Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha összejöttök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha összejöttök egy pasival, akinek felesége van, milyen sűrün találkoztok vele?

Figyelt kérdés
Van-e közös program, kimozdultok-e együtt valamerre? Vagy kizárólag a lakásban vagytok, nehogy valahol lebukjon a pasi?
2014. nov. 6. 05:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap találkoztunk, hol délelőtt, hol délután, aztán egyszer-egyszer nálam is aludt.

Kb. a harmadik ilyen alkalom után állt a felesége elé, hogy mást szeret, és váljanak el. Gyerek nem volt. (Többek közt ez volt a válás egyik oka.)


A 17-nek abban igaza van, hogy ha egy férfi szerelmes beléd, akkor elválik.

2014. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem jövök össze olyan pasival, akinek felesége van. fúj.
2014. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy csak egy kérdés azokhoz, akik nős férfival kezdenek:

Titeket nem zavar, hogy a férfi, akivel együtt vagytok mással is lefekszik? Nem tudom, lehet, hogy csak a saját naivitásomból indulok ki, de én rosszul vagyok attól a gondolattól, hogy egy férfi, akivel rendszeresen együtt vagyok, akit valaemnnyire biztosan szeretek, ha évek óta tart a dolog, az mással is szexel. Miben más ez, mintha együtt vagy valakivel, és az megcsal???

2014. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Egyszer. Először és utoljára. Abban a pillanatban kiadom az útját, hogy megtudom, hogy nős, márpedig megtudom.


Ennyi.


Nekem az nem fér bele az énképembe, hogy valakinél örök második legyek. Lehet, hogy hiú vagyok, de nem érdekel.


Engem még úgy neveltek, hogy legyen bennem női önbecsülés.

2014. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egyetlen kérdésem lenne az összes hozzászólás elolvasása után, hogy miért van az, hogy a szerető a k, ribizli, szemét, nem pedig a házasságtörő fél? a házasságot nem a szerető tette tönkre, az már rég rossz volt, ha ilyen lépésre adja a fejét valamelyik fél. és nem a szerető a hibás, hanem a megcsaló férj/feleség. erre senki nem gondolt? lehet akárhogy szidni a kérdezőt, meg akik még hasonló kapcsolatban vannak, de azt se felejtsétek már el, hogy nem ő hazudik minden nap a feleségnek, hanem a kedves félrelépő férj. érdekes a félrelépő férj egyetlen negatív jelzőt sem kapott az elmúlt x hozzászólásban.
2014. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
IGAZAD VAN UTOLSO
2014. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

25-os.

Mivel itt ebben a kerdesben nem a ferfirol van szo. Ilyen egyszeru.

2014. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27-es, ez igaz, de arról sem volt szó, hogy ki mit gondol a nőről aki egy nős pasival jár. mégis mindenki csak erről ír. pedig nem ez volt a kérdés.
2014. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Na akkor most válaszolok mindenkinek. Bár szinte senki nem a kérdésemre válaszolt, mintha nem is olvastátok volna el a kérdést.


Kedves 16-os, 39 éves pasi:te egyszerüen szánalmas vagy, undorító, és csak sajnálni lehet téged, mert fogalmad sincs arról, hogy mi a szerelem. Te csak használod a nőket. De ne hidd, hogy aki 3.-ként belecsöpen egy kapcsolatba, extrém dolgokat kell hogy megtegyen az ágyban. Csak annyit, ami két szerelmes között általában történni szokott...jaa, hogy te nem tudod, milyen az? Sajnállak....


20-as, a tanácsodat valószínű megfogadom, bár eddig 2 kísérlet volt rá, de még nem megy..egyikünk részéről sem.


25-nek is igaza van, nem én vagyok aki a házastársam szemébe kell nézzek minden nap. Pedig egy ilyen esetben a házas fél akinek elszámolnia van bármerre is. És igen, a kérdésem egyáltalán nem ez volt.

2014. nov. 6. 20:09
 30/32 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező...áltasd csak magad, hogy mekkora a szerelem, és nem csak hiánypótló vagy. A béka feneke alatt lehet az önbecsülésed. Nem tetted volna fel ezt a kèrdést, ha nemcsak titokban találkoznàtok 1-1 numera erejéig, hanem "igazi" kapcsolatban élnétek. Ha nem is kell extrém dolgokat csinálnod az ágyban, merz ő éppen nem erre vágyik, ha nem válik el, nem vállal fel, akkor nem szeret, csak bizonyos szükségleteit elégíti ki veled. Nő miatt elvàlt férfiként mondom...ha egy férfi tényleg beleszeret valakibe, akkor megy. Ennyi
2014. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!