Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a nőket még mindig, akiknek nem az az elsődleges céljuk az életükben, hogy férjhez menjenek és gyereket szüljenek?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, inkább karrier orientált. A barátaim és a szüleim ezt teljesen elfogadják, nincs gondjuk vele. Viszont mikor olyan emberek kérdezik meg tőlem, hogy mik a jövőre nézve a terveim, akik kicsit távolabbi ismerősök, akkor mindig furán néznek, miután elmondom őket nagy vonalakban. Azért, mert nem szerepel bennük a házasság és a gyerek, sőt még a férfi sem, de most nem ez a lényeg. Nem tudom megérteni, hogy elsősorban mi köze bárkinek is ehhez és azt sem értem, hogy miért kell mindenkinek házasságot kötni, meg gyereket nemzeni? A kiveszik a magyarság, kicsi a szaporulat dolgok nem érdekelnek most. Én önző embernek tartom magam, jobban szeretem saját magam attól is, hogy valakivel most kapcsolatot alakítsak ki, nemhogy még gyerek. Egyáltalán nem való nekem az ilyesmi és nem értem miért olyan nehéz ezt elfogadni. Én sem szapulok senkit, aki hamar házasságot köt, bizonytalan anyagi helyzetbe vállal gyereket, stb. A sértő megjegyzésektől kíméljetek meg, normális válaszokat várok.

2014. szept. 10. 18:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy embernek nincsen közeli családja, aligha jelenti azt, hogy senkije sem lesz. A család egy dolog, de sajnos a vér nem feltétlen egyenlő a szeretettel és a hűséggel. A barátok viszont kiállták az idő próbáját, és lehet, hogy gyerek nem lesz, de a 50 éve legjobb barátommal ugyanúgy fogok vihogni a férfi-vicceken, mint 20 évesen.
2014. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Van mely kapcsolatom. A barátnőimmel. De mással nem is kell.
2014. szept. 11. 10:38
 23/26 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, úgy is változnak a nézőpontjaid, csak még nem vagy érett eléggé ehhez :)
2014. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Senki nem ítél el.


A bíróság azért, mert az életmódod nem törvényellenes,

a többi jöttment meg azért, mert ők nem bíróság.:)

2014. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem is értettem először ezt a kérdést.... Ki ítél el kit? Szerintem senki nem ítélkezhet senki felett. Mindenki eldönti, hogy mit szeretne és cselekedjen aszerint. Aztán a sors persze közbe szólhat, de az már a jövő zenéje....
2014. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mert önzőnek,érzéketlennek hisznek gondolom,meg furcsa,ha nincs szaporodási ösztön,vágy valakiben.

De a rabságban tartott állatok sem nagyon szaporodnak,ebben a korban meg sokan választhatnak:megélhetés,vagy szaporodás.

Én a békés,nyugodt életet tartom fontosnak,ebbe nem fér bele sem gyerek,(nem szeretem őket)sem karrierizmus.A munkát pénzforrásnak tekintem,nem vágyok vezető beosztásra,csak saját kissebb vállalkozásra,azért hogy a magam ura legyek,ne mások ugráltassanak.Majd elérem egyszer.Viszont a férj,kapcsolat nekem fontos,kell valakit szeretnem,tartozni hozzá.Van kapcsolatom 10 éve.

27

2014. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!