Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat kicsinálhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat kicsinálhat egészségügyileg?

Figyelt kérdés
sokat jár az eszem az exen, fejfájás már mindennapos...

2014. okt. 13. 21:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire erős az illető. Engem biztosan nem.
2014. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 ASOT ***** válasza:

Mennyit ülsz bent egy nap a géped előtt?

Hogy telik egy napod?

2014. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
hát 3-4 orát ülök kb
2014. okt. 13. 22:10
 14/23 A kérdező kommentje:
ó*
2014. okt. 13. 22:10
 15/23 anonim ***** válasza:

Rányomja a bélyegét minden napra a búval.szott hangulat és ez minden kis hülyeséget hatványozottan rosszabbá tesz.

Nem tudsz annyira összpontosítani ezért a munkádat, vagy a tanulást már nem tudod rendesen csinálni, vagy sokkal több idő kell hozzá, tehát jön a stressz a feszültség és szépen elhasználódsz(persze csak átmenetileg)legyengíti a szervezetedet és voila! Meg is van a recept(ezt inkább a többi válaszolónak írtam)

Egyébként megvolt már igen, de én nem találtam rá jobb gyógyszert az időnél. Ezt az időszakot sajnos valahogy át kell vészelni, egy idő után meg azt veszed észre, hogy habár olyan mintha még mindig rossz lenne, de ha belegondolsz már magasról teszel az egészre és már csak megszokásból vagy rossz hangulatú. Na az már a vége :)

2014. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 ASOT ***** válasza:
100%

és akkor mit csinálsz? szomorú zenéket hallgatsz? meg a képeiteket nézed?


Mindenhol azt mondják h kb napi 30 perc testmozgás, és nem is hülyeségből.

Neked egy kisebb boxzsák kéne, nem kell nagy. Felakasztod felveszel valami kesztyűfélét, és elkezded ütni, közben meg olyanokat mondasz mint amiket a régi karatés filmben Linda mondott.


Aztán a 21 finom kaja közül egyél valamit :)

[link]

2014. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Határozottan igen a válasz! Nem csak pszichésen, testileg is komoly tüneteket produkálhat. Én azóta gyógyszereken élek, rendszeresen pszichológushoz járok, sőt, kórházban is voltam és műteni is kellett. Szellemi képességeim elvesztek a folyamatos erős stressz miatt. Egy ronccsá tett lényegében.
2014. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
az amit a 17-es ír az már nem normális dolog, odáig nem szabad eljutni, aki képes emiatt odáig jutni annál tényleg nem árt egy pszichiáter...
2014. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
bassz**ki éhes lettem :)
2014. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18: 17 vagyok, a pszichiáter gyógyszert ír fel (írtam, hogy gyógyszereken élek), és viszonylag ritkán kell menni kontrollra, de csak tünetileg kezel (nem akarom felkötni magam minden fára lényegében). Bár öngyilkossági kísérlet miatt úgy is hivatalból beutaltak egyhez.
2014. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!