Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elhagyott, mert túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhagyott, mert túl kövér voltam. Most lefogytam?!

Figyelt kérdés
Ez fél éve volt. 30kg-ot fogytam azota, azota nem is találkoztunk. Szerintetek van esély rá, hogy újra összejöjjünk. Teljesen vékony lettem, neki ez volt minden vágya anno
2014. szept. 19. 22:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, az a felnőtt férfi, aki még mindig a bomba testek után hajt, az még mindig egy hatalmas gyerek belül, te viszont lelkiismeretes vagy. Bombanő úgysem lehetsz 80 éves korodig, sőt 30-on felül a pasik is csúnyulnak: ráncosak, koaszok lesznek, ereszkedik a f.rkuk, szőrösek elöl és mégjobban szőrösödnek mindenhol, elhíznak.

Az ilyen ember soha de soha nem fogja megtalálni a boldogságát és hidd el, hogy a sors úgy rendezi majd neki, hogy magányos lesz a legkomolyabb pillanatokban, mert a cicibaba nőnek ilyenkor már nem kell, s egy cicababa nő a gyerekeket sem neveli teljes szeretettel, mennyiszer de mennyiszer látom utcán és játszótereken azt, ahogyan vicsorítanak a gyerekekre és agresszívan rángatják őket.

Olyan férfit keres, aki tudatában van annak, hogy te mennyire önfeláldozó vagy és meg is becsül, akkor is, ha változik a tested. Ember vagy te is, mint bárki más.

2014. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%

Én azért egyet értek a 20-as válaszolóval is.

Igen, azt aláírom, hogy piff-puff elhagyni valakit azért, mert kövér, az gáz. De mi van, ha férje már évek óta jelezte, hogy talán törődhetne magával a felesége. 30 kiló plusz az azért elég szembetűnő vbáltozás. Mert mi van akkor, ha a férj egy vékonyabb nőbe szeretett bele, aki azután a terhességre fogva elhagyta magát. Márpedig ez nem az a kategória, hogy pl. rákos a párom, amiről ugye nem tehet. No, azért szólni, hogy rákos, az ugyebár bicskanyitogató valóban. De azért szólni, jelezni, hogy azért nem kéne mégsem évekig tartogatni azt a terhességi kilókat más kategória. Azért 7 évig ennyire túlsúlyosnak lenni a terhesség miatt...

A saját példámat mondom: most babát várok.Mindjárt a 9. hónapba lépek és eddig összesen 8 kg jött rám, a pocakomon kívül szinte sehol semmni, mert nem fogtam rá a terhességre, hogy most aztán mindent betömhetek két kézzel. A férjem az én terhességem idején már többet hízott mint én. Ő hagyta el magát helyettem. És én nem vagyok rest mondogatni neki, hogy ez így nem jó. A csinos férjem felszedett 10 kilót, pocakot, tokát növesztett. hát persze, hogy zavar! Biztos azt gondolja, hogy egy terhes feleséggel már bebiztosította magát :) Persze szeretem, elhagyni nem tervezem, de igenis zavar, hogy így elklényelmesedett, miközben én meg még várandósan is figyelek magamra.

2014. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
53%
7 év alatt nem sikerült lefogynia a terhesség alatt felszedett kilókat. Aztán fél év alatt mégis sikerült 30 kilótól megszabadulni. Szóval valószínűleg korábban is ment volna, szép lassan. Csak a kérdező sz.rt rá, hogy hogy néz ki. Aztán meg koppant... A férje tuti nem egyik napról a másikra hagyta el a kövérség miatt. Tuti, hogy évek óta jelezte már többször is, hogy igényelné, ha a felesége nem 7 évig hordaná magán a terhességi plusz kilókat.
2014. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%

6-os ez nem ennyire egyszerű egy igazi FÉRFI igenis nézi ki hogy néz ki.

Max kaphatsz egy bétát vagy egy átlagos ürgét aki el van magának akinek mindegy mert maga se egy leány álom,igen nekik jó lesz a 100kilós csaj is.

De ha egy pasi a vékony nőt szeretia kkor azonnal lelép amint elhízik a nő,tehát a lényeg ,,Nem kell elhízni" és kész.Lehet menni edzeni,sportolni,és a kajára figyelni,ennyi.Vagy be kell érni egy gyengébb pasival is aki nem ,,jó pasi" ennyi.


Az meg,hogy egy férfinak nem dekoratív nő kell,ugye ezt te sem gondolod komolyan?

Minden haverom csak dekoratív nővel van együtt persze mind kőkeményen sportol és sikeresek.

Tehát ne áltasd magad mert nem így van.


És nem törvényszerű sem,hogy a pasi 30-n felül csúnyul,nézd meg őt:


[link]


Ő már 40 és kb. bármelyik korombeli elbújhat mellette.


Tehát kérdező erről te tehetsz,magadnak köszönd.

Gondolom az exed egy sikeres,és kigyúrt is.

Akkor ne csodálkozz,én is elhagytalak volna azonnal,ez van.

Én nekem nő kell aki nőies nem egy elhízott valaki akire nem áll fel.


Sajnálom,de jól tetted,hogy lefogytál,ÜGYES vagyok,gratulálok,csak sajnos már késő,ebből tanultál remélem mostmár figyelj oda magadra legyél nőies,sportolj,ne híz,és meglásd a következő kapcsolatod jobb lesz.

