Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor leszek már én is fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek már én is fontos valakinek? Mikor fognak engem is szeretni?

Figyelt kérdés
18 éves leszek. még nem volt barátom. És inkább csak érdek barátságiam vannak. Bulizni ritkán tudok eljárni a rohadt egyházi kollégium miatt. Gyűlölöm az egészet. A saládsom meg persze szeret, de csak azért mert szeretniük kell. Nem ez így nekem. Néha azt akarom, h tűnjek már el a Föld színéről, mert akkor talán könnyebb lenne mindenkinek...
2010. febr. 7. 11:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
És légyszi ne drágázz... Nem vagy sztem abban a helyzetben, h ezt csináld...
2010. febr. 7. 12:41
 12/24 anonim ***** válasza:
Már bánom, hogy segíteni próbáltam... Egyszerűen, hogy lehetsz ekkora b@rom? Ne tegyél fel olyan kérdést amire egy velem egyidős is válaszolhat! Amúgy meg lehet nagyobb élettapasztalatom mint neked. Lehet el kellene fogadnod, hogy nem te vagy az atyaúristen. Ha meg nem bírod az egyházat akkor lépj le. 18 évesen már van akkora szabadságot, hogy megtedd.
2010. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de abból, ahogy reagáltál a válaszokra, szerintem soha nem is lesz senkid.

Ki kényszerített arra, hogy egyházi kollégiumban lakjál? Senki.

Aki ilyen hangnemben válaszol, az hogyan várja el bárkitől is, hogy szeressék? Te egy hisztis kislány vagy, úgyhogy még nem is kell semmilyen párkapcsolaton gondolkodnod.

2010. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ja, elfelejtettem


23/F

2010. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17 évesen hogyha nem volt még eddig barátod az szerintme egyáltalán nem baj.. sőt sok fiu szivesebben járna egy ilyen lánnyal mint akinek ebben a korban volt már vagy 20! Nekem a koleszrol meg pont ellenkező véleményem van, mert a volt bnőm akkor vesztettem el amikor oda kezdett járni.. mondjuk az nem egyházi volt! Az meg h nem iszod le magad hullarészegre és nem mindne hétvégén jársz el bulizni külön jo pont :) 25/F
2010. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Lehet nektek van igazaztok, én nem látom magam kívülről. De én úgy érzem, h vki ne akarjon olyan dolgokra válaszolni, amikor nem tud ról a több infot ennyi.

Uccsónak, meg annak aki le hisztis kislányozott köszönöm a választ. De a 17 éves srác...

nem tehetek róla, utálom mikor vki azt hiszi, h mindenre tudja a megoldást.

2010. febr. 7. 13:13
 17/24 anonim válasza:
Figyelj: Nem akarlak leoltani azért, mert az előzőket gyakorlatilag elküldted a p*csába, ez nem az én stílusom, csak szimplán furcsának tartom, h miért ne lehetne egy 17évesnek több élettapasztalata, mint neked. De ez mind1is, inkább a kérdésedre válaszolok... 19éves srác vagyok, és ugyan nem lakom koleszban, de nekem sem volt még komolyabb kapcsolatom -> nagyrészt megértelek. ÉS elhiheted, én is baszom magam azon eleget, hogy mikor jön már el az én időm, stb, de ezt nem szabad így felfogni... ki kell engedni 1x-1x a gőzt, h "FASZOMAT A VILÁGBA, HOGY ÉN SENKINEK NEM KELLEK" de csak azért, hogy ne őrülj bele a várakozásba... Nem érdemes a nap minden percében azon filózni, h "Miért nem??"... Inkább próbálj meg IGAZI barátságokat kötni, ne csak érdekkapcsolatokat, és ki tudja, lehet h majd rajtuk keresztül találod meg azt, aki neked kell... Megértem az indulatosságodat, meg azt, hogy már eleged van az egészből, de gondolj bele: Segített VALAHA IS AZ, ha ezen dühöngtél?? Mert szerintem nem...
2010. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkit elküldeni a p*csába... bocs, ha így volt. Semmi bajom azzal, h több élettapasztalata van 17 évesen. Egyszerűen annyi, h ne oktasson ki, ha fiatalabb nálam. bocs ilyen vagyok...
2010. febr. 7. 14:50
 19/24 anonim ***** válasza:

Ahelyett,hogy itt rinyálsz inkább kezdj valamit az életeddel!Ne másokat olts le azért mert sz@r vagy!

19/F

2010. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, lesz még elég alkalmad bulizni. Ja és nem feltétlenül kell orba szájab bulizni járnod ahhoz, hogy egy srác észrevegyen és összejöjjetek.

Én sem sokat buliztam ennyi idősen, de utólag sem hiányzott.

Légy türelmes, és járj nyitott szemmel, és lesz barátod is.

24/F

2010. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!