Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok barátság extrákkal szerintetek működhetne?

Figyelt kérdés
Több komoly csalódás után, tapasztalt, mások által normálisnak és figyelmesnek tartott, nem rossz pasiként nem akarok egyéjszakás kalandokba keveredni, ugyanakkor vannak igényeim, amiket nem szeretnék elfojtani, vagy könnyűvérű lányokra pazarolni. Így arra gondoltam, hogy kipróbálnám a barátság extrákkal kapcsolatot. Vajon hogy találhatnék olyan lányt, aki hasonló okokból ilyet keres? Köszönöm a normális válaszokat! 32F

2014. szept. 24. 14:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igazad van,de nem szeretnék kapcsolatot, viszont a szex hiányzik.
2014. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
Oh hogyne mulkodne barátság extràkal oh ez jó lassan már testvérség extrákal is lesz addig fajul a világ
2014. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Simán, nekem is volt ilyen kapcsolatom :) mondjuk azt nem tudom hol találhatnál ilyen lányt

L

2014. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálam működik már nagyon régóta,csak nem olyan gyakran van szex,mint azt én szeretném. Érzelmeim is vannak. Remélem, hogy neki is...hát kiderül majd.


Kérdező: csak úgy találsz,ha egy olyan nővel véletlenül megtörténik,akivel baráti kapcsolatot ápolsz és nem találkoztok mindennap,csak pl heti 1x.

2014. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"barátság extrákkal" ... pfff de szánalom :D:D mint valami szolgáltatás
2014. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!