Hajrá.


27Ffi

2014. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Szülés után mindenki hízik"


Hát nem! Nem hízik mindenki szülés után és nem marad mindenkin plusz 30 kiló. Tapasztalatból mondom. Sőt, terhesség alatt sem kötelező ám 30 kilót felszedni (ezt is tapasztalatból mondom), csak hát a terhességre könnyű ráfogni a mártéktelen evést, mert akkor azt hiszik a nők, hogy azt és annyit ehetnek amit és amennyit akarnak. Márpedig a kettő helyett evés nem állja meg a helyét. Nem kettő helyett, hanem kettőért kell enni. A kettő között nagy a különbség!

2014. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
32%

Igen utolsó,ez telitalálat.

Látjátok hölgyek,tessék példát venni egy NŐről,mert az utolsó egy izzig vérig nő,és nőiesen gondolkodik.

Ez csak kifogás,hogy terhesen hízni kell igen a 90% hízik de meg is érdemlik hogy a pasijuk félrelép.

Egyik exem kb 2kg szedett fel az is a gyerek súlya volt,jah hogy nem zabált somlóit meg minden szemetet,hanem SPORTOLT és figyelt a kajára.

Hát igen,ez ezzel jár,vagy lehet számolni,hogy mikor dug félre a kedves párotok mert félre fog ez tuti,vagy mikor kerültök ki az utcára

2014. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Micsoda egy idegbeteg idióta lehetsz te 49%-os. Felfogod, hogy a felvázolt szituációban már nem csak 2 emberről van szó, hanem van gyerek is? Ha +5 kiló is többet jelent neked mint hogy a gyereked normál családban éljen hát gratulálok, remélem sose lesz gyereked... vagy ha még is lesz és az asszony ne adj isten hízik 10 kilót dobd ki mindkettőt az utcára ahogy te fogalmaztál..vagy nem is inkább csak az asszonyt, a babát meg nevelgessed egyedül..kretén.
2014. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát ez a 49%-os tényleg a másik véglet a hozzáállásával, de azt ugye ti is értitek, hogy a kérdező sehogy se tudott leadni 7 év!!! alatt semmit a terhesség alatt felszedett kilókból, aztán fél év!!! alatt meg mégiscsak sikerült neki 30-at leadni. Ha valakinek 30 kilót kell leadnia, az már bőven túlsúlyos kategória. És gondolom a férje azért örült volna neki, ha csak 10-et is lead, vagy a gyerek születése után nem fogja a tehetetlenségét és az akaratgyengeségét a gyerekre. (mondjuk a dolog ott kezdődik, hogy nem kéne terhesség alatt 30 kilót felszedni). Nem adok igazat a férjnek, hogy elhagyta a feleségét, de a feleségnek sem. Mert gondolom a feleség elvárta, hogy a férje +30 kilóval is kötelezően ugyanúgy kívánja és ugyanúgy nézzen rá, csak mert megszülte a gyereket. Közben meg elfelejtette valószínűleg, hogy nem csak anya, hanem azért feleség is.
2014. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó egy teljesen szimpatikus korrekt intelligens nő,aki tud viselkedni,igaz 27-es,kicsit tanulhatnál tőle.

Hiába esel nekem sajnos igazam van.

Te is látod a gyerek mögé bújsz és azt hiszed,hogy ha gyerek van akkor le lehet ülni,ez öreg hiba.

Ne legyen igazam nem kívánom neked,de ha a férjednek is így nyilvánulsz meg hááát nem tudom én nem jósolok nektek sok jövőt,ebből szakítás lesz.

Mondom ne legyen igazam,remélem nem lesz.


Én tapasztalatból írok,mert igaz egy éve még tömegesebb voltam de dagadt gusztustalan moslék voltam.

És ezt a lányok mondták,hogy ideje lenne lefogyni mert nagy a bendőm,és kár mert izmos vagyok.

És nem megsértődtem hanem leültem otthon.

,,Bazz igazuk van,hogy nézek ki,moslék vagyok,oké innentől diéta és úgy eddzek,kevés CH-val".

Tehát támadhattam volna,hogy felszínes ribik meg agyatlan cicababák,de hálás vagyok nekik hogy felnyitották a szemem maximálisan igazuk volt.

Most már több figyelmet kapok így leszálkásodva.


Én normálisan fogok neked írni attól,hogy kreténezel,csak tudod,ezt egy férfi sem fogja tűrni mert sajnos ha így állsz hozzá és mellette még házisárkány is vagy már pedig sajnos az vagy,hát el fognak hagyni.


Sok nő nem tudja felfogni,hogy mi másképp működünk,nekünk főleg a farkunk az irányító meg a külsőségek.

Kinek milyen arányban ez most teljesen mindegy.

Előbb utóbb ha anő nem figyel magára lehet akármilyen ,,aranyos" a pasi le fog lépni idővel vagy elromlik a kapcsolat,mert pasiból vagyunk akár lázadunk ellene akár nem.

Ez olyan mint ha az ellen tiltakozol,hogy gravitáció van és elkezded szidni,meg kreténezni.

Lehet,de akkor is lesz gravitáció ha fejre állsz.

Ennyi az egész.

2014. szept. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!