Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha összejöttök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha összejöttök egy pasival, akinek felesége van, milyen sűrün találkoztok vele?

Figyelt kérdés
Van-e közös program, kimozdultok-e együtt valamerre? Vagy kizárólag a lakásban vagytok, nehogy valahol lebukjon a pasi?
2014. nov. 6. 05:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%

Én is találkozgattam nős pasival, de ott a pasi előadta, hogy az 5 éves gyerekük miatt vannak együtt már csak, elhidegültek egymástól, és a szülőknek adják elő a boldog párt a gyerek kedvéért.

Mi általában este találkoztunk, hétvégén is, és mivel volt, hogy hajnali 2-3ig együtt voltunk és utána ment haza, azt gondoltam, hogy valóban igaz a sztori, hiszen több hónapig csak feltűnne a feleségének hogy félre jár ha tényleg házas életet élnek. Az esti/éjszakai találkozókat pedig azzal magyarázta, hogy megvárja míg a gyerek elalszik és utána lelép. Aztán 2-3 hónap után kiderült, hogy a felesége kicsapta a balhét otthon, és hogy sejti, hogy van valakije... na, én ekkor csak néztem bambán, hogy mi az, hogy sejti, én úgy tudtam, hogy tud róla, hiszen jön-megy ahogy akar! Írtó dühös és csalódott voltam, azonnal megszakítottam vele minden kapcsolatot, azóta sem találkoztunk és még csak nem is beszéltünk. Ennek már 3 éve.

2014. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
23%

Kedves Kérdező!

Tudod a férjek már elmentek dolgozni, a gyerekek pedig az oviban/iskolában vannak.

A szokásos szappanoperák meg még nem kezdődtek el a tv-ben.

Vagyis rohadtul unatkoznak a htb-k...

2014. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
53%
Az utolso komment a tuti. Jobban en sem fogalmaztam volna meg. Lehet mosdatni magadat kerdezo, de a lelked melyen te is tudod, hogy nem sok valaszt el az utcasarkon levo tarsaidtol. Azert megkerdeznem, de ugysem kapok valaszt ra. Az edesanyad tud errol a kapcsolatrol? Elmondod, elmondtad neki?
2014. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
35%
valoszinu eltunt egy komment amire reagaltam, mert most nincs itt.
2014. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező! Nehogy már arra legyél büszke, hogy veled csalnak meg valakit! Feltettél egy kérdést és azzal kapcsolatban néhányan leírták a véleményüket. Te is közrejátszol egy házasság tönkretételében, mégis mit vársz ezek után? Tán még dicsérjünk is meg? Ja és férfi vagyok mielőtt még valami banyának gondolnál.
2014. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
60%

Férfi vagyok, bár nem tudom, hány nagybetűvel írják. Meg nem is érdekel.


Az élet mindig is így működött. Már a nagyapáink meg a dédapáink is úgy éltek, hogy a család és feleség mellett szükségük volt egy kis szórakozásra, csak akkor még működtek és megfizethetőek voltak a kuplerájok.

A feleség meg se kérdezte, hogy hol volt az ura, mert pontosan tudta.

:)

Csak aztán jött ez a fene nagy emancipáció.


Ezzel elértétek, hogy nektek is kell dolgozni, és de ettől a nő marad a feleség, anya és háziasszony.

És itt jön a sírás, hogy fáradt vagyok, ehhez nincs kedvem, ma inkább aludjunk, stb.


A férfiember meg beleun az egészbe.



És itt jön képbe a szerető.


A feleségem egy csodálatos asszony, és szeretem, de vannak testi szükségleteim, amiket úgy oldok meg, ahogy tudok, és recskázni nem szeretek.


Azt mondom, hogy a házasságom rossz, el akarom hagyni, már csak a gyerek tart össze, és nekem is kell a szeretet. És a nők gyakorlatilag elolvadnak, és mindent megtesznek azért, hogy bebizonyítsák, ők mennyivel jobbak, mint a feleségem.

Szó szerint MINDENT. Ha azt akarom, hogy gyantázza a pu.ncit, mert nem szeretem a borostát, akkor megy, és gyantáztat. Ha elsuttogom, hogy még sosem volt része análszexben (ó dehogynem, csak a feleségemnek nem okoznék fájdalmat), akkor fogat összeszorítva odatartja a popsit, és utána még el is hiteti magával, hogy mennyire élvezte, és legközelebb ő fogja felajánlani.

Egyszerűen mindent lehet. Arcra élvezés, kényszer francia, BDSM, stb. Egyszerűen bármit bevállalnak ezek a nők.

Mindezt annak a reményében, hogy megfognak, és elválok értük a nejemtől.


A találkozások úgy alakulnak, hogy amikor találok egy jó alibit, akkor telefonálok, és megyek hozzá. És hidd el, hogy mindig ráér. :)

Egyszer-egyszer elviszem vacsorázni, de inkább elmegyünk sétálni egy másik városba, stb, mert lebukni nem akarok, és ez is inkább az elején van így, amíg tart a beetetés.


Aztán ha rendszeressé válik a szex, akkor már erősen megritkítom az ilyen eseményeket, mert elég drága mulatság, és pont az a lényeg, hogy nem akarok költeni.

Elvégre akkor egyszerűen keresek egy hivatásost.



Aztán jön idővel a dráma, hogy váljak el, fel akar nyomni a nejemnél, stb, és elválnak útjaink.


