Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan van kiakadva a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szerintem totál baromság az egész..


A lényeg, hogy páromnak van 4 "országos" barátnője, akik eljárnak egy szórakozóhelyre.

Nagy néha (havonta, kéthavonta egyszer) elmegyünk barátnőmmel.

Neki az a problémája, hogy ő többet szeretne velük lenni, de én nem szeretem az ilyen heringartykat, meg amúgy sem tudok mit kezdeni ott, ő elvan a barátnőivel, én meg vagy találok ott ismerős arcot és dumálgatunk, vagy unatkozok. Mondtam neki, hogy menjen nyugodtan nélkülem, mert megbízok benne, de nélkülem nem akar menni.. Hogy miért azt nem tudom, mert kb. mindegy, hogy ott vagyok-e.


Tegnap felhozta, hogy hétvégén megint mennénk-e, mert hívták a barátnői (múlt szombaton voltunk ugyanott), én mondtam, hogy nem szeretnék, mert amúgy is dolgom lenne hétvégén. Erre kiakadt, hogy mindig csak az én haverjaimmal járunk össze (akik egyébként közös barátok, gyerekkorunk óta ismerjük őket). Meg, hogy ennyit miért nem tudok megtenni érte. És azóta besértődött, ma reggel alig akart hozzám szólni, gyorsan elment itthonról.


Szerintem ez egy totál felfújt dolog, amikor mondtam, hogy nyugodtan mehetne nélkülem is, miért kellek én ehhez? Vagy igaza van, és nekem kéne "megerőltetnem" magam?


Ha ez fontos, mindketten 20 évesek vagyunk..



2014. ápr. 9. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát fel is van fújva, meg ahogy elnézem egyikőtök se akar nagyon engedni. Üljetek le és beszéljétek meg, miért akarja hogy mindig menyjél, esetleg engedj neki és menyj el vele megint, de utána legyen az amit te is szeretnél. Kössetek kompromisszumot.
2014. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Fel van fujva a dolog rendesen. Ha egyszeruen keptelen felfogni h te nem erzed magad jol abban a tarsasagban....ha erre nincs tekintettel akkor nem tudok mit mondani. Menjen egyedul. Majd a nagy baratnok elfeledtetik a "puffogasat"
2014. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De az is kompromisszum lenne, ha elmenne nélkülem, nem? Meg talán mennék, de szombaton meló van (egyetemisták vagyunk, közös albérletben, mellette szoktunk melózgatni), így csak valamikor késő délután érnék haza, utána mehetnénk is.

Meg ezzel el van cseszve szinte az egész vasárnapom is, pedig tanulnom is kéne, jövő heti zh-kra. De ő azt mondta csak kifogásokat keresek. Próbáltam reggel is beszélni vele, de besértődött..

2014. ápr. 9. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nehéz eset lehet a barátnőd. Próbáld vele megértetni, hogy nem érsz rá és attól még ő elmehet. :S
2014. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek után találja majd ki,h ő élni akar még, bulizni és új kolbászokra ráülni...
2014. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Az ilyet sose értettem, nekem is volt anno egy ilyen barátnőm, az se nagyon akart nélkülem egy tapodtat sem mozdulni sehova, hiába hívták a barátnők "csajos" estére. Kb. olyan érzésem volt, hogy mutogatni akar, elegem is lett ebből, mert normális magyarázatot sem tudott adni arra, hogy miért kell nekem minden hülyeségében részt venni.
2014. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy kitalálna ilyet, akkor simán menne nélkülem is. Tény, hogy nem könnyű eset, de már több mint 3 éve együtt vagyunk és gyerekkorom óta ismerem.


6-os, amúgy ez azóta van, mióta feljött egyetemre, és többet vagyunk együtt, meg ide is költözött az albérletbe. Előtte, amíg ő középiskolába járt én meg már Pestre fősulira, nem volt gond az sem, ha hétvégén nem találkoztunk, bár ez ritka volt. De simán elment bulizni. Most meg mintha mindig együtt kéne lennünk, pedig egész héten együtt vagyunk.

Na de ha hazajön (ha hazajön :D ), akkor ezt tényleg meg szeretném vele beszélni.

2014. ápr. 9. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
neked kéne kiakadva lenned amiért ő kiakadt egy ilyen apróságon
2014. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy hív te szerencsétlen. Ha nem hívna, és neme engedné, hogy menj, akkor azon lennél kiakadva, persze csak akkor ha normális vagy. Jó nagy felelőtlen állat lehetsz, ha csak úgy elengeded a barátnődet, diszkóba ,,csajos" estére.
2014. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!