Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy félénk pasival?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon jóképű, nekem nagyon tetszik, meg úgy alapból bejönnek a kicsit félénkebb pasik, de ez azért már túlzás! :S

Írok neki mailt, válaszol, de szűkszavúan, látom valahol,akkor kerülget, de nem mer(?) odajönni hozzám, pedig látom rajta a szándékot... :S ez nagyon frusztrál, mert én szeretnék vele komolyabbat, de ez így nem fog menni.

Mit tegyek, menjek oda hozzá, vagy várjam meg, hogy ő tegye meg az első lépést? Lehet csak 1 "lökésre" van szüksége...vagyis már magam sem tudom, rengeteget filóztam már ezen.

Aki tud, mindenképpen segítsen valahogyan, mert már magam sem tudom hogy lenne a legjobb!

Egyébként egy végtelen aranyos srác, bár személyesen még nem volt szerencsém beszélgetni vele, de akik ismerik, ezt állítják róla, és mailben is nagyon segítőkész és aranyos volt! :) és persze akikkel közelebbi kapcsolatban áll, azokkal az emberekkel sokkal közvetlenebb!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 25. 22:50
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"Az egyik ellentábor ő lesz, a másik meg te.

Ha én is félénk leszek ,akkor lesz*psz? :D ;)"

gondolom ez is a 27 éves srácnak szólt... gratulálok...

:):):)

amúgy pont az ilyen balf*sz kretének beszólogatásai meg oltogatásai miatt vagyunk félénkek és önbizalom hiányosak... inkább adnál neki tanácsot, minthogy így leoltod... na de mekkora elvárásaim vannak... :)

én speciel lesz*rom, de nem tudom miért jó ez neked...

én lezártnak tekintem a szituációt, viszont továbbra sem látom szívesen a kommentjeidet itt!

üdv!

2010. jan. 26. 23:56
 22/25 anonim ***** válasza:
A helyzet az, amit már írtam: nem vagyunk egyformák. Én például nagyonis félénk voltam mindig, nem vagyok elégedett a külsőmmel, ezért nem szólítok le lányokat, félek, hogy az arcomba röhögnek Csak az a helyzet, hogy ma pont ilyeneké a világ, mint az ide írogató bizonyára igen magas intelligenciájú személy. Ilyen a világ, de hát mit csináljunk.
2010. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én is példának!

30 vagyok és a barátnőm szólított le 10 évvel ezelőtt. Ha nem tette volna, nem tudom hol tartanék.

Én is a külsőm miatt vagyok/voltam félénk és féltem a visszautasítástól!

Mi nagyon jól megvagyunk a barátnőmmel, átlagos, de nekünk nagy megfelelő a kapcsolatunk!

Magamból kiindulva a félénk pasi jobb pár lehet mint egy szájhős fasza gyerek, csak sajna a nőnek kell megszólítania!

És igen, egy félénk pasi az idegenekkel félénk, akit már ismer azzal nincs semmi probléma, ez nálam is így működik!

Tehát a válaszom: Kezdeményezz bátran te, veszteni valód nincsen! Sok sikert! Puszi!

2010. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Bocs, javítok: "de nekünk nagyon megfelelő a kapcsolatunk!"
2010. jan. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

jó érzés, hogy van néhány jól működő kapcsolat, ahol a nő kezdeményezett :)

2010. jan. 28. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!