Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha összejöttök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha összejöttök egy pasival, akinek felesége van, milyen sűrün találkoztok vele?

Figyelt kérdés
Van-e közös program, kimozdultok-e együtt valamerre? Vagy kizárólag a lakásban vagytok, nehogy valahol lebukjon a pasi?
2014. nov. 6. 05:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%

Sosem jönnék össze nős férfivel, sőt, olyannal se, akinek barátnője van, szóval ez a kérdés fel sem merülhetne nálam.

29/N

2014. nov. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Akkor minek válaszolsz, nem téged kérdeztelek! Aki érintett benne, az írjon ha lehet. Ez felesleges válasz volt.
2014. nov. 6. 05:58
 3/32 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt nős pasim régebben. Már a legelső alkalommal tisztáztuk, hogy én soha nem akarok hozzámenni, illetve ő soha nem fog elválni.

Kb. 3 évig tartott. Volt hogy elmentünk kirándulni, vagy beültünk valahová vacsorázni. Ismert az öccse illetve jó néhány haverja is. Én egyedülálló voltam, nem tartoztam máshoz. Valahogy úgy voltam vele, hogy ha nem én akkor más lenne a szeretője, igy nem volt lelkiismeret furdalásom. Akkor lett vége, amikor én megismerkedtem egy másik pasival, akivel később össze is költöztem. Én szakitottam.

2014. nov. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Várok még többet is.
2014. nov. 6. 06:20
 5/32 sippara ***** válasza:
44%
Nő nem jön össze nős pasival, egy nő válogathat, tud magának szerezni saját férfit, nem kell olyannal próbálkoznia, akinek már a bab is hús, meg úgy általában a másiknak a zokniját sem hordja, nem hogy a férjét. Akikről te beszélsz, azok a **bancok :) ha lehetőséged lesz rá, javítsd a kérdést ;)
2014. nov. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
33%

Valami hasonlot akartam en is irni.

Egy igazi no nem jon ossze nos pasival,ahoz riibinek kell lennie. De tudjuk sok van ilyen.

Valoban a helyes kerdes kezdes az lenne, hogy riibitarsaim, ha.....

2014. nov. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
Első vagyok. Azért válaszoltam, hogy rávilágítsak, mennyire undorító vagy!
2014. nov. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
39%

előzőeket nem értem meg! mi az, hogy nő nem jön össze nős pasival?! na és ha egymásba szeretnek?

egy barátnőm nős pasival folytat titkos viszonyt, a férfi házassága tönkrement, van 1 gyerek, aki miatt nem akarnak válni, de mindketten szabadon "csalják" egymást, csak nem akarnak találkozni a másik féllel.

2014. nov. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
42%
De nem kell rávilágítani semmire, ha tudtok,válaszoljatok, ha nem, akkor ne, mert írjátok a felesleges sorokat....
2014. nov. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
35%
Hu ezt az egymasba szerettek nem tehetnek rola stb. stb. Undorito szoveg, allatok ok, hogy csak az osztoneik szerint elnek. Semmire sem mentseg, hogy szeremes.
2014. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!