Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki a barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a barátomra?

Figyelt kérdés

Szerdán találkoztunk utoljára. Kijelentette, hogy neki a csütörtök-péntek nem jó, mert Pestre megy.

A szombat nekem nem jó mert bátyjám szülinapja)vagyis jó, csak nem egész napra). A barátomnak a vasárnap, hétfő se jó.

A keddet nem tudni. Szerdán meg már Karácsony, és náluk igen nagy forgalom van, így szerintem a szerda csütörtök péntek ki lesz lőve.

A kérdésem, hogy jogosan vagyok-e kiakadva, vagy ez természetes? Oké, karácsony, de a párunk is bele tartozik a szeretteink körébe...nem?


2014. dec. 19. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Pestre közölte, hogy nekem az 5000Ft-omba kerülne(nem tudom, miért), és hogy nem akarja így, hiába erősködtem.

A sétánál a spontán dolgot nem szereti, mert dolga van.

AZért nem gondolom, hogy van egy harmadik a dologban, mert általában a bátyja meg az anyja is megerősíti, hogy hol volt, mit csinált, az apja is mondta, hogy itt-ott volt a fiával, az üzeneteit látom, mutogatja, szóval remélem nincs harmadik...

2014. dec. 19. 20:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs is harmadik a dologban, akkor se normális dolog ez, hogy ennyire nem foglalkozik veled. El nem tudom képzelni, milyen fontos dolgai vannak, hogy egy hétig nem tud rád időt szakítani így karácsony előtt. Szerintem beszélgess el vele, hogy ez így nem jó, meg rosszul esik neked. Aztán ha nem változtat ezen, akkor komolyan elgondolkodnék rajta (de már most is), hogy van e ennek így értelme, ha ennyi fontosabb dolog (ember?) van az életében.
2014. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!