Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak miért nem tudnak férfi módjára viselkedni?

Figyelt kérdés

Itt rinyálnak és az összes nőt egy kalap alá veszik. Holott ha a felszínes r*bancoknál próbálkoznak nem tudom mégis mit várnak. Igen, nekik az számít, hogy milyen autó és ház van. Aztán a másik amikor sajnáltatják magukat, hogy milyen rondák és emiatt örök magányra vannak ítéltetve. Másik kedvenc amikor lek*rvázzák az összes nőt. Főleg akkor ha nekik nem jut belőle.

Való életben is végignézek a "férfiakon"...siralmas a felhozatal és a hozzáállásuk. Inkább élném le egyedül az életem, minthogy összeálljak az ilyenekkel.


2014. dec. 31. 10:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Én olvastam mindkettőt, és erre alapozva kijelenthetem, hogy te, kérdező, nem vagy nő.
2014. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

:DDD

Oke

2014. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Óó a fenébe, most mély depresszióba zuhanok, ezt nagyon nem kellett volna! :( Majd pont a te véleményedre fogok adni, mi? :) Okos lehetsz, hogy ennyi alapján ilyen biztosan ki tudsz jelenteni dolgokat, meg sem kell ismerned az embert, ugye. :D
2014. dec. 31. 12:02
 34/43 anonim ***** válasza:

1. szilveszter napján világbajnok kérdés. másnapra lesz vagy 100 komment!

2. egy hülye ri*banc vagy!

3. három, te leszel a párom (ez persze csak vicc!)

4. te ugyanúgy sírsz az oldalon mint azok akiket siralmasnak nevezel. te mennyivel vagy különb?

5. ha nem tetszik akkor ba*szol egyedül kiscsillag ;)

:D

2014. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

1. Még úgysem volt ilyen sok válasz egy kérdésemnél se, jöhet a 100! :D

2. :O ejnye! miért lennék r*banc? :D kifejtheted, hogy miből gondolod ezt, kíváncsi vagyok.

3. Csak szeretnéd. :D

4. Mondtam már, hogy nem sírok, tanulj meg olvasni.

5. A fenébe. :( újból összetörtem....

2014. dec. 31. 12:27
 36/43 anonim ***** válasza:

"Hmm, lehet kiírok majd egy kérdést, hogy bmw-sekkel ismerkednék."


Ugyan minek? Itt a Szilveszter, este mész inni a többi férfigyűlölő barátnőiddel, körbeokádjátok a gyűlölködéseitekkel bedöglesztve az egész bulit, önvigasztalásból meg majd összemelegedsz valami taplógomba alfahímmel, aki holnap már a nevedet is elfelejti. Sok sikert, induljon jól a következő éved!

2014. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Jókat röhögök, hát ezért érdemes egy ilyen kérdést kiírni. :D

Nem járok ilyen helyekre, amúgyis mindenki részeg.

Viszont a neved sok mindent elárul rólad, úgyhogy nem lep meg, hogy rögtön ezt az elméletet sütöd rám, gondolom minden lányról ezt képzeled. Az általánosítás nagymestere!

2014. dec. 31. 12:57
 38/43 anonim ***** válasza:
2014. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

1. Silány igényeid vannak humor terén, ha néhány GYK-s hozzászólástól totál begerjedsz.

2. Ittasan legalább őszinték lennének hozzád a macsóid, úgyis mindig azon sírdogáltok, hogy folyton hazudozunk nektek.

3. Dehogy mindről. Csupán a farokra kiéhezett, fröcsögő, egyedülálló boszorkányokról.


Különben nem lep meg az ámokfutásod, a GYK-ra író, kapcsolatban lévő hölgyek fényévekkel értelmesebbek, racionálisabb felfogásúak a hozzád hasonló megkeseredett, savanyú, megtört szukáknál. Többükkel sikerült komolyabb privát, ill. e-mail levelezést lefolytatni. Teljesen más a világnézetük, a szemléletmódjuk a kétségbeesett, magányos pіcsákéhoz képest. Elég is volt ennyit elpazarolni a drága időmből erre a kérdésre, a továbbiakban kellemes durrogást, és sikerekben gazdag remeteéletet kívánok!

2014. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Hűhaaa most csúnyán megkaptam. Hogy fogom túlélni ezt. :( Annyira bírom az ilyen típusúakat mint te, akik azt hiszik mindent tudnak rólam, hogy milyen vagyok, stb. :D Mért lennék megtört szuka? Neked is érdekes a gondolatmeneted. Ráhagyom én is, a kérdésemtől már nagyon el lett térve, nem is rólam kéne, hogy szó legyen. A kérdésemmel csak vázoltam valamit és vannak akiknek fájó az igazság.
2014. dec. 31. 13:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!