Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engednek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engednek el a szüleim sehová?

Figyelt kérdés
18/F vagyok és nem engednek el bulizni,ha el is engednek nagyon nehezen és 1-re már otthon kell lennem,de azt az 1 órát is olyan nagy kiabálásokkal érem el,hogy az leírhatatlan.Nem tudom már mit tegyek,körülöttem lévő barátaimat elengedik sok helyre,engem meg még a legközelebbi discóba se nagyon akarnak.Ha el is engednek ami kb egy nyár alatt 1-2x van az is nagyon nehezen van és agyon kérdezni anyum,hogy kivel mivel,hogy,merre stb,de ez nem is lenne baj én megmondom neki szivesen.Soha nem jöttem haza részegen vagy máshogy,nem is cigizem se semmi sőt sportolok.Nem tudom mit kellene tegyek 18 évesen szerintem már el kellene engedjen sok helyre
2014. okt. 1. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük hogy már nem vagy pisis. Vagy igen? :D
2014. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen félt, és ez normális, de nyugi most hogy már 18 vagy lassan meg fogja érteni hogy el kell engednie.


Én 18 évesen azt is megcsináltam hogy két hónapra elköltöztem itthonról és annyit se mondtam hogy pá, csak később hívtam föl anyámat, de egy szót se szólt. De ez sem jó.

Megértem hogy zavar, hogy sehova nem enged el, de legalább annak örülj hogy törődik veled és nem $zarja le hogy létezel. : /

2014. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam annak.Nem azt mondom,hogy akár hová engedjenek el,de bulizni a közelbe ? Jó isten...

Még meg érteném,ha innák meg ilyenek

2014. okt. 1. 19:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben örülök neki,hogy törődik velem és megad mindent,de soha nem leszek önálló
2014. okt. 1. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szüleim is sokat baszog**tak ezzel, de talán középiskolában leálltak már vmennyire. Hát nemtom, h ilyenkor mi van a szülőkkel, vagy szívatni akarnak, vagy tényleg ennyire féltenek. Bár, ha lány lennél jobban érteném, fiúkat nem kéne félteni, főleg, h meg tudod magad védeni, ha sportolsz gondolom. Bár, ha sakkozó vagy, akkor ez nem érvényes. :D

De, ha pesti vagy mondjuk kelet-magyarországi településen élsz, akkor is megértem, azok veszélyesek tudnak éjszaka lenni, legalábbis hallottam egy-két dolgot.

2014. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ott lakom.Nincs itt semmi veszély még nem hallottam semmiről.Igen meg tudom védeni magam :D
2014. okt. 1. 19:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is ezért nem enged,hanem ugy gondolja még nem oda való vagyok és még semmi helyem éjszaka mászkálni
2014. okt. 1. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, h mikor gondolják akkor, h odavaló leszel. Mondjuk az igaz, h egy 18 évest még bele lehet rángatni a hülyeségekbe, de akkor is.
2014. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kortól függ az,hogy ki milyen.Persze nem azt mondom,hogy egy 12 éves nem befolyásolható,de én már 18 vagyok és ha akarnák kipróbálhatnák bármi,de engem nem érdeklenek
2014. okt. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!