Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy félénk pasival?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon jóképű, nekem nagyon tetszik, meg úgy alapból bejönnek a kicsit félénkebb pasik, de ez azért már túlzás! :S

Írok neki mailt, válaszol, de szűkszavúan, látom valahol,akkor kerülget, de nem mer(?) odajönni hozzám, pedig látom rajta a szándékot... :S ez nagyon frusztrál, mert én szeretnék vele komolyabbat, de ez így nem fog menni.

Mit tegyek, menjek oda hozzá, vagy várjam meg, hogy ő tegye meg az első lépést? Lehet csak 1 "lökésre" van szüksége...vagyis már magam sem tudom, rengeteget filóztam már ezen.

Aki tud, mindenképpen segítsen valahogyan, mert már magam sem tudom hogy lenne a legjobb!

Egyébként egy végtelen aranyos srác, bár személyesen még nem volt szerencsém beszélgetni vele, de akik ismerik, ezt állítják róla, és mailben is nagyon segítőkész és aranyos volt! :) és persze akikkel közelebbi kapcsolatban áll, azokkal az emberekkel sokkal közvetlenebb!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 25. 22:50
1 2 3
 11/25 kolosszus22 ***** válasza:

Előző, hülyeség, attól, hogy félénk valaki az nem azért van mert nem érdeklik a lányok, ráadásul ez nem korfüggő dolog, ismerek én még 30 feletti félénk embert is, már rég házas és szerelmes a feleségébe, de ha megismerkedésükkor nem az asszony lépett volna akkor talán még most is egyedül lenne.

Általában az ilyen emberek csak idegenekkel szemben félénkebbek, ha már megismernek valakit akkor el tudják engedni magukat, ismerek pár ilyen típust.

2010. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

11:09-es

Végre valaki megérti a helyzetet, és nem tartja az ilyen embereket idiótának, gyerekesnek vagy melegnek. :)

És tényleg...az egy dolog, hogy nem kezdeményez, de ha jobban megismerném, akkor lehet kiderülne, hogy mennyire közvetlen. Csak ugye nem akarom elszúrni azzal, hogy lerohanom. Én is félénk vagyok, és ő az első, akinél bepróbálkozom. Nála érzem azt, hogy igazán értékes és érdekes férfival szemben állok, és ezért is szeretném közelebbről megismerni.


Köszönöm még egyszer! :)

2010. jan. 26. 18:42
 13/25 anonim ***** válasza:
Légyszves írd le ,hol tartotok majd 2 hónap múlva. :D
2010. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 kolosszus22 ***** válasza:

11:09 vagyok jól teszed, ne hagyd annyiban a dolgot.

A félénkség egy jellemvonás és nem holmi problémát jelez, sajnos ha a férfi ilyen típus akkor az emberek sok esetben

mindjárt előítéletesek (pl. biztos meleg vagy nincs rendben vele valami, stb. hülyeségeket gondolnak róla), míg a félénk nőkkel szemben teljesen elnézőek(rájuk érdekes módon nem mondják, hogy pl. biztos azért nincs barátja mert leszbikus), pedig ez a jellemvonás nők és férfiak között egyenlő arányban oszlik el.

Ezt érdemes elolvasni mindenkinek: [link]

23/F

2010. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van. Nem mi választjuk meg, hogy milyenek vagyunk. Azt hiszem a jellemvonásaink kialakulnak már csecsemőkorban, ezek egyrészt öröklött tulajdonságok is lehetnek, másrészt a csalódások frusztrációt is genreálhatnak. Én elmondom soha életemben nem mertem megszólítani egy lányt sem, félek a kudarcoktól, és 27 éves vagyok. Na akkor én nem vonzódom a nőkhöz? Ugyan már, ez hülyeség. Minden személyiségtől függ. Remélem hasznos volt a válaszom.
2010. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én elmondom soha életemben nem mertem megszólítani egy lányt sem, félek a kudarcoktól, és 27 éves vagyok. Na akkor én nem vonzódom a nőkhöz? :D :D

Uhh, ez remélem nem igaz. Elég gáz. És ne próbálj kibúvókat keresni.

Miért ,félsz a p*ncitól?Nem harap!:D

2010. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

22:56-os !

nagyon unatkozol?

2010. jan. 26. 22:57
 18/25 anonim ***** válasza:

22:57

Nem unatkozok, csak véleményt mondok. Tudtommal demokrácia van. ;)

27 évesen meg kérdezz meg akárkit,normális -e az,hogy MÉG megszólítani sem :D mer egy nőt!

1000-ből 998 azt monja ,hogy baj van. Az egyik ellentábor ő lesz, a másik meg te.

Ha én is félénk leszek ,akkor lesz*psz? :D ;)

2010. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

nem tudom mire van ekkora arcod, ha neked olyan profin menne a csajozás, nem itt vigéckednél, hanem már rég az asszonyt döngetnéd! :D

te IQ betyár... aztán menjen csak a "zsebzsötem" :D:D (ha jobban tetszik: zseb-je t'aime)

2010. jan. 26. 23:34
 20/25 anonim ***** válasza:

23:34

Igaz,nincs most senkim(3 hónapja), de azért már jónéhány kapcsolatom volt. És nem 27 vagyok.

Az meg hogy itt ülök a gépnél, az semmit sem befolyásol. Annyit is mondhatnék,hogy kint írom az üzenetet, az asszony meg már alszik.

Szóval ,közöd ,nincs hozzá!Amúgy meg tudtommal k*rvára nem neked írtam,hanem a 27 éves fütyinek. :D

2010. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!