Nem áltatok senkit, nekem kell, hogy legyen a feleségem mellett valaki, úgyhogy ilyenkor keresem a következő "érző szívű nőt", aki elfogadja, hogy nős vagyok.


Ha kicsit jobban állnék anyagilag, vagy más világban élnénk, én is inkább prostihoz járnék, és azt szerintem a feleségem is el tudná fogadni, de így marad ez, meg a titkolózás.



És a végére annyit, hogy ha egy férfi szerelmes, akkor mindent megtesz a nőért, egyszerűen MINDENT.

El is válik.

Szóval csajok, aki nem válik el értetek egy-két hónapon belül, az nem is fog.


Csak úgy nem lehet nőt felszedni, hogy "a feleségem csodás anya, jó háziasszony, remekül főz, csak unom, hogy heti egy-két alkalommal van szex. Egyébként a házasságunk remek, és imádom a gyerekeim. Van kedved leszo.pni rendszeresen, és természetesen teljesen ingyen? Sajnos nincs pénzem hivatásosra. Mert akkor elkérném a számodat."



És nyugodtan lehet háborogni, de ez van. Ez az igazság.

Fizetsz egy-két koktélt, villogtatod a drága karórát, hazaviszed kocsival, elkönyveli, hogy milyen jó parti vagy, és máris átvált szerető üzemmódba. Nem vagyok egy Adonisz, de a koromhoz képest még mindig piszok jól nézek ki.

És bármelyik csajt megkapom. Értitek? Bármelyiket.

És az fogja legjobban élvezni, ha popón ...ák, aki most a legjobban háborog, hogy nős férfival soha.

;-)


F/39

2014. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
44%
Szia, nekem két évig volt egy nős pasim. A két év alatt született egy lányunk is. 1-2 hetente találkozgattunk, olyan munkája van hogy sokat van vidéken néha ott is alszik. Kezdetektől együtt töltöttünk egy-két éjszakákat kéthetente. Étterem, séta szép helyeken mindig volt és mindig gyönyörű vidéki tájakon, az éjszakákat szállodákban töltöttük. Végül én szakítottam de ez nagyon hosszú történet. Ő soha nem ígérte hogy elválik. Utolsónak: nem vállaltam be semmilyen különleges szexet, maximum a külsőmmel próbáltam levenni a lábáról ami nem volt nehéz mert 27 voltam a felesége pedig 43. Olyan szenvedélyes két év volt ami nem mindenki életében van ezért ezt a részét ajándéknak tekintem a sorstól és természetesen a lányunkat is!
2014. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
41%

Koszonjuk kedves ferfi az igazsagot.

Ribik olvassatok el tobszor hangossan.

Es ne feledjetek kihasznalnak titeket es otthon a feleseg melle bujnak ejjel.

De megerdemlitek.

Regen az ilyen noket lekoptek megvertek igazuk volt.

Az aki irja ha o nem lesz mas a pasi szeretoje gondoljon arra

Ha o nem lelovi mas a szomszedot.

2014. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
44%

17-est le lehet pontozni a nyersessége miatt, de igazat mond.


Kedves kérdező, és már házas férfivel összejövő, magukat igazolni kívánó nők. Ennyire kelletek! És abban különböztök egy hivatásos prostitól, hogy nektek kevesebbet kell fizetni, kevesebbért odaadjátok magatokat!


Amúgy az meg elég nagy sarkítás, hogy csak a nő tudja elhagyni magát egy házasságban, és a férfi ezért keres mást. Nálunk pl. pont fordítva történt. Én a gyerek születése után visszafogytam fél év alatt az eredeti külsőmre, adtam magamra mindig is, a lehetőségekhez képest próbáltam programokat, élményeket szervezni a férjemmel stb. Ő pedig totálisan elhagyta magát, mert most már úgyis élete végéig van egy csinos nő, akit az ágyába vihet, nem kell érte semmit tennie...15 kilót hízott, a sportos jókiállású férfiből, akihez hozzámentem a harmincas éveire egy pocakos, itthon melegítőnaciban tv előtt szotyizó férfi lett, sehova nem akart kimozdulni.

Lassan eltávolodtam tőle, már nem kívántam, és erre véglegesen egy harmadik fél döbbentett rá. A munkahelyemen ismertem meg egy férfit, akivel csak beszélgettünk, de egyre többet, iszonyatosan vonzódtunk egymáshoz, és már csak rá tudtam gondolni a szexuális fantáziámban is. Nem miatta váltam el, végül nem is jöttünk úgy igazán össze, de ő nyitotta fel arra a szemem, hogy az itthoni helyzet milyen siralmas...

2014. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Több mint másfél évig voltam nős férfival. Mi általában nem mutatkoztunk együtt sehol,bár előfordult,hogy elvitt magával valahová,ismerem az egyik legjobb barátját is. Heti 1-2 alkalommal találkoztunk mindig.

DE! Ez már nem a kérdésedhez kapcsolódik,viszont adnék egy tanácsot. Nem tudom mióta vagy ebben a kapcsolatban ( amennyiben a kérdés magadra vonatkozik),de lépj ki belőle minél hamarabb! Az első pár hónap szép,és jó,az első egy év nálunk is nagyon jó volt,rengeteg szép dologgal. Viszont az utóbbi fél év maga volt a pokol. Teljesen tönkre mentem bele,testileg,lelkileg,és minden létező módon! Ne tedd ezt magaddal,ne járj így Te is!Tudom ha szereted,nehéz kimondani a végét,de minél tovább vársz annál nehezebb lesz,így azt tanácsolom tedd meg most!

2014. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!