Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Egyet értetek ezzel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Egyet értetek ezzel az írással? "miért nincs egy normális férfi? "

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 30. 08:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

19, és miből gondolod, hogy nekem számít, hogy szóba állsz-e velem vagy sem?


Először is nem keresek senkit.

Másodszor, miből gondolod hogy olyan nő vagy, akire a férfiak vágynak?

2014. nov. 30. 09:33
 22/27 anonim ***** válasza:
Feminista vagyok a normális értelemben, tehát nem a férfigyűlölő, nőuralmat akaró fajta, és ismerek normális férfiakat, többek között a barátom is az. A cikk egy baromság.
2014. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Elnézést, de nem igényem, hogy minden férfi engem akarjon. Teljesen kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek.

Szóval annak kellek, akinek kell.


Az meg, hogy keresel valakit, vagy igényed van valakire tisztán látszik ebből az egész megkeseredett írásból.

2014. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A 12 éves vagyok. El mertem olvasni egy kérdést amiben nincsen szex... Ajjjjaaajj. Attól, hogy valaki fiatal lehet véleménye.
2014. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha jol ertem a cikk alapjan ha nem valunk ferfigyulolo onsajnalo agyelborult feministava hanem maradunk konvencionalis huseges ferfitisztelo gondolkodo nok akkor azert meg talalunk "rendes pasikat" azaz valodi Ferfiakat... akkor ok fognak kezdemenyezni es szeretni fogjak a csaladjukat, eltartjak a feleseguket... (csak az nem tetszik hogy emberszamba sem veszi a cikk a noket, azert szavazati jog es hogy eldontsuk mit akarunk tanulni es dolgozni az azthiszem kijarhat)
2014. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez a rinyáló cikk nagyon jól fog jönni az itt siránkozó lúzereknek. :D

Egy-két dologban azért van egy kis igazság, pl. a Szürke 50 árnyalata c. könyvvel kapcsolatban.

De már ott bukik az egész, hogy igenis vannak normális férfiak (magabiztosak, intelligensek, határozottak, kezdeményezők, ugyanakkor kedvesek, rendesek, érzelmesek) és sok nő talál is ilyet. No nem az itt síró-pityogó, magukat jófiúnak beállító pudingok között.


A feminizmus önmagában nagyon jó, hiszen így nem kell, hogy a nő egy életre ki legyen szolgáltatva a férjének és ő is megvalósíthassa az álmait, ha azok kicsit tovább terjednek a főzésnél, mosásnál, gyereknevelésnél.

Az már más kérdés, ha valaki, legyen az nő, vagy férfi, nem találja az egyensúlyt a saját életében.


Végül egy beteg gondolat a cikkből:

"Az a nő, aki egyszer elhitte, hogy ér annyit, mint egy Férfi, azt jobb minden Férfinak messzire elkerülni.


Mi itt a Huffnágel Életmód Magazin szerkesztőségében gyakorta viccelünk azzal, hogy a mai nőket egytől egyig kényszervágni kellene, ahogy felszámolják a sertéstelepen is az állományt, ha az egy sertéspestis miatt fogyasztásra alkalmatlanná vált. "


Ebből is látszik, hogy ezt az egészet csak egy morbid viccnek szánták. :) Mert azért ha valaki komolyan így gondolkozik, annak komoly mentális problémái lehetnek.

2014. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok, kérdező! Jó sok embernek húztad föl az agyát ezzel a cikkel, és amiket írtál, azokkal.
2014. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!