Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha a lány nem fekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha a lány nem fekszik le veletek?!

Figyelt kérdés

Adott egy szituáció. Egy buliban összemelegedsz egy lánnyal, akit vagy ismersz, vagy nem. Azt mondod, hogy aludjon nálad, ő belemegy. Nálad alszik, van csók, van tapi, de ennél többet a lány nem hagy, így tulajdonképpen tényleg aludni megy át...

Ti mennyire akadtok ki? Vagy már így is sikeres a vadászat, ha nem kell egyedül aludnotok?

Voltatok már hasonló helyzetben fiúk, lányok?

L


2014. szept. 6. 23:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Jézusom, most én vagyok a szemét?! Ne már.

Tudok én itthon aludni, hiszen én lakom közelebb. Alapjáraton bejön a srác, ezért is volt csók. Többet is akarnék tőle, de nálam a sorrend az az, hogy 1. "járás" 2. szex, nem pedig fordítva, annak a lehetőségét fenn tartva, hogy egy éjszakára kellek.

2014. szept. 7. 00:27
 12/22 A kérdező kommentje:
A húzom az agyát, pedig nem! -et pedig úgy értettem, hogy én alvás szándékkal megyek át, és ha ezt mondom, akkor is azt hinné, hogy szex, csak burkoltan kifejezve...
2014. szept. 7. 00:29
 13/22 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha első este lefekszetek, akik most elástak ugyan úgy elQváznának :)


Egészséges megismerni a másikat, mielőtt rávaginázol a péniszére.

2014. szept. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát jó... :D
2014. szept. 7. 00:34
 15/22 anonim válasza:
Ezt a marha nagy pofátlanságot
2014. szept. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, kínomban röhögtem.
2014. szept. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem szívesen lennék szexmentes fogadós!
2014. szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Virágszál, a 'nála alvás' a szex egyezményes metaforája; ha igent mondtál arra, hogy nála alszol, akkor a szexre mondtál igent, még ha nem is mondtátok ki konkrétan a szex szót. Ennek szellemében, ha ezek után nem voltál hajlandó csókon kívül többre, akkor te nemes egyszerűséggel átverted, becsaptad, húztad az agyát és egyéb rokonjelentésű kifejezések.

Ráadásul mindezt a legelemibb vágyain keresztül, szóval még azt is hozzá kell tenni, hogy ennél nem nagyon tudtál volna aljasabb dolgot egy fiúval egyetlen este alatt megtenni.

Nem gondolnám egyébként, hogy egy nő értékét a szexuális szokásai határoznák meg, éppen ezért engem átverés nélkül is dühít az ilyen lányok "erkölcsössége", de ez már magánvélemény.

2014. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Így jártam anyátokkal 5. évad 4. rész haha
2014. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy ez történt.

Egy srác ajánlja fel nagyon sokszor, hogy aludjak nála. De én pont emiatt nem tettem, mert lefeküdni nem fogok vele így, hogy nem vagyunk együtt.

Ezért rákérdeztem itt, hogy Ti ezt hogyan viselnétek, így csupán meggyőződtem róla, hogy jól tettem, hogy nem mentem bele, mert abból nagyobb gáz lett volna úgy néz ki.

Köszi a válaszokat.

2014. szept. 7. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!