Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elhagyott, mert túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhagyott, mert túl kövér voltam. Most lefogytam?!

Figyelt kérdés
Ez fél éve volt. 30kg-ot fogytam azota, azota nem is találkoztunk. Szerintetek van esély rá, hogy újra összejöjjünk. Teljesen vékony lettem, neki ez volt minden vágya anno
2014. szept. 19. 22:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
"érzéseket nem lehet irányítani" - azért egy szakítás után simán ki lehet gyógyulni a szerelmi bánatból, ha az ember ki akar gyógyulni belőle. Tapasztalat.
2014. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked ezek után kell ez a 'férfi' akkor megérdemled, hogy visszakapd. Legalább egyel kevesebb idióta lesz a szingli piacon.
2014. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%

Egy barom biztos...

Viszont egy normális férfi olyan nőt keres akit szeret. De ez a férfi nem szeret téged. Ugyan ilyen könnyen eldobna újra és újra, ha valami kis hibát észlelne rajtad.

Ne alázd meg magad előtte, hanem járj büszkén. Volt lelkierőd a fogyáshoz, na annak a töredéke elég lesz ahhoz, hogy hagyd a fickót a fenébe.

2014. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%
Édesanyám 20 év házasság utáni válásból is talpra bírt állni. Te is képes lennél rá. Úgy tűnik, neked nem csak a súlyoddal voltak gondok, hanem az önértékeléssel is vannak gondjaid.
2014. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%
Fogadd csak vissza. Úgyis elhagy újra amint elkezdesz ráncosodni, őszülni..stb hiszen neki dekoratív nő kell, akit mutogatni lehet nem társ.
2014. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%

Azóta nem találkoztatok, hát oké..de a gyerekét se látta azóta?? Nem is törődik vele??

Ez az ember nem érdemli meg, hogy ennyire szeressed..De te tudod.

2014. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
64%

Kit sértettem meg a nyolcas hozzászólásommal, hogy lenullázott? :D


Valami girnyó szinglit??

2014. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
A gyerekkel foglalkozik! Mi nem találkozunk viszont.
2014. szept. 19. 22:38
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, akit csak a megfelelő derékmérettel érdekelsz, az szerinted szeret téged...?
2014. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem azért nem mindegy, hogy így ismerte-e meg a férje. Vagy utána hízott 30 kg-t, ami azért nagyon nagy változás. Nem lehet a terhesség vagy az idősödés számlájára írni. És ha jelezte is a férj, hogy tehetne valamit magáért és mégsem tett semmit.

Érdekes most le tudott fogyni 30 kg-t is. Lehet, hogy a férj mínusz 10-nek is örült volna.

Azért szerintem minden változást nem kell elfogadni, ami ellen lehet tenni.

2014. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!