Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Egyet értetek ezzel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Egyet értetek ezzel az írással? "miért nincs egy normális férfi? "

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 30. 08:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Feminista a faxom :D
2014. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

bámulatos, hogy néhány nő is ugyanolyan mélységben írja le a nőket, mint a kiábrándult férfiak.

csak éppen ő a kivétel, akinek tisztelet jár.

elhiszem, hogy pillanatnyilag könnyebb mocskolódni, mint gatyába rázni az életünket, hosszú távon viszont nem lesz megoldás.

N

2014. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

8, itt nem a munkamegosztással van a baj.


hanem azzal hogy a nők nagy része felszínes és ri_banc. és így várják, hogy legyen egy olyan pasi, aki tiszteli őket.


ki az a barom, aki egy rib_ancot tisztel? ha találok egy rendes nőt, őt tisztelni fogom.


de ha egy ürítőedénynek udvarolok (a nők többsége sajnos ide tartozik), akkor azzal saját magamat alacsonyítom le, hogy egy ilyet érdemlek.

2014. nov. 30. 09:06
 14/27 anonim ***** válasza:
59%
Hallod Kerdezo te beteg vagy... Erre nem tudok mast mondani, olyan szinten undorito es beteges amit irsz... Aztan ezek a ferfiak a vilag megmentoi a csunya, rossz noktol... Ja es ne kezeld mar ugy a noket mintha valami beteg allatok lennenek akiknek a "kiiktatasara" kulon haditerv van!
2014. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

14: akinek nem inge... sajnálom, hogy magadra ismertél a rib@_nc jelzőről. de ez se engem jellemez, hanem téged.


írt ide olyan nő, akit nem sértett meg az írásom. mert nem vette magára. valószínúleg azért, mert nem ürítőedény.


sajnálom, hogy tükröt tartottam és nem tetszett, amit láttál.

2014. nov. 30. 09:10
 16/27 anonim ***** válasza:
Igaza van. A feminizmus mereg.
2014. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nem, kepzeld nem vagyok rib_anc, 12 evesen hogy lennek az??? Csupan nem tartalak normalisnak, betegesnek tunik ez a "a feminizmus jarvany az ilyen nok gyogyithatatlanok, nem jok anyanak, le veluk" dolog...
2014. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nagyon osztogatod az oltasokat :D
2014. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem tartottál tükröt, soha nem voltam bunkó egy férfival sem, egyetlen egy páromat sem csaltam meg. Saját meglátásom szerint nem vagyok r...anc, és utálom az olyan nőket. DE!

Amiket itt írsz az annyira visszataszító, hogy szóba sem állnék veled. Te egy megkeseredett fajankó vagy. És ami a legrosszabb, még buta is. Azt hiszem meg is van a válasz, hogy miért nem találsz normális nőt.


Remélem segíthettem, szép napot!

2014. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
12 évesen mit keresel a szex és szerelem kategóriában?!
2014. nov. 30. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!