Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha a lány nem fekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha a lány nem fekszik le veletek?!

Figyelt kérdés

Adott egy szituáció. Egy buliban összemelegedsz egy lánnyal, akit vagy ismersz, vagy nem. Azt mondod, hogy aludjon nálad, ő belemegy. Nálad alszik, van csók, van tapi, de ennél többet a lány nem hagy, így tulajdonképpen tényleg aludni megy át...

Ti mennyire akadtok ki? Vagy már így is sikeres a vadászat, ha nem kell egyedül aludnotok?

Voltatok már hasonló helyzetben fiúk, lányok?

L


2014. szept. 6. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Csak érdekelnek a válaszok :)
2014. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Másnap el kell kérni a lakbért.
2014. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt mondom aludjon nálam, és itt alszik.. az még nem jelenti azt, hogy kötelező a szex.
2014. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ mennyi idős vagy? De amúgy meg kicsit lelombozó, igen
2014. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. :D Sőt, megis kérdezem tőletek.

Akar valaki velem aludni? :D

2014. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

nem akadnék ki,nevetnék egyet,mindent bevetnék és ha ennek ellenére sem jön össze,akkor hívok egy taxit neki,de nem alszik itt.


de ami inkább jellemzőbb és hasonló szitu-

helyszín a lány lakása.

az alapfelállás,alkalmi szeretői kapcsolat.

szóval megyek át dugni fel vagyok készülve,erre jön a beszélnünk kell,nem nem fogunk dugni stb stb.

nyomulok meg minden de nem.

jó egy kicsit beszélgetek vele,meghallgatom utána mondom,akkor megyek haza nincs harag,kikísér érzi,hogy többet ezért nem lát kezd megtörni,az ajtóban még elkapom és akkor visszamegyünk és végre az van amiért eredetileg jöttem.

persze aztán már mindegy,mert a közjáték miatt úgy sem hívom fel többet.

2014. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól teszi a lány, ha még az előtt tisztázza, hogy mik a határok és milyen feltételekkel megy fel a fiúhoz, mielőtt ténylegesen felmennének.

Ha egy olyan fiúról van szó, aki egyéjszakás kalandra, konkrétan szexre hajt, biztos nem fog örülni, ha már a lakáson vannak és azzal szembesül, hogy a lány visszakozik. Ki tudja, milyen reakciókat vált ki egy ilyen helyzet?!


Szóval ha már egy buliban megismert, kvázi idegennél fog aludni az ember, jobb ezt előre megbeszélni, nehogy félreértsék egymást a felek és ebből legyen bármilyen konfliktus.

2014. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát, én 19 vagyok, de nem fogok senkivel lefeküdni, akivel nem vagyok együtt. A srácot ismerem, mert egy a társaságunk, tehát nem egy idegen végül is, de akkor sem feküdnék le vele így, hiába vonzódom hozzá. Alvásban persze benne lennék, de ha ezt közlöm vele, hogy csak aludni, szerintem azt mondja, hogy jó (minden fiú, nem csak ez a srác), mert azt hiszi csak húzom az agyát. Pedig nem!
2014. szept. 7. 00:17
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Kislány! Ha csók van, tapi van, aztán elküldöd a kanapéra, akkor húzod az agyát. Ne add az ártatlant, szórakoztál vele. Ha kizárólag alvás a cél, akkor nem kell egymáshoz nyúlni. Ha meg tudod, hogy necces a dolog, akkor ott a társaság többi tagja, alszol egy másiknál, lehetőleg lánynál.
2014. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

valóban.

ez hatalom fitogtatás,szopatás,negatív játszma.

vagy ha éretlenségből fakad akkor gyerekes viselkedés.

2014. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!