Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátommal több mint 8hónapja vagyunk együtt, tudom nem nagy idő de nekem mégis sokat jelent. Ő eljárkál bulizni hajnali 3ra szokott vagy később haza érni. Ez nekem nagyon nem tetszik amit szóvá is teszek nála, de mindig csak a veszekedés jön ki belőle ő azzal indokolja (mint általában minden veszekedésnél), hogy én csinálom benne a lelkiismeret furdalást, hogy nem bízok meg benne. Ráadásul az egyik legjobb barátnőm is ott volt a múltkori esetnél és nekem rosszul esik, hogy még csak egy sms-t se dob rám, hogy nem akarok-e lemenni hozzájuk. Általában csak hétvégente találkozunk mert kollégista vagyok. Engem ez nagyon zavar.. Szerintetek jogos a kiakadás?

2014. ápr. 17. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vele?
2014. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Jogos. Ilyenkor bármit tehet, a tuttod nélkül.
2014. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jogos
2014. ápr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek vele mert nem hív... Mit tegyek ? próbáltam erről beszélni vele de semmi.. megtiltani nem tilthatom.
2014. ápr. 17. 08:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Hú, nekem meg pont fordítva volt. Nem akart nélkülem menni még a barátnőivel sem bulizni, de aztán megbeszéltük a dolgot. Te is beszélj vele mindenképp, hogy ha már ilyen ritkán találkoztok, legalább a hétvégét töltsétek együtt.
2014. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Férfi létemre maximálisan megértelek. Egyáltalán miért jár nélküled szórakozni? Alap lenne, hogy elhívjon. Jól mondták előttem, ha nem vagy ott, bármi megtörténhet.
2014. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán miért jár nélküled szórakozni?"

Mert olyan programra megy, ami a másik felet egyáltalán nem érdekli. Nem olyan ördögtől való dolog a barátunk/barátnőnk nélkül elmenni valahova...


Persze a kérdező helyzete más, ez a konkrét srác valóban egy paraszt. Nem hajlandó semmit sem feladni, egy picit sem akar alkalmazkodni, nem tudj abelátni, hogy most már nem csak magára kell gondolnia. Beszéljetek erről!

Ne számonkérően, mert az nem jó.

2014. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán miért jár nélküled szórakozni?"

Mert olyan programra megy, ami a másik felet egyáltalán nem érdekli. Nem olyan ördögtől való dolog a barátunk/barátnőnk nélkül elmenni valahova..."


Én mondjuk pont ráerőltetem magamat, még ha nem is érdekel a program. Szerintem ezt hívják alkalmazkodásnak. Azért ha őszinték akarunk lenni, a legtöbb később megbánt cselekedet egy alaposan átdorbézolt alkoholmámoros éjszaka következménye. Talán ezért is érdemes elkísérni a szívünk választottját.

2014. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem ő azt mondta, hogy én nem keresem... tehát én vagyok a hibás azért mert ő megy bulizni én meg nem lihegek a hátába minden percben.. feladom.. elkeseredtem végleg nem tudok mit kezdeni a helyzettel
2014. ápr. 17. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem ez nem alkalmazkodás, hanem ellenőrizgetés, kedves utolsó előtti :)


De nem akarlak meggyőzni, megítélni pedig végképp nem, te így csinálod, más meg másképp. Csak azért emeltem ki azt a mondatot, mert számomra furcsa. Remélem nincs harag!

2014. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!