Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt élünk, és mindig én vásárolok mert, ő fáradt.Ebből elegem lett! Mindig azt mondja ad bele de aztán nem ad. Tegnap mondtam neki hogy tartozik 4 ezerrel két vásárlásba, erre ő kiakadt hogy mit találok még ki? És hogy hát többet én aztán ne vásároljak neki. Nagyon rosszul esett. Joggal?
2014. márc. 15. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
ja, nehogy már te tartsd el...
2014. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos ha vettél volna neki sört is vidámabb lett volna.


Sosem mentetek közösen vásárolni? Közös kasszán vagytok?

Ő éhen halna inkább ha te nem vásárolnál?

2014. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátod egy idióta, én elküldeném a fenébe,mert az ilyen idiótából sosem lesz normális társ.
2014. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
érdekes kapcsolat
2014. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igen sokszor aggódok érte éjszakai műszakban dolgozik folyton hulla fáradt, és valóban ha nem vásárolok neki akkor nem eszik és már így is csont meg a bőr. Komolyan ki van a tököm hogy minden pasi ilyen hülye. Pót anyu kell nekik nem nő. Vagy én vagyok ilyen szerencsétlen hogy csak szerencsétleneket fogok ki. Szexelni se lehet vele már vagy 2 hete.
2014. márc. 15. 19:28
 6/9 Költőnő? ***** válasza:

döntsd el, h TÁRS kell, vagy egy kölyök, még mielőtt szülnél igazában egyet

Aztán jó eséllyel meg tudod sztem tippelni, h a Te partnered melyik csoportba tartozik

2014. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen igazad van nagyon, de hol vannak a férfiak???
2014. márc. 15. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Nananananaaa!

Ne sérts meg minket mert sírva fakadunk!

Rosszat fogtál ki , sajnálom.


De vajon miért érzem úgy, hogy te többnyire csak sajnálatból vagy vele?

2014. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Együtt éltek, de az alapvető dolgokat még nem tisztáztátok ezek szerint. Az anyagiak, sajnos, nem mellőzhetőek egy kapcsolatból. Tárd fel, hogy mi az oka annak, hogy Ő ebben nem vesz részt:

1. Elfelejti odaadni és elkölti?

2. Jóval kevesebb pénze van?

3. Kihasznál Téged?

És beszéljétek meg.

Ha nem sikerült, változtass.... kezdj el kevesebbet vásárolni és főleg magadnak. Legyen egy dobozod, amire ráírod a neved és beleteszed azt a hűtőben, amit nem szeretnél megosztani. Ez dedós, igen, de talán rádöbbenti a másikat a tényállásra :)

2014. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!