Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
A volt páromról van szó. Már több éve szakítottunk, nem is beszéltünk. Pár hónapja el kezdtünk beszélgetni, majd egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Szex nem volt. A gond az hogy neki van egy barátnője akivel együtt lakik. Minden rendben lenne csak nem szereti úgy azt a lányt. Teljesen elhidegült tőle szex sincs. Viszont egyelőre nem tudja lezárni mert sajnálja a lányt nincs hova mennie a csajnak munkája sincs. Én egy ilyen titkos szerető státuszba kerültem titkol a csaj előtt hogy naponta hívkál és amikor csak lehet és nincs lebukásveszély velem találkozik és ölelget puszilgat. Hiteget hogy lezárja azt a kapcsolatot és velem akar lenni csak legyek türelemmel adjak időt amíg lezárja. Mit tennétek a helyemben? Megmondtam neki hogy engem az sem érdekel ha a csajjal marad de akkor hagyjon békén, ilyenkor könyörö hogy várjak.
2014. jún. 28. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mondd, hogy oké vársz.. de addig nincs találka amíg le nem zárja.. vagy azt, hogy Te vársz, azt úgy érti, hogy tőled megkap mindent és közben még a barátnője is megvan?


szerintem amúgy lapátra vele, a barátnőtől függetlenül ez egy link pasi, csak a baj lesz vele egy idő után..:S


F20

2014. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te se vagy normális... Menthetetlen.
2014. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen elég problémás sajnos. Szerettük nagyon egymást. Az a baja most hogy a jelenlegi barátnője olyan akit mindig szeretett volna de mégsem tudott beleszeretni. Velem sokat veszekedett de legalább az érzelmek megvoltak. Most vívódik mi legyen.
2014. jún. 28. 15:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Amíg találkozol vele és megkapja amit akar nem foga semmi sem motiválni arra hogy változtasson. Mondd meg neki hogy nem akarsz másodhegedűs lenni és hogy addig amíg nem zárja le az ügyet a mostani barátnőjével addig nem találkozol vele.
2014. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" Minden rendben lenne csak nem szereti úgy azt a lányt. Teljesen elhidegült tőle szex sincs."


Mese habbal.

Nálunk is volt elhidegülés és külön szobába költözés a szakítás előtt, de akkor ki lett mondva, hogy vége és már nem is érdekelt, hogy kivel, hol van és máshol alszik-e.

Ha kamuzik, az annak a jele, hogy nagyon is jól elvan a csajjal. Vagy vállaljon fel előtte és ha együtt is élnek amíg a csaj nem talál valamit, de legyen egyértelmű, hogy te vagy a nője, vagy dobd ki a fenébe.

2014. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha jól ellenne a csajjal akkor nem keresne engem ilyen szinten. Valami nyílván nem oké.
2014. jún. 28. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Nekem is volt már hasonló ajánlat, amikor meg visszakérdeztem, hogy mi van az asszonnyal, akkor jött a duma, hogy nincsenek már úgy együtt, meg csak a gyerek miatt/megdöglött az aranyhal és most azért szomorúak/most ez van, az van... Aztán kiderült persze, hogy mégsem, asszonyka nem is sejtette, hogy baj van, nem sokkal később meg lelkesen várták a babát.

Egyik volt kolléga is bepróbálkozott hasonló dumával, csak épp ismertem a csajt, tudtam hogy hazudik.

Nem kell ahhoz otthon vita, elhidegülés, hogy a pasi máshol keressen egy kis pluszt. Ezért nem jó ilyen kapcsolatokba belemenni.


Ha tényleg baj lenne és te kellenél neki, akkor lazán dobná a csajt.

2014. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Épp az hogy nincs semmi baj a csaj tökéletes. Csak hiányzik neki valami ezért keresi azt gondolom nálam. Mi anno nagyon veszekedősek voltunk. A csaj nem az.
2014. jún. 28. 15:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is szeretője voltam egy pasinak, akinek nagyon jól működő kapcsolata volt, el is mondta, hogy ő mindent (MINDENT) megad annak a nőnek. A mindenben a rendszeres szex is benne van. De közben én is vele voltam, és olyan szenvedéllyel foglalkozott velem, mintha egy kiéhezett kamasz volna.


Nekem is az az érzésem, hogy a jelenlegi barátnőjével van rendszeres szex, csak kell neki egy kis plussz...

Persze lehet hogy nem, de akkor meg mondd meg hogy válasszon. Ha szakít vele, akkor az övé lehetsz, ha együttmaradnak, akkor téged felejtsen el.

2014. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mostanában egyre többet beszél a szakításról. Helyre se akarja hozni. Nyaralni se viszi a csajt. Engem mindig vitt. Nem mintha ez számítana.
2014. jún. 28. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!