Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi tanár-diák helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi tanár-diák helyzet. Hogy tisztázzam vele az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Először is:

1. Államvizsga után fog rá sor kerülni, nem a félévi kettes a motiváció.

2. Nőtlen.

3. Nem ebben a szakmában fogok dolgozni, az égvilágon SEMMILYEN protekciót nem várok tőle.


-> A degenerált válaszoktól kíméljetek.


Már nagyon rég szerelmes vagyok belé, és ő is nagyon vonzódik hozzám, ez 100 %, kimutatta, közelített is felém, ezer jelét adta, most nem részletezném. Mindent egybevetve, most úgy áll a helyzet, hogy rajtam a sor, nekem kell lépni. Ha addig nem történik semmi, záróvizsga után el akarom mondani neki, hogy amit egészen eddig láthatott rajtam, de soha nem mondtam ki, az maga a valóság. Szeretném végre tudatni vele, hogy ő számomra soha nem a jótétemény, bölcs "tanárbácsi" volt, hanem férfi, vonzó férfi.

A kérdésem az lenne, hogy ezt hogyan tudnám elmondani neki? Hogy kezdjek bele? Mivel én egy megszeppent, szende, visszafogottabb lány vagyok, így biztos, hogy hideg zuhanyként fogja érni a dolog, álla leesik. Hogy, és mit kellene neki mondanom? Félre hívom, mondom neki, hogy négyszemközt szeretnék vele beszélni, és utána? Szerintetek hogy kellene előadnom ezt az egészet? Nem akarok neki ajánlatot tenni, vagy meghívatni magamat a lakására, de képtelen vagyok ennyi egymást kerülgetés után úgy elmenni, hogy legalább ne mondjam el neki az igazat. :(


Előre is nagyon köszönöm, ha valaki tud segíteni! :)



2014. nov. 29. 07:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem csodálkoznék, ha nagy lenne a korkülönbség, velem is előfordult,hogy 33 éves koromban egy 60 éves emberbe szerettem bele (kölcsönösen), de sajnos, csak fél évig tartott, mer ő is látta, hogy a korkülönbség miatt reménytelen az úgy. Ha itt is nagy korkülönbségről van szó, akkor - ha a tanár egy régi vágású, régi erkölcsű valaki - még ha tetszel is neki nagyon, elképzelhető, hogy nem akar belemenni közelebbi kapcsolatba. Vagy ha mégis belemegy,ez is csak fél évig fog tartani, de kívánom,hogy tovább tartson, esetleg legyen közös gyereketek, mert az sem kizárt. Én valami olyasmit mondanék, amikor elbúcsúzom tőle: "Hát még ha a tanár úr sejtette volna,hogy végig a négy év alatt én mit éreztem és érzek még most is a tanár úr iránt... De nem kell külön félrehívni, csak ha spontán egyedül vagy vele valahol. És erre már neki kell valahogy reagálnia, esetleg adjál a kezébe egy névkártyát, hogy hol érhet el, de többet ne.
2014. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!