Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak miért nem tudnak férfi módjára viselkedni?

Figyelt kérdés

Itt rinyálnak és az összes nőt egy kalap alá veszik. Holott ha a felszínes r*bancoknál próbálkoznak nem tudom mégis mit várnak. Igen, nekik az számít, hogy milyen autó és ház van. Aztán a másik amikor sajnáltatják magukat, hogy milyen rondák és emiatt örök magányra vannak ítéltetve. Másik kedvenc amikor lek*rvázzák az összes nőt. Főleg akkor ha nekik nem jut belőle.

Való életben is végignézek a "férfiakon"...siralmas a felhozatal és a hozzáállásuk. Inkább élném le egyedül az életem, minthogy összeálljak az ilyenekkel.


2014. dec. 31. 10:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem találkoztunk még ellenpéldával a nők közül. Az írásod alapján te se lehetsz különb.
2014. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Azt meghagyom neked, te vagy az, aki itt sír, h a "mai férfiak"...

Nem veszed észre magad???

2014. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Én nem sírok, mert egészen jól megtudok lenni egyedül is, úgy, hogy különösebben nem hiányzik.
2014. dec. 31. 11:23
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Sose próbálkoztam felszínes nőknél mégis általában csak a rosszat kaptam, ha nem is egyből idővel igen. Itt csupán arról van szó, hogy nehéz megtalálni a hozzátok illő személyt.
2014. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Szerinted ha itt rinyálunk naphosszakat, akkor a való életben is ezt tesszük? Kisebb-nagyobb gondunk is van, mint rajtatok durrogni, tudod, munkahely, tanfolyam, szülők, család, haverok, egyéb szórakozások stb. Az egy dolog, hogy ide jövünk, és kitöltjük a dühünket rajtatok, ezzel is levezetjük a felgyűlt feszültséget, s mert nem vagyunk annyira gyerekes idióták, hogy az utcán, boltban, bárhol lek#rvázzuk az összes nőt. Úgy bizony, a való életben igenis férfiasak vagyunk, tisztesség- és kötelességtudóak, próbálunk nektek, azaz a nőknek megfelelni, de az esetek 99.999%-ában bármit is tehetnénk sem tudnánk megmászni a magatok köré az égig felhúzott falakat. Tudod, hány olyan, interneten megismert sráccal találkoztam már, akik például itt is fröcsögtek a nőkről, és a való életben teljesen normális életfelfogásúak, ép gondolkodásúak, korrektek voltak? Szerintem két kezemen nem tudnám összeszámolni. Felettébb érdekes, hogy ezekkel a srácokkal órákon keresztül bármiről el tudtunk értelmesen beszélgetni, akkor nektek ez miért nem sikerül velünk? Kezded már kapiskálni, miért nem találkozok interneten megismert nővel? Mert teljesen máshogy értelmezik például azt is, ha elhívnám őket egy kávéra. Egyébként meg ha unod a férfibőgést, keress magadnak valami BMW-s taplót, tőle nem fogsz hallani egy deka rinyálást sem.
2014. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Hmm, lehet kiírok majd egy kérdést, hogy bmw-sekkel ismerkednék. Köszi az ötletet! :* hahaa...

Egy-két mondatodon elmosolyogtam. :D Én már nem egy emberrel találkoztam innen, és képzeld tudtunk beszélgetni, sőt volt amelyikből kapcsolat is lett.

2014. dec. 31. 11:33
 27/43 anonim ***** válasza:
Mert a sok hülye r.i.b.a.n.c nem érdelmi meg.
2014. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
#27: remélem udvarláskor nem hangoztatod ezt a lányoknak. Így nehezen fogsz tudni eljutni a lyukig.
2014. dec. 31. 11:41
 29/43 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy mi a nő és mi a férfi pontosan?

Kedves kérdező, ezeket kérlek válaszold meg nekem legjobb tudásod szerint.

Mitől nő a nő? Mitől férfi a férfi?

Te nő vagy? Ha igen miből gondolod ezt, ha nem akkor meg miért nem?

Sok tévhit és megannyi fals illúzió épült az idők során amit rámondanak egyik vagy másik nemre.

Vannak persze normák amiket azért be kell tartani, de ezek már más kérdés.

Köszönöm szépen, hogy elolvastad hozzászólásomat és külön köszönöm, ha válaszolsz is kérdéseimre.


27/F

2014. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Olvasd el Csernus Imrétől A Nő és A Férfi című könyvet.
2014. dec. 31. 11:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!