Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak miért nem tudnak férfi módjára viselkedni?

Figyelt kérdés

Itt rinyálnak és az összes nőt egy kalap alá veszik. Holott ha a felszínes r*bancoknál próbálkoznak nem tudom mégis mit várnak. Igen, nekik az számít, hogy milyen autó és ház van. Aztán a másik amikor sajnáltatják magukat, hogy milyen rondák és emiatt örök magányra vannak ítéltetve. Másik kedvenc amikor lek*rvázzák az összes nőt. Főleg akkor ha nekik nem jut belőle.

Való életben is végignézek a "férfiakon"...siralmas a felhozatal és a hozzáállásuk. Inkább élném le egyedül az életem, minthogy összeálljak az ilyenekkel.


2014. dec. 31. 10:55
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
63%
Nem az összes férfi olyan, kb 10% nem. Mellesleg a mai "fiúk" az evolúció szégyenei, életképtelen hulladékok. És mivel ezek fognak szaporodni így egyre nagyobb arányban lesznek selejtes nyúl bélák.
2014. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Na, örülök h rájöttél, h semmit nem tudsz adni, amivel kiérdemelhetnéd, h nőként bánjanak veled, csak az igényeid meg a büszkeséged van.

Szólok, ennyivel soha semmire nem fogod vinni, de ezt úgy se fogod beismerni, hanem hisztizel majd tovább meg törölteted a többi szutyokkal a válaszomat(ez meg a másik oka, amiért soha nem lesz kapcsolatod, nem nézel szembe a problémákkal, hanem szőnyeg alá...)

2014. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Költőnő? ***** válasza:
63%

Azért ne legyünk igazságtalanok; női oldalról is vannak "szép" húzások.

Bár ezt a gyűlölettel teli fröcsögéssel egybekötött rinyálást egyik oldaltól sem olvasom szívesen.

2014. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

#12: hatalmas IQ-d lehet, hallod-e. :D

Mégis honnan tudod milyen az életem és hogy milyen vagyok? Vagy hogy milyen kapcsolataim voltak? :D

2014. dec. 31. 11:11
 15/43 anonim ***** válasza:
57%

szerintem igenis van sok "igazi férfi" a mai pasik közt :)

itt a gyiken jóval több elkeseredett ember gyűlik össze, valóban vannak itt nőgyűlölő "anőnekakonyhábanahelye" egyedek is szép számmal, de mint tudjuk, A GYIK NEM REPREZENTATÍV A TÁRSADALOMRA. szerintem rossz helyen keresgélsz, ha csak ilyen pasikkal találkozol.

2014. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem tudnak férfiasan viselkedni,akik még nem találkoztak olyan csajjal,aki ízig-vérig Nő.Mindennek megvan a maga oka.Ha neked férfi kell,akkor ne fiúkkal foglalkozz,és viselkedj te is nőhöz méltóan!
2014. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk onnan, h nem válaszoltál a kérdésre, mindenki másnak meg osztod az észt.

De maga a kérdés is elárul rólad sok mindent....

Ennyit a te IQ-dról.....

2014. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
#14 harc:D
2014. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
#17 inkább menjél sírni a kérdésedhez, hogy mekkora r*bancok ezek a lányok... :D
2014. dec. 31. 11:19
 20/43 anonim ***** válasza:
37%

Én lányként melletted állok, bár fenntartom, hogy azért elszórva vannak jó srácok (mentalításra gondolok.) De mindenhol abba lehet belefutni, hogy szegény férfiaknak milyen nehéz párt találni, míg a nő csak összeszed gyorsan valakit. Ez nem így van. És egyre kevesebben próbálnak kiállni az érdekeikért és olyan megfelelési kényszerük van, amivel inkább csak riasztóbbak lesznek. Az, hogy tiszteljenek egy nőt elkopott, ha nem szimpatikus, akkor nem illetik szép szavakkal. Hm... respekt

De persze mindenhol vannak normális srácok is, még nem haltak ki. Csak több a hisztis :(

2014. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!