Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat kicsinálhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat kicsinálhat egészségügyileg?

Figyelt kérdés
sokat jár az eszem az exen, fejfájás már mindennapos...

2014. okt. 13. 21:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
# 20, te hány éves vagy? Az idegenszered tuti nem stabil és nagyon nagy érzékeny lehetsz,
2014. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21: 26 éves vagyok, lassan 2 éve, hogy elhagyott (amúgy közben is csalt). Amúgy fura, mert életem során többször kaptam, hogy érzéketlen vagyok, sírni pl. egyáltalán nem tudok (a szakításkor sem tudtam). Nem tartom tehát magam érzékenynek, de elhagyott az egyetlen lány, aki valaha is érdekelt. Közben aszexuálissá is váltam, egyetlen más lányra sem tudok úgy gondolni, teljesen hidegen hagy mindegyik. De nem is kell más: egyetlen olyan lány sincs, aki legalább picit a nyomába érne...
2014. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Pánczél válasza:

amikor más fél év után mi szakitottunk akkor én nagyon bánatos lettem.

nem ettem nem aludtam..es most 1-2 hónaponta kórházba jarkalok mivel tönkre ment a szívem, súlyosan vas hiányos lettem..egyszóval igen...

2014. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!