Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokszor gondolok a halálra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor gondolok a halálra és kívánom azt, hogy bárcsak meghalnék, előbb utóbb be fog következni?

Figyelt kérdés
egy nagyon ocsmány szerencsétlen gyerek vagyok,pocsék az arcom,kigyúrni magam semennyire nem sikerült,soha nem volt barátnőm,igazából már nem érdekel az ég egy adta világon semmi,így gyakran gondolok arra,hogy bárcsak meghalnék végre és véget érne ez az egész szenvedés,ennél úgyis csak jobb életem lehetne.kétszer már nagyon közel voltam a halálhoz,de valami csoda folytán még sem haltam meg,pedig bárcsak meghaltam volna akkor és ez a sok rossz mind semmis lenne,meg nem történt,nem élnék és nem is bánnám,mert egy kis csepp öröm sem volt még egész eddigi életemben.
2014. szept. 20. 11:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az izmos testert megkell dolgozni egy het alatt nem latszik meg semmi!
2014. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerinted egy hétig edzettem?Már fél éve járok konditerembe,keményen edzek,rendesen eszek,de semmi.
2014. szept. 20. 11:47
 13/21 anonim ***** válasza:

Aztán miért nem sikerült magad kigyúrni? Mert feladtad 1 hónap után a sportot?


Kapd össze magad és járj le pár hónapig az uszodába úszni, hidd el apám olyan deltád lesz, hogy mindenki beszabehu majd tőled.

2014. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ja konditeremmel nem is leszel izmos, ha csak nem tömsz magadba napi több liter proteint,meg kreatint.


Igazi sport kell.Úszás,és mellette otthon súlyzózhatsz, fekvőtámaszozhatsz. Ja bocs, az már sokkal keményebb, mint emelgetni a gépekkel a súlyokat.

2014. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Súlyzózok itthon és konditeremben,fekvőtámaszozok,nem használok gépeket.
2014. szept. 20. 12:30
 16/21 anonim ***** válasza:

Akkor még mindig kevés az amit csinálsz,de amúgyse kigyúrt állatnak kell lenni. Elég, ha látszódik, hogy valamit sportolsz.


De legelőször próbálj kibékülni magaddal, ezt komolyan mondom. Nőként mondom :)

2014. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

És azthiszed csak akkor lehetsz boldog ha van/lesz egy barátnőd? Hát nagyon el vagy tévedve. Én szingli vagyok és semmiért se cserélném el.

Belegondoltál már abba,milyen jó hogy azt csinálsz amit akarsz? NEM szól bele senki.Kedved szerint elmehetsz bárhová, lehet sok hobbid. Vagy akár tanulhatsz is valamit és keress pénzt,vegyél magadnak olyan dolgokat amiket szeretnél.Szerezz egy kutyát,foglalkozz vele,tanítgasd,meglátod milyen nagy örömöt lelsz benne.Menj kirándulni,szórakozni, járj el táncolni! Olvass érdekes könyveket, fotózz! Készíts érdekes képeket bármiről,oszd meg másokkal is.Járj el biciklizni.Tölts sok időt a családoddal,szeresd,segítsd őket,legyél olyan emberekkel akik jók hozzád.Soroljak még?Az edzést is örömmel csináld, kikapcsolódásként fogd fel,ne csak arra gondolj és ne hajtsd az agyad,hogy csak a csajok miatt akarsz jó testet magadnak.

Nézd az élet jó oldalát, felejtsd el a bántásokat,a lányokat.Nem csak belőlük áll a világ,annyi minden van amit csinálhatsz, használd ki a lehetőségeket.Meglátod,mikor már nem tudnád megtenni ezeket,bánni fogod,hogy kihagytad.

18L

2014. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem az a gond,hogy éppen nincs barátnőm,hanem sosem volt,és senkinek nem tetszem.Na ez gond.Úgy könnyű,hogy mondjuk már volt valakid,csak meguntad a kapcsolatot és most mással akarsz foglalkozni vagy épp nyáladzanak utánad a fiúk,csak te leszarod.
2014. szept. 20. 13:58
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát csak túldramatizálod. Fel a fejjel.
2014. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Nagyon gyakori ***** válasza:

"Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"


Írj, ha tudsz.


Ismerkedsz te rendesen? :) Olyan emberek is szednek fel nőket, akik nagyon durva hátrányokból indulnak, ÉS nem is tesznek semmit, hogy változtassanak rajta. Te legalább már mozogni, sportolni elkezdtél, csak így tovább az eredmények alkatfüggőek is, van, akinél nagyon lassan jönnek. Persze sok múlik az edzésmódszeren is, de igazából nem is ez a lényeg. Mert jó dolog a sportos külső, de igazából nem ez a lényeg, gondolom nem egy felszínes nőre vágysz, viszont ahogy mindenki másnak is, meg kell találnod, aki hozzád illik. Valahogy passzivitást érzek ki az egész kiírásból, vedd a kezedbe az életed.

A közeli környezetedben, család, rokonok, barátok, vannak emberek, akikkel meg tudod beszélni a problémáidat? Ha igen, valakivel beszéld át a problémáidat, ha pedig úgy érzed, hogy túl erősek ezek a rossz gondolatok nálad, akkor azonnal kérj segítséget. Ha valamiért a hozzád közelálló emberek nem elérhetőek, külső segítséget is igénybe vehetsz, legyen az pszichológus, telefonos lelkisegély, ha vallásos vagy, egy pap, vagy egy lelkész.

2014. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!