Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak miért nem tudnak férfi módjára viselkedni?

Figyelt kérdés

Itt rinyálnak és az összes nőt egy kalap alá veszik. Holott ha a felszínes r*bancoknál próbálkoznak nem tudom mégis mit várnak. Igen, nekik az számít, hogy milyen autó és ház van. Aztán a másik amikor sajnáltatják magukat, hogy milyen rondák és emiatt örök magányra vannak ítéltetve. Másik kedvenc amikor lek*rvázzák az összes nőt. Főleg akkor ha nekik nem jut belőle.

Való életben is végignézek a "férfiakon"...siralmas a felhozatal és a hozzáállásuk. Inkább élném le egyedül az életem, minthogy összeálljak az ilyenekkel.


2014. dec. 31. 10:55
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

#30

Ismerem mindkét könyvet, de én a TE véleményedre vagyok kíváncsi.

Miből fakad ezen gondolkodásod.

A TE szemszögedből írd meg nekem, hogy milyen egy nő és milyen egy férfi.

Számodra mi számít férfiasnak és ki neked a nagybetűs férfi. Mit vagy kit keresel egy férfiben?

Miben látod és érzed azt, hogy te nő vagy?

Ha ezeket meg tudod válaszolni és leírni pontosan, akkor elfogadom az aggodalmadat, hogy csak ilyen pasik vannak a világon.

Amíg csak az egyik oldalt tudod megfogalmazni(ez esetben a rosszat), a másik oldalt pedig nem akkor az okfejtésed kicsit sántít és kicsit sem hiteles a mondanivalód.

Ha nem tudod pontosan, hogy mit is keresel és te mit tudsz adni addig felesleges keresni, nem igaz?

Ebből alakul ki egy jónak hitt, de rossz kapcsolat.

Ha olvastad az említett Csernus könyveket akkor ezt biztos tudod is. :)

Nem akarlak lenézni vagy csatlakozni az itt egybegyűltekhez, de érdekel az, hogy mi alapján teszel ilyen kijelentéseket.

Én is és más is tudja, hogy mindenkinek vannak hibái amiken lehet javítani.

Ha rossz az életed azért te vagy a felelős(Csernus szerint) és nem más.

Ha rossz pasikkal kezdtél ki az is főként a te hibád, mert nem más nő beszélt velük, hanem te voltál az.

Az meg, hogy valaki sajnáltatja magát már egy másik dolog. Gyenge és mástól vár segítséget.

Tudnék még erről beszélni, de engem még mindig az érdekel, hogy te milyen vagy és mit akarsz az élettől.


#29 voltam

2014. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Kérdező! Neked kb. annyi eszed lehet, mint egy marék szotyinak. Az ilyen óberokos jobb is ha egyedül éli le az életét.
2014. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
igen, vannak akiknek fáj az igazság ;)
2014. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!