Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor, ha az ember előre tudja, hogy egy nő sem fogja vele élvezni a szexet, és legjobb esetben is csak megjátsza a dolgot?

Figyelt kérdés

Én ugyanis attól tartok, hogy ez lesz... Meg-e lehet tartani egy kapcsolatot, ilyen hátráltató tényező mellett? Etikus dolog-e belemenni úgy, hogy érzemileg jól megvagyunk, de közben ő - az én tudtommal - eljár szeretőkhöz? Akiket nem szeret érzelmileg, csak testileg tudja velük élvezni a dolgot, amit velem nem fognak tudni élvezni... Okés ez is elég gagyi megoldás, de ezt leszámítva jó ember vagyok, jó a személyiségem, kedvelnek akiket én is kedvelek...


Csak ettől félek nagyon! Hogy összejövök valakivel minden flottul megy... Amíg nem kerül szexre a sor. Aztán az már rögtön nem lesz jó - ezt követné pár eset után, a kihajítás... Ezt szeretném valahogy elkerülni... Mindegy milyen "áron" (na jó nem materialista szemszögből mert nem tudok venni neki egy luxusjachtot, hogy ne hagyjon el)



#szex #félelem #rettegés #balfék #nem lesz jó neki #szakítás a szex miatt
2015. jan. 25. 23:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ráadásul #16 nem érzi át, mennyire összefügg az általános megfelelési kényszer és a nemi élet.

(Ne értsd félre #16, nem "fikázlak"!)

De igaznak gondolom, hogy össszefügg. Sőt nagyon szorosan összefügg. És a Kérdező egyéb, csak érintőlegesen említett gyötrődéseivel is.

2015. jan. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

De még mennyire, hogy összefügg! Nem csak a megfelelési kényszer, hanem minden összefügg, a szexualitásban tudnak csak igazán megjelenni az elfojtott problémák! Ha alárendelő személyiség vagyok, akkor az... ha nem érzem magam elég jónak, akkor az... ha passzív agresszióra vagyok hajlamos, akkor az. A szex annyira ösztönös valami, hogy szerintem közvetlen kapcsolatban áll a tudattalannal, és a szexualitásban minden elfojtott probléma markánsan megmutatkozik, szinte mint az álmok szintjén! A szexben nem lehet hazudni, önmagunknak sem. Ott nincs túlkompenzálás, csak durva igazság!

És megmutatkoznak a konfliktuskezelési stratégiák is... nem vagyok elég jó? Ok, akkor nem szexelek. Nem véletlen, hogy annyi frigid nő és hyposzexuális férfi van manapság! Ez mind-mind a problémák kerülgetéséből fakad, amikkel nem akarunk szembenézni! Pedig lehet vegetálni is, meg élni is. Meggyőződésem, hogy ha az embereknek lenne lehetősége egyetlen napot úgy leélni, hogy belekóstoljanak, hogy milyen pozitív önértékeléssel és érzelmi biztonságban élni, akkor utána mindenki rohanna terápiára, százezerrel dolgozni kezdene önmagán, és felértékelődnének a JÓ pszichológusok. De sajnos ilyen lehetőség nincs, és marad a "nem tudok változtatni rajta" attitűd.

2015. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Kálium-klorát ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Van valami új fejlemény ? (Ami ránk tartozik.)

2015. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!