Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hálásnak kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hálásnak kéne lennem Neki?

Figyelt kérdés

Bonyolult érzéseim vannak az illető hölgy iránt. Első szerelem... férjezett asszony. De Ő kezdett ki nálam. Tudni kell rólam, hogy a korombéli lányoknak nem jövök be. Ezért mindenben (értsd kézenfogva sétálástól kezdve a csókon keresztül a szexig) Ő volt nekem az első.

Eleinte volt hitegetés, hogy majd elválik a férjétől. Mivel nyílt házasságban éltek (a férj tudott rólam és nem különben a férjnek is volt szeretője), ezért hittem.

1 év után kiderült, hogy ez a helyzet megfelelő a Nőnek és nem akar elválni. Megszakítottam vele a kapcsolatot. Nagyon fájt nekem.


Ha Ő nem lett volna még most, közel 30 évesen szintén szűz lennék. Hálás vagyok Neki, hogy átélhettem azt, hogy milyen lehet egy romantikus nap egy nővel.

A rosszmájúakkal ellentétben nem elsősorban a szex hiányzott mikor még nem volt semmim, hanem mellé a szeretet, hogy adhassam és kaphassam. És a meghitt közös programok.


Ennek már több éve vége. Azóta sincs senkim. És kettős érzéseim vannak: nagyon sok mindent köszönhetek neki, mert amit Ő adott nekem, azt más nőtől sohasem fogom megkapni. (ez a tény, azóta világossá vált.)

Ugyanakkor van bennem egy kis sértettség amiért hitegetett... és hogy nem engem választott hosszabb távra.


2014. dec. 25. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis kell hálásnak lenned!Mégis miért, inkább a nõ legyen hálás neked, mert egy fiatallal kufircolt.

Keress korodhoz valót,és lehet jobban átéled az érzelmeket,felejtsd el.Mindenki elõbb-utóbb megtalálja a párját.

2014. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kerestem. Jó pár évig.


És nem felszínesen. Nőkkel ellentétben én nem a külsőt néztem.

2014. dec. 25. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom tönkretenni a képet, amit erről a nőről alkottál, de hatalmas álomvilágban élsz, ami közel 30 évesen rettenetesen ciki. A 17 éves húgom sem ennyire naiv már.


Ez a nő valójában csak kihasznált téged, bármit is adott neked vagy mutatott feléd, az hazugság volt. A kezdetektől fogva egyértelműen át akart verni, csak arra voltál neki jó, hogy elűzze a férje mellett kialakult unalmát - és bármennyire is szörnyen hangzik, nem azért választott téged, mert az te vagy. AKÁRKI más is jó lett volna erre a célra, csak pont te voltál kéznél (ráadásul könnyen kapható, behálózható, átverhető, naiv vagy, ami megkönnyítette a dolgát).


Az ember nyílt házasságból nem fog kilépni, hiszen így is megkap mindent, amire vágyhat. Ott a biztonság a házastárs mellett, anyagi szempontból is (egy válás eléggé tönkre tudja vágni az embert), közben pedig akármikor lehet csinálni bármit, akárki mással. Én arra sem vennék mérget a helyedben, hogy akkoriban, mikor veled volt, nem volt más szeretője is esetleg rajtad kívül ennek a nőnek. Mert az ilyenek ezt csinálják.


Inkább tanulj a hibáidból, mert le merem fogadni, hogy azért tartasz ott érzelmileg, párkapcsolatilag, ahol, mert ennyire buta vagy, naiv és éretlen...

2014. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Más nőtől ezeket a mai napig nem kaptam volna meg. Eléggé felőrölt már a sok év visszautasítás.
2014. dec. 25. 17:31
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Mindig kettőn áll a vásár. Ha úgy állsz neki a dolognak, hogy Te csak hálás lehetsz, akkor a nők ezt férfiatlanságnak, határozatlanságnak tartják, mert ők a határozottságot, a szilárdságot a férfiakban.
2014. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha se elötte se utána nem volt senkid,akkor honnan veszed ezt mástól nem kaptad volna meg?Még csak 30 vagy elötted az élet.ne ásd már el magad.kisebbségi érzésed van ennyi a gondod magaddal.
2014. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha Neked 30 éves létedre nem volt még tartós kapcsolatod, mármint nem viszony férjezett nővel, hanem rendes pàrkapcsolat, élettársi viszony, az nem feltétlenül a nők hibája... Te most azt gondolod, hogy mindent megtettél, merthogy nem a külső, meg stb., de ez nincs így. Gondold át, mi lehet az oka, hogy mások képesek kialakítani normális kapcsolatot, Te pedig nem. Ne màsokat okolj. Persze, sok a szemét nő, ahogy pasi is. De hogy szűz lennél, ha nincs ez az asszony.... Ez nem normális dolog. Nem bántani akarlak, én is ilyen voltam. De helyre tettem a dolgokat magamban, és most minden rendben. Drukkolok.
2014. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy nyílt kapcsolat, gerinctelenség nem történt - esetleg feléd. Elmondtad neki hogy te többet szeretnél? Mert ha igen, nem volt szép tőle hogy hitegetett. Ellentétes helyzetben viszont gondolhattad volna hogy nem fognak szétmenni, hiszen a nyitott kapcsolat erről szól. Nem hinném hogy bármit is meg kellene köszönnöd neki. Nem biztos hogy nem lett volna senkid... :)
2014. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Timccs: hogyan tetted helyre a dolgokat?


Persze 30as nőkkel lehetett volna kalandom. De tartós kapcsolatot szerettem volna...

2014. dec. 25. 18:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányom volt, sokat piszkàltak. Örökké panaszkodtam, ha szóba is álltak velem pasik, csak rinyáltam, hogy milyen szar az életem. Senkit sem érdekeltem, és csak hajtottam, hogy a pasik szemetek, csak a külső érdekli őket, kihasznàltak, stb. Aztán rájöttem, hogy egy ilyen nő senkinek sem kell. Nem a pasik szemetek, én üldözök el mindenkit a viselkedèsemmel. Szóval változtattAm, és láss csodát, elkezdtek érdeklődni irántam. Persze nem vagyok csúnya sem, meg amúgy is, mindenki tetszik valakinek. Te is. :) csak ne üldözd el. Akármi van, még változhat. De Rajtad múlik.
2014. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!