Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tul szep lanyokat miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tul szep lanyokat miert csak kihasznalni akarja mindenki?

Figyelt kérdés
Normalis kedves, es megis mindenki csak szorakozik vele.. ez miert van? de mas atlagos lanyokat istenitenek
2014. dec. 17. 23:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ó, drágám csak az olyan unintelligens, írni nem tudó lánykákat használják ki, akik két számjegyű IQ-val rendelkeznek. :) Mellesleg az sem egy jó pont, hogy abszolút nem bírod a kritikát. Na de kérdem én, akkor minek jössz fel ide és teszed fel a bugyuta kérdésedet? Azt várod, hogy majd mindenki dicsérni fog és ajnározni? Bocsi, de ez nem az az oldal, te kérdeztél, mi válaszolunk.
2014. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso milyen irni nem tudo lanyrol beszelsz?:) Arrol hogy ekezet nelkul irok mert nem magyar billentyum van vagy mirol?:) Nekem nem kell senkinek sem a dicserete INNEN! Hogy varnam szerinted el hogy dicserjen barki is mikor nem is lattatok?! Kicsit gondolkodni kellene szerintem. Nekem nem kell semmilyen kritika egy kerdest tettem fel csak! De latom senki nem tud normalisan ra valaszolni egybol szidni kell a masikat.. Szoval nem tudom mirol beszelsz Szia
2014. dec. 18. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!