16 éves korára nagy ribanc lesz meg ilyenek...holott(!!!)Ő is akkor 14 éves korában vesztette el,persze ők csak szerelemből!!!!De azok akik ugyanúgy szeretik egymást és le akarnak feküdni egymással,azok már r*bancok???De mindegy,mert ez engem nem érdekel...csak már nekem is csípi a szemem az,hogy egyes felnőtteknek nincs más dolga,minthogy a mai fiatalokat piszkálja,cseszegesse...most komolyan ez engem nem érdekel,mert én rám nem vonatkozik se a szerelem,szex téma,nem volt egy barátom sem,nem csókolóztam még...szóval mielőtt leszólnátok valakit,tisztelt felnőttek,kérlek titeket hogy nézzetek a tükörbe!mert ez már nagyon idegesítő...köszönöm!
2010. jan. 15. 16:46
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

tegnap 16:38!

Látod! Ez kettőnk között a különbség...

Te veszekszel velem, miközben beállítod úgy a dolgot, mintha Én veszekednék veled, mert véleményt mertem nyilvánítani valamiről, ami neked nem tetszik és ahelyett, hogy megértenéd amit írtam, oktondi módon vádaskodsz...

Erre szokták mondani! Mit is szoktak mondani?! Buta liba...

:DDD

2010. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
de am előfordul,az hogy 13-évesen is szerelmes vagy valakibe...én 1.korom óta szerelmes voltam egy fiúba,tök rendes volt,meg aranyos,és egészen tavalyig szerettem,(nem volt viszonzás,mert nem mertem neki megmondani én magam,mert már megtudta mástól)ugyanis iskolát kellett váltanom:(...de én 5 éven keresztül szerettem,(oké,akkor 1-3-osztályig nem mondható komolynak ugyebár...)de úgy szerettem hogy ő nem is tudott róla..:)
2010. jan. 17. 17:28
 53/56 anonim ***** válasza:
De szerintem idősebb korban is igazi szerelem csak egy van. Az a mindent elsöprő csak 1. A többi is lehet nagyon erős, de nem igazi szerelem. Am meg állítólag a szerelemhez kell bizonyos hormonális érettség is vagy mi fene....:S Nem tom már, de majd rá google-zok.
2010. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

lol te meg ilyen 5 eves gyerekes szovegekel josz ha anyira okos lennel nem is irtal volna vissza atya eg meg johogy nem lakom magyarban tobb ilyen hulyevel talalkoznek amm elmondom hogy a magyar a legszemetebb nep az egesz vilagon


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:39



Tévedsz! Anyád volt a legszemetebb a világon, mert egy ilyen kretént hozott a világra!!!


Szánalmas vagy és undorító...

Ha szerinted a magyar szemét népség, akkor írj a saját hazád honlapjaira és égesd azokat a tudatlanságoddal...

Hülye IQ ninja...

2010. jan. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

12:17 én neked adok igazat !!! :D


eleve még ő akarja neked meg magyarázni hogy ne vitatkozzál vele ? :D:D nevetek rajtad kis 14 éves (12 éves korában baszó) csaj :D nevetséges vagy !


Ha már szerelem a téma?

figy énis voltam szerelmes mikor kis takony voltam úrsiten! 4 éves koromba is az voltam a dedóba és a suliba minden osztályban az voltam ! Rohadtul nem volt annyira erős és kellemes-kellemetlen mint ami 16 évesen eljött értem. 2 hétig jártam a csajjal (szex nem volt) ha ez számít valamit. Majd rá 1.5 évig rá gondoltam és őt sirattam. Utánna voltak csajaim de akkor ujra azt hittem mintha szerelmes lennék, de nem nem nem és nem!!! csak ideges és "mintha az lennék" érzésem volt. Irigység és féltékenység kapott el a csajaim után 1-2 hetes kapcsikról van szó. Szóval a szerelem nem ott kezdődik hogy 15 év alatt!


Ismét eljött értem egy szerelmet hozó angyal rohadtul arra számítottam hogy szép lassan megismerkedünk (húzom az agyát hogy belémszeressen) hát fordítva sült el a dolog leghosszabb kapcsolatom 3 hetes volt és nagyon hiányzik mai napig (1.nap szexeltünk ha ez számíit valamit)... :(

sose felejtem el, számomra mintha meghalt volna csak én gyászolom az ő kis világában boldog. ezzel nyugtatom magam.


Immáron 9 hónap telt el nélküle nemtudom mivan vele nemnézem a fényképeit és nem hallgatom a rá emlékeztető zenéket! És még mindig szerelmes vagyok belé. Szóval ő volt a 2. szerelmem idáig életembe.



20/F

2010. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

07:31-es igazad van!Amikor ezt írta amit,hogy a magyarok szemetek,majdnem megkérdeztem tőle amit te,csak én nem mertem mert nem akartam veszekedni..:)

de teljesen igazad van!:D

2010. jan. 18. 19:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!