Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki hasonló helyzetben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hasonló helyzetben van mint én, hogy oldja meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az intim részem szőrteleníteni mert egyszer mentettem és iszonyú volt az egész tortúra, ráadásul nem kkevés van rajta...

Mi a megoldás, öltözőkben, strandon, amikor a pasival kell valahogy elfogadtatni?



2015. jan. 23. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
háááát....én is így vagyok de én kiszenvedem a szőrtelenítést akármennyire fáj is
2015. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Borotváld le!Ha nem bírod a gyantázást.
2015. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Miért szörtelenítenél egyátalán?? Nem értem....

Legyél ugyan olyan mint addig. Vegyél fel kicsit többet takaró fürdőruhát.... Ha kilátszik, szörzet akkor szajhás fürdőruhát választottál.

2015. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó : pasi vagy es unatkozol?
2015. jan. 23. 13:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Strandra és egyéb ilyen helyen 2 opció van:

1. olyan szabású fürdőruha, ami ápol és eltakar. Vannak ilyen fürdőruhák, főleg vallásos lányok miatt lett rá kereslet.


2. leszeded a bikini vonalad, nem az egész terület.


A férfi téma meg olyan, hogy nem kell vele elfogadtatni. Olyat kell találni aki ilyennek szeret.


Én sem szeretek csupasz lenni alul, mert nagyon macerás karban tartani, meg kell válogatnom a ruhadarabjaim, hogy ne egy nagy gyulladás legyen az egész. Inkább hajvágóval rövidre vágom és ennyi. És ez a legkisebb szépséghibám. Szóval ha lenne miért világgá mennem akkor ez az utolsó sorban szerepelne.


De az nem jó, ha egy férfi, nagyon erőlteti a szőrtelenséget és nem képes elfogadni azt, hogy nekem az elég kellemetlen. Mert hosszú távon mindketten rosszul járunk, ha engedünk a másiknak. Ő nem fog felizgulni rám... én meg küszködhetek a lenti dolgokkal... ezért nem fogom meg kívánni.


A kapcsolat azon szintjén ezt is meg kell beszélni és megkérdezni, hogy el tudja-e fogadni. Nem kötelező szeretnie, más meg odáig lesz tőle.


28 N

2015. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös, ok, mondjuk nem dzsungel, mert nyírom, de ezért a pasik nem szóltak (alkalmim nem volt, csak párkapcsolat). Nyáron meg bikinivonalban le lehet borotválni, vagy ha bírod a fájdalmat kiszedni, eppillátorral v gyantával.
2015. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak megfelelő partnert kell találnod. A legtöbb férfi szereti a szőröset.
2015. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok az intim részem szőrteleníteni" Mi van?

És mi is a kérdésed? Nem szőrtelenítesz akkor szőrös vagy, ennyi. Mi az, hogy mi a megoldás? Vagy mondd meg előre hogy szőrös vagy, vagy ne, legyen meglepetés.

2015. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Puszi 5-ös! Én fiúként sem szeretem, ha gyulladt és szúrós, a barátnőmet két hónapba telt rábeszélni, hogy vágja csak rövidre. Azt azért elmondanám, kérdező, hogy 20 alattiaknál azért van problémázás a szőrrel
2015. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vagy találkozol olyannal,akinek így is jó,vagy pedig egy idő után úgyis megszokod a szőrtelenítést és nem fog fájni.


Ha jó módszerrel szőrtelenítesz,nem fog fájni.

2015. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!