Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Ez ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ez ciki szerintetek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, és szerelmes vagyok egy 13 éves lányba...Már több mint egy éve...:oo NEM vagyok pedofil, az eddigi barátnőim is max 3 évvel voltak fiatalabbak nálam de most...A lány testileg eléggé érett, és nagyon szép meg aranyos...(a feneke is nagyon jó :D) Sajnos eddig csak pár mondatot váltottam vele, viszont RENGETEGET szemeztem vele. Meg pár barátjával jóba vagyok, és azt mondták hogy ő elég sok fiúnak tetszik...Mit csináljak? Próbáljak meg kiszeretni belőle?:c Köszi a válaszokat!:D (akik csak szidni akarnak, nekik nem muszáj válaszolni"!:))

2015. jan. 10. 19:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) Egy suliba járunk, mert a sulinkba 12 osztály van:D
2015. jan. 13. 21:23
 12/13 anonim ***** válasza:
hát legalább lenne 14 akkor már okés én pl 26 vagyok a barátnőm meg 16 és jól megvagyunk :)
2015. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok csak én 18 éves. Szintén tanácstalan mint te :)
2015. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!