Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire kiábrándító dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire kiábrándító dolog egy lánytól?

Figyelt kérdés

Imádok enni. :D

Bármikor, szinte bármit, csak jó íze legyen. Pl. mikor a barátaimmal beülünk egy Mekibe, ők salátát kérnek, én meg dupla hambit sültkrumplival. Szeretem a nasikat, édességeket, de a zöldségeket, gyümölcsöket is.


DE nem vagyok kövér, se ducika. Naponta futok 7-8 km-t, járok edzőterembe, táncolok, gyalog/bringával közlekedek.


Szóval nem a külsőmet gondolom riasztónak (175 cm, 57 kg), csak azt hogy elképesztő kaja mennyiségeket pusztítok el egyes-egyedül. :D


Ez gáz egy lánytól? Vagy el lehet viselni azért? :D


17/l


2014. nov. 27. 20:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Olyan nő kell, akivel lehet nagyokat kajálni

És nem fél, hogy elhízik, ha nem bírja megállni"

ennél nem kell többet írni

https://www.youtube.com/watch?v=a2aMzm5BXzI

2014. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nem para ha sokat eszel csak ne legyél duci.Inkább egy szendvics legyen a szádban mint egy cigi. Én is borzasztó sokat eszem és én is járok edzőterembe emiatt nem hízok el.

18/F

2014. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Zamih válasza:
Őszintén szólva irigyellek. Én is nagyon sokat ettem, és a fiú barátaim szerint nem kiábrándító. Sőt, még örülnek is neki ha egy lány rendesen eszik. Viszont ételérzékenység miatt nekem le kellett mondanom ezekről az élményekről. Szóval egyél helyettem is, jó? :)
2015. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én mekiben 6 big macet eszek amikor betévedek. 28F (sportos), még fejlődnöd kell. :D
2015. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 Majd igyekszem ;)
2015. márc. 14. 17:28
 16/19 Beniy ***** válasza:
EZAZ! :D Akkor csak van valaki, aki a nyúl életmódnak csak az egyik felét valósítja meg. :P És ez így jó.
2015. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

:(


És akinek muszáj fos kajákat ennie, mert hízékony?

Aki orvosi tanácsra eszik teljes kiőrlésűt?

2015. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jó olvasni, hogy Te ilyen típus vagy! Tapasztalatból is tudom, hogy ez vonzó:) Bár én is elmondhatnám ugyanezt magamról. Szeretek enni, és sportolok is...idáig oké, viszont az étkezési zavaraim miatt nem élhetek olyan "szabad" életet. Egyébként is rosszul érzem magam, ha egy társaságban vissza kell fognom az evést, és elég rossz azzal szembesülni, hogy még itt is a legtöbb pasi becsmérli az ilyesmit. Igen, én is - mi is tudjuk, hogy nem ez lenne a normális, de ha másképp egyszerűen nem megy? Vagy inkább hagyjuk el magunkat, és hízzunk meg? Persze az sem lenne jó. Az, aki nem küzdött még testkepzavarral, étkezési problémával, az fel sem tudja fogni, hogy bőven több mindenről szól, mint pl az akaraterő. Ez inkább lelki dolog, és ennyire mélyre hatolni rettentő nehéz. Szóval ezúton kérlek titeket, hogy persze, továbbra is szeressétek azokat a nőket, akik szeretnek és tudnak is enni, DE fogadjátok el azon társaikat is, akik nem tehetik meg ugyanezt. Higgyétek el, hogy nem jódolgunkban vagy "just for fun" nem eszünk azt és annyit, amennyit kívánunk, arról nem is beszélve, hogy számunkra is ugyanolyan kínos beülni egy étterembe, majd 1: nem enni annyit, 2: enni annyit, de bűntudat kíséretében.


Bocsánat kérdező, nem akartam eltérni a tárgytól, örülök neked, örülök annak, hogy egészséges vagy, és kívánom, hogy ez maradjon is így!:)

Üdv

2015. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Adri+ ***** válasza:
Szia. Remélem egyszer megismerkedünk. Ez plusz pont lehet. Elegem van már az ellentétedből. Azért nem eszik mert 45 kilósan elhízottnak érzi magát. Bár én nem mekibe járok, viszont az is 2 húspogis tojásos szendvics, amit simán, jóízűen megeszek uzsira.
2015. máj. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!