Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beleestem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleestem egy fiúba akit ki nem állhatok, és ő sem engem?

Figyelt kérdés

Lécci segítsetek! Amióta ismerjük egymást, azóta utáljuk a másikat. Régebben állandóan keresztbe tettünk egymásnak. Úgy gondolom ez azért is volt, mert szinte ugyanolyan a jellemünk/személyiségünk, és mindegyikőnk versenyezni akart.

Aztán tavaly valami megváltozott, mert már nem piszkált annyit, meg sokkal kedvesebb is volt, és sokkal jobban ki is jöttünk egymással. De ebben az évben már nem, és ugyanolyan mint régen.

Én meg most már egyre többet álmodok vele, és mindig az ő társaságát keresem.

Most mit tegyek? Bevalljam neki, hogy bejön, vagy sem?

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. dec. 12. 17:29
1 2
 1/19 Mokyu! ***** válasza:
Vald be neki de filmezd le érdekelne a reakciója :D
2014. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy mit reagálna. :(
2014. dec. 12. 17:32
 3/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az úgy gondolom magánügy. :)
2014. dec. 12. 17:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Pedig fontos hogy rendes választ tudjunk adni.
2014. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én igazából nem szeretném semmilyen nyilvános helyen feltüntetni a korom. Szerintem a válaszhoz meg nem szükséges. Szerintem.
2014. dec. 12. 17:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem minegy hogy 14 vagy 18 évesek vagytok.
2014. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mert mért?
2014. dec. 12. 17:44
 9/19 anonim ***** válasza:

Mert teljesen másképp viselkednek a lányok ilyen korban, és utána 24, majd 30 évesen is teljesen másképp.

Amúgy pedig szerintem beszélgess vele, aztán majd kiderülnek a dolgok.

2014. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Könnyû azt mondani. Annyit elárulok, hogy tini vagyok.

Ha meg odamennék hozzá beszélgetni az furán jönne ki mert én nem szoktam odamenni hozzá.

2014. dec. 13. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!