Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor leszek már én is fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek már én is fontos valakinek? Mikor fognak engem is szeretni?

Figyelt kérdés
18 éves leszek. még nem volt barátom. És inkább csak érdek barátságiam vannak. Bulizni ritkán tudok eljárni a rohadt egyházi kollégium miatt. Gyűlölöm az egészet. A saládsom meg persze szeret, de csak azért mert szeretniük kell. Nem ez így nekem. Néha azt akarom, h tűnjek már el a Föld színéről, mert akkor talán könnyebb lenne mindenkinek...
2010. febr. 7. 11:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha lesz is valakid (amit kétlek) egyből otthagy mert egy nyávogós p*csa vagy, sajnáltatod itt magad, azt hiszed hogy te sz*rtad a spanyol viaszt mert te habi 18 éves vagy és nem 17, és leoltod a 17 éves srácot mert 17 éves???:D na ne nevettes :D Sokkal több esze van mint neked. Változtass a stílusodon mert így soha nem lesznek barátaid, se barátod. 18/L
2010. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el, ismerős az érzés, amit megfogalmaztál és tudom mennyire képes kikészíteni. Van aki kevésbé vetíti ki másokra, van aki jobban. Ettől még lehetsz jó ember.

Na és a válasz: szerintem amit kérdeztél, azt naponta ezrek teszik fel maguknak, köztük én is. De ne az aggasszon, hogy nincs barátod. Nekem 17 évesen összejött egy elég komoly kapcsolat, aztán csúnyán vége lett. Jobban jársz, ha később kerül rá sor, de igazi szerelmen fog alapulni. Szerintem nincs szerethetetlen ember, biztos kellesz majd valakinek, ha már minden p*csnek lehet barátnője/barátja ebben a rohadt világban. Ne görcsölj rajta!

Ami a koleszt illeti: mi megoldottuk a bulit egyházi iskolában is. Ott lehet a legnagyobbakat mulatni.

Ha nagyon nem bírod, hagyd ott tényleg!

Sok sikert!

2010. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én csípem a 17 éves srácot,okos.:)


Nemsokára végzel,majd akkor annyit bulizhatsz,amennyi "kifér belőled",elköltözöl az ország másik végébe,természetesen eltartod magad,hiszen a családod csak azért szeret,mert muszáj nekik.Majd meglátod milyen jó lesz!

2010. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Úgy mégis mivel oktattalak ki? Mert én úgy gondolom nem írtam neked olyat - saját bevallásom szerint ez még nem kioktatás...


17/F

2010. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!